luna

Astrology Pacific

slunce
 
Astrologická praxe
Astrological Practice
 Horární astrologie na ztracené věci.

Sestrojíme horoskop pro okamžik položení otázky: kde je ztracená věc?
Tazatele představuje vládce 1.domu (například Ascendent v Blížencích tedy retrográdní Merkur), dotyčná osoba - vládce 7.domu (například 7.dům je ve znamení Sřelce, tedy retrográdní Jupiter).

Příklad: Kde je ztracený dopis?
Ztracený dopis je 3.dům od 7.domu - 9.dům (například zde retrográdní Saturn, retrográdní Uran a Neptun jako spoluvládci). Že jsou planety retrográdní znamená, že se dopis najde. Může to potvrzovat aplikativní konjunkce signifikátora zrozence (Jupiter) a signifikátora dopisu (Uran).
Místo, kde leží ztracený dopis dle signifikátora dopisu (Saturna), je v 11.domě, což je jihovýchod (poloha dětského pokoje). Místo v pokoji dle spoluvládců (Uran, Neptun) - jižní část pokoje - tam je psací stůl. Horoskop ukazuje i napětí mezi zrozencem a tazatelem (Merkur kvinkunx Jupiter).
Hledaná věc je druhý dům od 7.domu (věci, peníze). Odpověď na otázku hledej ve 4. domě. Jedná-li se např. o cestu do zahraničí, pak hledej ve 4. domě od 9.domu, tj. ve 12.domě.
No, není to jednoduché?

Astrology Pacific   |   Astrologická praxe 1   |   Astrologická praxe 2   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.