luna
Astrology Pacific
slunce
 
Věštba ze šálku kávy
Prediction from cup of coffee
 

Lógr ve tvaru SlonaSlon 1) Uvařili jste si šálek kávy s logrem (turecká káva)
2) Šálek s talířkem (podšálkem) musí být bílý a střední velikosti
3) Nápoj vypijte a na dně nechejte pár kapek kávy
4) Soustřeďte se na dotaz o své budoucnosti, vezměte šálek do dvou prstů, zakružte jím a překlopte na podšálek.
5) Počkejte 3 minuty a pak šálek odkryjte.
6) Opatrně talířkem otáčejte a hledejte symboly
7) Konečně vidíte!!!! Je to něco jako symbol slona.
8) Slon znamená moudrost a štěstí.Marie Šafářová
Jak se věští z kávy?

Je to vůbec možné? Dozvědět se, co člověka čeká, z obyčejného »lógru« na dně šálku po dopití kávy? „Je," tvrdí skálopevně Marie Šafářová z jižní Moravy, která se věštěním z kávové sedliny zabývá už mnoho let. Z obrazců na stěnách šálku, ale i na podšálku, se o vaší budoucnosti dozví téměř všechno. Řekne vám ovšem jen to nejpodstatnější. A pokud právě prožíváte bouřlivé milostné období, může vám sdělit i vaše nejoblíbenější sexuální polohy.

Věra Keilová

Z varné konvice stoupá pára a v šálku vedle ní je připravená káva na zalití. Rozumí se samo sebou, že nikoliv instantní, nýbrž mletá zrnková. A bude pěkně silná! To aby po vypití kávy v hrníčku zbylo co nejvíce sedliny, jinak nebude z čeho „číst". Šálek, z kterého už za chvíli silně zavoní čerstvě uvařená káva, je tentokrát pro mě.

A je to tady! Nápoj je hotový a přistává na stolku přede mnou. „Ted kávu pěkně v klidu zamíchejte a pomalu vypijte," dozvídám se, co mám dělat. A tak s velkým odhodláním dozvědět se jako správná zvědavá ženská zase něco víc piju pomalu svůj šálek »až do dna« a poslouchám paní Marii: „Je to speciální věštecká káva, protože je hodně tmavá a na porcelánu krásně usedá. V obchodě je k sehnání jen výjimečně, a tak pro ni jezdím do velkoobchodu. Začátečníkům ale určitě postačí i obyčejná mletá káva jakékoliv běžné značky ze supermarketu," vysvětluje. A nádobí? „Nejlepší je poctivě glazurované s jemnou strukturou, nikoli keramika používaná do mikrovlnky, která je hladká jak zrcadlo. Na ní totiž neulpí vůbec nic. A šálek by měl být světlý, nejlépe bílý!"

Věštba z lógru

Ten můj je v tu chvíli už skoro prázdný. Věštkyně jej uchopí a překlopí na podšálek. Ještě pár minut čeká, pak šálek odklopí a přebytečnou tekutinu slije. Pozorně se do něj zadívá a spustí, co mě v nejbližší budoucnosti s největší pravděpodobností čeká a nemine. „Tady to opravdu je, podívejte se," říká a na důkaz svých slov o tom, co prý zažiju, mi v mém šálku kávy ukazuje zcela zřetelné obrazce a siluety "osob, zvířat a věcí".

O některých informacích vím bezpečně, že jsem je už slyšela od jiných věštkyň. Že by na tom tedy opravdu něco bylo? Vypadá to, že je! Nicméně upozornění typu: „Tento měsíc si dávejte pozor na krádež fotoaparátu a v autě buďte opatrná na náraz zezadu," mě přeci jen dostává do kolen. I tohle se prý dá poznat z obyčejného »lógru«. Uvidí to však každý?

věštba z lógru

„Kdo má zájem o věštění a nejvíc ze všeho ho bude přitahovat právě kávová sedlina, po určité době to uvidí. Porozumění symbolům je něco jako porozumění písmenům v abecedě, ale pak už nejvíc záleží na intuici jedince a na jeho schopnosti informace pospojovat," vysvětlila Nedělnímu Blesku Marie Šafářová.

Pro ni samotnou bylo rozhodujícím momentem v kariéře „kávové věštkyně" to, když z „lógru" přečetla tragické úmrtí v rodině své přítelkyně. „Tehdy jsem jí to neřekla, protože jsem si nebyla jistá, ale od té chvíle vím, že to prostě funguje. A potvrzují mi to i mí klienti, kteří se ke mně vracejí," dodává.

Co znamenají jednotlivé symboly?
Věštba z lógru

Jak zbohatnout?

Objeví-li se v kávové sedlině šikmý křížek, jakým vyplňujeme např. sloupce ve spoříce, symbolicky vyjadřuje výhru. Pokud uvidíte i konkrétní čísla, klidně si na ně vsaďte. A pak se nechtě překvapit. Velmi pravděpodobné je, že vyhrajete.

Nedělní Blesk ze dne 04-06-2006
věštba z logru


Astrology Pacific   |     |   kniha hostů je na hl.straně   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.