luna

Astrology Pacific

slunce
 
Astrologická praxe
Astrological Practice
 ***Minulý život***

Chcete vědět, čím jste byl(a) v minulém životě? Podívejte se do svého horoskopu zrození (radixu) na osu Dračí hlava - Dračí ohon.
Dračí ohon je jakési okénko do minulého života.

Je-li konjunkce Dračího ohonu se Sluncem: V minulém životě jste byl vůdce, organizátor, vládce, veřejný funkcionář, státní úředník, vyslanec, konzul, kněz, sochař, technik, policista, zlatník, lovec, posel.
Je-li konjunkce Dračího ohonu s Lunou: V minulém životě jste byl lodník, zahradník, sluha, cestující, herec, rybář, lovec, hostinský.
Je-li konjunkce Dračího ohonu s Merkurem: V minulém životě jste byl astrolog, astronom, filozof, lékař, básník, učenec, spisovatel, právník, úředník, písař, matematik, tajemník, posel, obchodník.
Je-li konjunkce Dračího ohonu s Venuší: V minulém životě jste byl umělec, obchodník s luxusním zbožím, rytec, kuchař, majitel zábavního podniku.
Je-li konjunkce Dračího ohonu s Martem: V minulém životě jste byl voják, chirurg, lékař, lékárník, inženýr, řezník, mechanik, drogista.
Je-li konjunkce Dračího ohonu s Jupiterem: V minulém životě jste byl kněz, bankéř, právník, notář, učenec, velkoobchodník, průmyslník, hudebník.
Je-li konjunkce Dračího ohonu se Saturnem: V minulém životě jste byl učenec, archeolog, okultista, mnich, asketa, poustevník.
Je-li konjunkce Dračího ohonu s Uranem: V minulém životě jste byl mechanik, elektrikář, letec, antikvář, archeolog, starožitník, astronom, chemik, železničář, filmový herec.
Je-li konjunkce Dračího ohonu s Neptunem: V minulém životě jste byl učenec, umělec, básník, hudebník, přírodní, nebo okultní lékař.
Je-li konjunkce Dračího ohonu s Plutonem: V minulém životě jste byl bankéř, novinář, pracovník sdělovacích prostředků, diplomat, kriminalista, falešný hráč, kuplíř, podvodník, gigolo, šarlatán.

Astrology Pacific   |   Astrologická praxe 1   |   Astrologická praxe 2   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.