luna

Astrology Pacific

slunce
 
Astrologická praxe
Astrological Practice
 

Neznámý čas matky.


Metoda vychází z prastarého astrologického pravidla, že žena je plodná v okamžiku jejího fázového úhlu Měsíce, jaký byl při jejím narození. Tento čas nastává jednou za měsíc a třináctkrát do roka.
Postup:


Pochybný datum i čas narození (z webu ČAS):

Upřesnění data narození
4506 otázku odeslal(a) Irena v Pondělí 7.Ledna 2008 23:48:28
Dobrý den, můj přítel pochází z jiné země a kultury a nemá dostatek dat ohledně svého narození. Naprosto spolehlivé jsou pouze země a rok. Přesné místo narození a datum jsou spolehlivé tak na 90%. Matka zemřela krátce po jeho porodu, data jejího narození ani úmrtí nezná. Vychovala ho babička a známe datum, kdy zemřela. Určitě by se dalo zjistit datum jeho příchodu do Evropy. Moc prosím, abyste mi hned nenadávali, že jsem se asi zbláznila, je mi jasné, že těch údajů je opravdu málo. Moc prosím o odpověď, zda-li se s těmito údaji dá vůbec něco dělat a dopočítat se něčeho konkrétnějšího.

4 odpověď odeslal(a) Honza Vrana ve Středu 9.Ledna 2008 00:01:33
http://honza.vranovi.info
Krásný den,
Je pravda že kartáři, chiromanti a ostatní věštci mají v tomto případě výhodu, neboť datum narození nepotřebují.

Dle mého mínění jsou vaše možnosti následující:
Přiznávám že ne všechny jsou čistě astrologické, ale začínají zavánět mantikou a magii.

1) Vykládat horoskop, bez horoskopu nebo jen s pomoci superioru.
Mnoho astrologů při výkladu zapomíná člověka kterému horoskop vykládaji a sveřepě se drží toho kolečka. Pokud k nim zrovna nepatříte nemělo by se vám stát ani v těchto stísněných podmínkách, abyste vykládala kraviny.

2) Pokusit se datum na základě události rektifikovat.
Při roztřelu rok, je to dle mého názoru velmi náročné ne-li nemožné. Bude hodne záležet na kvalitě a množství zaznamenaných události v jeho životě.

3) Používat ono pravdepodobné úřední datum.
Jednak tím, že je na začátek roku poskytuje informace o celém roku a všem co bylo toho roku stvořeno. Asi by se dalo použít i datum prvního novu v roce, ze stejných důvodů. Výhodou je že u obou získáte domifikaci pokud ji teda potřebujete. Navíc tím že tomu člověku bylo toto datum přiděleno a on jej používá snad ho i dokonce přijal za vlastni, tím vzniká egregor, který toho človeka váže k tomuto datu a kvalita toho okamžiku zas ovlivňuje jeho.

4) Použít horár.
Zkrátka vykládejte horoskop na okamžik, kdy jste byla požádána o výklad horoskopu. Počítejte že ten člověk se vás zkrátka nemůže zeptat jindy než, aby to odraželo jeho stav. Navíc pak můžete horárně vykládat jednotlivé otázky, které jsou vám položeny.

5) Použijte datum příchodu do Evropy.
Pokud se jedná o příchod typu přestěhování do Evropy víceméně na trvalo.
Tak dochází ke "zrození evropana" Jedná se o férové zrození nové bytosti a vy protože ji zkoumáte zde asi přílíš netrváte na tom, abyste věděla jak se ten člověk bude chovat ve své domovině, ale jak se bude projevovat v Evropě.

6) Datum si vylosujte:
napište si na papírky dny a měsíce a vylosujte si datum narození. (Samozřejmě počítám s tím že to datum vezmete jako konečné a nebudete opakovanými pokusy zkoušet vylosovat vhodnější) Opět by se síly které jsou kolem Vás měly pokusit vám pod ruce podstrčit ty správné papírky.

7) Zeptejte se na datum kyvadla.
Pokud máte ve svem okolí někoho kdo to umí s kyvadlem či vyrgulí. Může vám dát velmi dobrý podklad.

Ale protože jste astroložka a jedná se o vašeho přítele (je to doufám ve smyslu partner ?) Tak bych síly kolem Vás jen podezíral z toho že vám přivedly člověka kterého si nespočítáte. Nebudete ho moci znásilňovat do konstelací, či se jinak se vymlouvat na planety. Chtějí po Vás, abyste se naučila vnímat lidi i tak nějak po lidsku - citem. Bez horoskopu! Takže být Vámi tak si začnu užívat toho že máte partnera kterého můžete zkoumat i jinak než že má venuši v osmém domě na vaší luně.

S pozdravem Honza VranaAstrology Pacific   |   Astrologická praxe 1   |   Astrologická praxe 2   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.