luna
Astrology Pacific
slunce
 
Software
 
 


Canopus


Australský astrologický software Canopus spočítá horoskop a zobrazí v 7 volitelných grafických zobrazení. Spočítá radix, solární a lunární návrat, solární konverzní návrat, tranzity, progrese. Umí i interpretaci horoskopů (samozřejmě jen anglicky).
Má obsáhlou databázi herců, umělců, politiků, spisovatelů, vědců, populárních osobností, astrologů, ezoteriků. Australský astrologický software Canopus je freeware.

Horoskop Stalina

Pokud se zrozhodnete si stáhnout tento program pak
Vítejte v CANOPUS 2.1


Gratulujeme! Chystáte se objevit jeden z nejmocnějších astrologických nástrojů, jaký byl vůbec kdy vytvořen. Nesporně Nostradamus a jeho vrstevníci by žasli nad takovým rychlým a snadným způsobem počítání horoskopů - nezmiňujeme se o čínských dvorních astrolozích, kterým usekli hlavu, když provedli špatné výpočty.

CANOPUS 2 přichází k s několika novými volbami.
Všechny základní principy zůstaly stejné, proto jsme nemodifikovali výcvikové video. Můžete si být jistí, že nebudete mít žádnou potíž při používání balíku, který spočívá na jednoduchých Windowských principech.

Důležité:
Jestliže jste uživatel Canopus 1, ověřte si, zda jste si pročetli sekci "Jak přejít z Canopus 1".

Instalace CANOPUS - názvy adresářů:
Jméno adresáře v kterém je Canopus instalovány by neměl zahrnovat mezery. Tak třeba název "CANOPUS2", nebo "CANOPUSPLUS" je pěkný.
Ale "CANOPUS 2", nebo "Canopus verze 2" vytvoří problémy (textoví editoři nebudou schopni otevřít výpisy nebo výkladové soubory).

Menší variace z toho, co je představené na videu:
1) v CANOPUS 1, pokud jste jednou otevřeli seznam psaný ve WORDPADu, pak jste museli jeden výklad zavřít, abyste mohli otevřít další. Toto omezení již není v současném CANOPUS 2, kde můžete otevřít až 15 výpisů, 15 prognózových výpisů, 15 SYNASTRY výpisů a 15 výkladů výpisů najednou ve WORDPADu, nebo ve vašem textovém editoru.
2) když kliknete na planetu v zobrazeném horoskopu, objeví se seznam aspektů v posuvném seznamu. V CANOPUS 1, jste museli vybrat jednu linku (to jest jeden aspekt), pak kliknout na interpretové tlačítko, za účelem získat výklad pro tento jednotlivý aspekt. V CANOPUS 2, musíte dělat
1) kliknout na planetu, která je v posuvném seznamu se seznamem aspektů
2) dvojitý klik na řádku, která zmíňuje aspekt dle vaší volby. Tím začne interpretace. (Pro plný výklad, můžete ještě stisknout interpretové tlačítko.)

Clairvision School
PO BOX 33, Roseville 2069, AUSTRALIA
Copyright (c) 1994, 1996 by Clairvision School Foundation.
E-mail: info@Clairvision.org
Web site: http://clairvision.org/
Downloads
Downloads z Astrologic.ruHoroskop Garfunkela


Astrology Pacific   |     |   kniha hostů je na hl.straně   |   námět do Astrologického fóra  

Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.