luna
Astrology Pacific
slunce
 
Dvacetníky byly vrženy.
Coinage were coup.
 

Blahodárný déšť osvěžuje mladé
semenáčky,
tak proč se obávat chudé sklizně?
Dopřej své mysli štěstí,
udělej si pohodlí a zažeň starosti.

VÝKLAD: Práce, kterou jste vykonali, vám přinese kýžené ovoce, stejně jako toužebně očekávaný déšť vyživuje pole, která byla řádně oseta a vypletá. Déšť tu může označovat cokoliv - pomocnou přítelovu ruku, novou informaci či nabídku, která přijde v pravý čas. Nemusíte si dělat těžkou hlavu. Ano, člověk by neměl podceňovat skrytá nebezpečí, ale jakmile učiní vše, co je v jeho silách, má právo na odpočinek a pár příjemných chvil. Úsilí, které jste vynaložili, je již samo o sobě úspěchem.
ČÍSLO 27: Patří k lidem se skrytými, ještě neodhalenými a nevyužitými schopnostmi. Věci půjdou dopředu postupně, spíš pomalu, ale budou mít zdárný konec. Aby tomu tak bylo, je potřeba využít nabídky, informace, která bude k dispozici.
ZÁVĚR: Úspěch přijde sám, uvolněte se, vždyť se vám vede dobře.
Dvacetníky byly vrženy.
Na věštbách Knihy proměn, l-ťing stálo mnohé rozhodnutí starých čínských vladařů. Radu v ní hledali lidé na císařských dvorech i ti zcela obyčejní. Ve východní Asii je l-ťing dodnes považován za respektovaný vědecký a filozofický systém. Kniha proměn patří k nejstarším písemnostem na světě a stala se velmi rozšířeným rádcem. Na jejím základě se vyrábějí též nejrůznější numerologické programy.
My jsme pro vás dnes vybrali napohled velmi jednoduchý způsob věštby pomocí mincí. Paní Tichá ho někdy používá k doplnění nebo upřesnění karetního výkladu. Jak sama říká, je až překvapivě přesný. Legenda, která se jí před lety dostala do rukou v zapadlém antikvariátu, se dá skvěle upřesňovat pomocí numerologie. S verši i výkladem je ale třeba pracovat velmi zodpovědně a nad každým významem hodně přemýšlet, hledat všechny možné souvislosti. Číslo pod interpretací verše pak znamená spojení s numerologií. K samotné věštbě používá paní Tichá pět obyčejných dvacetníků. Dnes už za tuto minci nic nekoupíte, protože přestala platit, ale pro věštecké účely je prý dokonalá. Existuje 32 různých pozic, které mohou vzniknout vždy jedinečným seskupením rubových a lícových stran - tedy nám všem známé „hlava, orel".
Vyšlo v Astru koncem roku 2003Copyright © 2005 Karel Tichý a Jiří Novák. Všechna práva vyhrazena.


Astrology Pacific 1   |   Astrology Pacific 2   |     |   kniha hostů   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.