luna
Astrology Pacific
slunce
 
Software
 
 

StarLite pro Windows 95
StarLite je americký astrologický program firmy Cosmic Patterns na Floridě. Program počítá radix: Může počítat jedenáct systémů domů: Počítá progrese: Počítá základní planety, Chirona, planetky, Vertex, Výstupní uzel střední i pravý, deklinaci a rychlost planet, pravý ascendent planet, heliocentristickou délku a šířku. obrazit, nebo vytisknout se dá: kolečko a tabulka horoskopu, polosumy, harmonický horoskop, aspektovou mřížku, Arabské body a další.
A co říkají sami autoři? (Omluvte můj neumělý překlad). StarLite je bezplatný program! Můžete volně kopírovat a rozšiřovat! Nemůžete jakkoliv změnit program; musíte rozšiřovat program "jak je". STARLITE je chráněný autorským právem u Cosmic Patterns. K rozjetí STARLITE, vybrat "Start" z nabídky, pak vybrat "New", a pak zadat data narození. Několik větších měst všude ve světě jsou zahrnuty. Jestliže je zrozenec narozen v odlišném umístění, můžete vybrat nejbližší město, které je v STARLITE, nebo vyhledat zeměpisnou šířku, délku, časové pásmo a dodržování letního času v čase narození. Po zadání dat narození, vybrat tlačítko "Exit/Print" k zobrazení, nebo tisku horoskopu, nebo vrátit se na hlavní menu. Můžete vybrat kulatý horoskop a progresivní kulatý horoskop. Jestliže se zajímáte o další důmyslný astrologický program, nabízíme program Pegasus ($100) a KEPLER program ($300), nejhezčí astrologický program na světě. Naše adresa elektronické pošty, adresy na webu, telefonní číslo, a adresa jsou udány dole. Také opatříme znamenitou podporu zákazníka pro tyto výrobky. Litujeme, ale nezásobíme žádného zákazníka podporou pro STARLITE program.

astrolite

Stáhněte si výborný astrologický program AstroLite je freeware.Astrology Pacific   |     |   kniha hostů je na hl.straně   |   námět do Astrologického fóra  

Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.