luna

Astrology Pacific

slunce
 
Astrologická praxe
Astrological Practice
 

Výpočet délky životaNakladatelství Ivo Železný vydalo knihu Antoni Paprocki: Staroegyptská astrologie. Přeložila Jarmila Gričová.

Autor Antoni Paprocki (narozen 25-10-1906, v 6 hodin v Záporoží, zemřel 16-12-1993) inženýr a profesor technických věd se padesát let zabýval výzkumem staroegyptských nápisů a hvězdných map v chrámu Isidy ve Filé a svatyně Hathor v Dendeře. Jako astrologovi se mu na dlouhá desetiletí stala drogou.

Autor se domnívá (respektive domníval), že rozluštil dávnověká poselství a to astrologický vzorec na výpočet délky života.

Abych neporušil autorská práva představím jen stručnou upoutávku.
Sledují se tři astrologické prvky: Je nutno znát co nejpřesněji čas narození zrozence, neboť se pracuje s osou Ascendent/Descendent.

Autor uvádí asi 16 příkladů, na kterých dokazuje správnost své hypotézy. Například Marylin Monroe. K posunu planety vybral Lunu. Časová konstanta pro radix Marylin Monroe je spočítána 16 let na průchod jedním znamením. Od Luny je k ose Ascendent/Descendent 2.25 znamení. 2.25 krát 16 rovná se 36. Marylin Monroe zemřela v 36 letech.

Autor vypracoval teorii pro další dvojici planet Jupiter - Merkur k výpočtu životních úspěchů a nezdarů.
Třetí dvojici planet Mars - Venuše pro partnerské vztahy.
Cena knihy je 139 Kč.Astrology Pacific   |   Astrologická praxe 1   |   Astrologická praxe 2   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.