luna
Astrology Pacific
slunce
 
Věštba ze šálku kávy
Prediction from cup of coffee
 

Lógr ve tvaru SovySova 1) Uvařili jste si šálek kávy s logrem (turecká káva)
2) Šálek s talířkem (podšálkem) musí být bílý a střední velikosti
3) Nápoj vypijte a na dně nechejte pár kapek kávy
4) Soustřeďte se na dotaz o své budoucnosti, vezměte šálek do dvou prstů, zakružte jím a překlopte na podšálek.
5) Počkejte 3 minuty a pak šálek odkryjte.
6) Opatrně talířkem otáčejte a hledejte symboly
7) Konečně vidíte!!!! Je to něco jako symbol sovy.
8) Sova je symbol moudrosti. Budete mít dobrý nápad, jak situaci vyřešit, nebo vám někdo dobře poradí.Marie Šafářová
Jak se věští z kávy?

Je to vůbec možné? Dozvědět se, co člověka čeká, z obyčejného »lógru« na dně šálku po dopití kávy? „Je," tvrdí skálopevně Marie Šafářová z jižní Moravy, která se věštěním z kávové sedliny zabývá už mnoho let. Z obrazců na stěnách šálku, ale i na podšálku, se o vaší budoucnosti dozví téměř všechno. Řekne vám ovšem jen to nejpodstatnější. A pokud právě prožíváte bouřlivé milostné období, může vám sdělit i vaše nejoblíbenější sexuální polohy.

Věra Keilová

Z varné konvice stoupá pára a v šálku vedle ní je připravená káva na zalití. Rozumí se samo sebou, že nikoliv instantní, nýbrž mletá zrnková. A bude pěkně silná! To aby po vypití kávy v hrníčku zbylo co nejvíce sedliny, jinak nebude z čeho „číst". Šálek, z kterého už za chvíli silně zavoní čerstvě uvařená káva, je tentokrát pro mě.

A je to tady! Nápoj je hotový a přistává na stolku přede mnou. „Ted kávu pěkně v klidu zamíchejte a pomalu vypijte," dozvídám se, co mám dělat. A tak s velkým odhodláním dozvědět se jako správná zvědavá ženská zase něco víc piju pomalu svůj šálek »až do dna« a poslouchám paní Marii: „Je to speciální věštecká káva, protože je hodně tmavá a na porcelánu krásně usedá. V obchodě je k sehnání jen výjimečně, a tak pro ni jezdím do velkoobchodu. Začátečníkům ale určitě postačí i obyčejná mletá káva jakékoliv běžné značky ze supermarketu," vysvětluje. A nádobí? „Nejlepší je poctivě glazurované s jemnou strukturou, nikoli keramika používaná do mikrovlnky, která je hladká jak zrcadlo. Na ní totiž neulpí vůbec nic. A šálek by měl být světlý, nejlépe bílý!"

Věštba z lógru

Ten můj je v tu chvíli už skoro prázdný. Věštkyně jej uchopí a překlopí na podšálek. Ještě pár minut čeká, pak šálek odklopí a přebytečnou tekutinu slije. Pozorně se do něj zadívá a spustí, co mě v nejbližší budoucnosti s největší pravděpodobností čeká a nemine. „Tady to opravdu je, podívejte se," říká a na důkaz svých slov o tom, co prý zažiju, mi v mém šálku kávy ukazuje zcela zřetelné obrazce a siluety "osob, zvířat a věcí".

O některých informacích vím bezpečně, že jsem je už slyšela od jiných věštkyň. Že by na tom tedy opravdu něco bylo? Vypadá to, že je! Nicméně upozornění typu: „Tento měsíc si dávejte pozor na krádež fotoaparátu a v autě buďte opatrná na náraz zezadu," mě přeci jen dostává do kolen. I tohle se prý dá poznat z obyčejného »lógru«. Uvidí to však každý?

věštba z lógru

„Kdo má zájem o věštění a nejvíc ze všeho ho bude přitahovat právě kávová sedlina, po určité době to uvidí. Porozumění symbolům je něco jako porozumění písmenům v abecedě, ale pak už nejvíc záleží na intuici jedince a na jeho schopnosti informace pospojovat," vysvětlila Nedělnímu Blesku Marie Šafářová.

Pro ni samotnou bylo rozhodujícím momentem v kariéře „kávové věštkyně" to, když z „lógru" přečetla tragické úmrtí v rodině své přítelkyně. „Tehdy jsem jí to neřekla, protože jsem si nebyla jistá, ale od té chvíle vím, že to prostě funguje. A potvrzují mi to i mí klienti, kteří se ke mně vracejí," dodává.

Co znamenají jednotlivé symboly?
Věštba z lógru

Jak zbohatnout?

Objeví-li se v kávové sedlině šikmý křížek, jakým vyplňujeme např. sloupce ve spoříce, symbolicky vyjadřuje výhru. Pokud uvidíte i konkrétní čísla, klidně si na ně vsaďte. A pak se nechtě překvapit. Velmi pravděpodobné je, že vyhrajete.

Nedělní Blesk ze dne 04-06-2006
věštba z logru


Astrology Pacific   |     |   kniha hostů je na hl.straně   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.