Horoskopické zajímavosti
Horoscope interests
 

Případ podvodného předsedy bytového družstva.


Mám tady horoskop zajímavého chlapíka. Narozen 26-09-1927 v 08:00 SEČ v Ostravě. V 68 letech měl mrtvici, léčil se na rakovinu plic (měl za sebou 2 ozářky ) hodně kouřil a zemřel na Nový rok 99 na srdeční slabost. Pozůstalí si přijeli rozdělit dědictví a byli překvapení, že po něm zůstaly jen dluhy a na pohřeb se mu museli složit.

Půl roku před smrtí mu zemřela manželka a tak vyměnil třípokojový byt za menší s doplatkem. Když utratil doplatek, prodal byt stejné agentuře za 100 000,- s tím, že tam zůstane jako podnájemník. Pronajal garáž a hned tu stejnou prodal jinému zájemci. Byl dvakrát ve vězení. Poprvé jako předseda bytového družstva v sedmdesátých letech bral úplatky za slib přidělení družstevního bytu. Byl odsouzen na 7 let. Po odsedění poloviny trestu si požádal o milost a pro dobré chování mu byl zbytek trestu prominut. I ve vězení se měl dobře, vypracoval se na kápa, vrátil se štíhlý a odpočinutý. Pracoval jako mistr ve Vítkovických železárnách, ale musel se vrátit na dělnický post, protože jako trestaný nesměl zastávat vedoucí funkci. Jeho manželka prodávala v prodejně Elektro a v té době byly barevné televizory nedostatkovým zbožím. Za slib prodání televizoru bral úplatky a opět skončil ve vězení.
Na horoskopu je nápadný aktivní dvanáctý dům, což znamená trápení, izolaci, vězení. Je zde Mars jako vládce 7.domu(veřejnost), čili vězení pro balamucení veřejnosti. Veřejnost rovněž představuje Luna, která je rovněž ve 12.domě.

Neptun v 10.domě - životní cíl, v tomto případě život na základě klamu, iluzí a nespolehlivosti. Saturn v 2.domě mají skrblíci, nebo lidé, kteří nemají nikdy dost. Uran v konjunkci s Jupiterem v 5.dům - tvůrčí činnost s originálními nápady. Schopnost strhnout, přesvědčit, oblbnout lidi. Vynalézavý, vtipný, pohotový. Uran též znamená hazardní spekulace.
Pluto v 9.domě - dobrodruh, žene se za senzacemi, duševní pýcha.
Venuše v 11.domě - hodně přátel a známostí (bez aspektů - jejich využívání).


Astrology Pacific   |   Zajímavosti 1   |   Zajímavosti 2   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.