luna
Astrology Pacific
slunce
 
Horoskopické zajímavosti
Horoscope interests
 

Moderátor Vladimír Čech.

cech

Hvězda moderátora a herce Vladimíra Čecha za zářila v roce 2001 se spuštěním pořadu Chcete být milionářem na TV NOVA. V magazínu Mladé fronty Dnes ze dne 21-02-2002 v rubrice Jak žijeme byly zveřejněny osobní data Vladimíra Čecha. Narozen 6.července 1951 v Praze. Studia na DAMU ukončil v roce 1977 a poté hrál v několika divadlech po celé republice. Než se stal hercem živil se jako průvodčí v tramvaji, rentgenový laborant, kopáč, uklizeč v nemocnici, značkoval také přechody pro chodce. Po revoluci se stal poslancem České národní rady, po dvou letech se však vrátil k divadlu. Nedávno dostal roli zvanou Osud v připravovaném muzikálu Krysař.

Tolik data z magazínu Mladé fronty Dnes. Samozřejmě bez času narození je člověk pro astrologii bezcenný. Udělal jsem si horoskop pro poledne. Když neznám čas narození sleduji postavení Luny, zda netvoří aspekt na přítomné postavení planet. Při hledání neznámého času je Luna dobrá proto, že za den urazí asi 13 stupňů. To znamená, že u člověka narozeného hned po půlnoci je Luna jinde než u jiného zrozence, který se narodil na konci dne, i když mají stejné datum narození.

Vycházím z primárních direkcí, kdy jeden rok v životě se rovná jednomu stupni pohybu planet. Tentokrát to vyšlo napoprvé. Vladimír Čech zazářil ve svých padesáti letech a v horoskopu pro narození v poledne je Luna padesát stupňů od Saturna. Saturn je tvůrcem skvělých vzestupů. Po upřesnění Popelkovou váhou mi vyšel hypotetický čas narození 12:21:43 SEČ.

Planety seřazeny do půkruhu, což je formace Miska a to miska jižní, informují o extrovertní povaze, člověka, který je rád mezi lidmi. Má vstřícnou a otevřenou povahu. Je ambiciózní, má hodně známých - málo přátel. Celou formaci táhne jako vedoucí planeta Jupiter. Je společenský, přívětivý člověk milující krásu a umění, autoritářský, ale vždy laskavý. Epikurijec imponující svou jistotou a sebedůvěrou. Jeho chybou možná je, že nerozezná hranice své rozpínavosti. Velkorysý, má rád dobré jídlo a pití, dobude vysokých pozic. Uzavírací a zametací planeta je Neptun - pozor na velkou ovlivnitelnost, choulostivost, nejasnost.
Konfigurace T-kvadrát v kardinálních znameních. Tato konfigurace je mocně motivující. Mívají ho lidé s vyšším posláním. Dokáže vše přivést do pravého konce, má smysl pro vlastní hodnotu, cenu a nezávislost. T-Kvadrát způsobuje nečekané zvraty. Vyvolává rychlé střídání klidových a traumatických období. 3.dům naproti rozpustí napětí a tvořivě soustředí energii.

Ascendent na 13° společenského znamení Vah. V sabiánských symbolech je vystiženo poslání Vladimíra Čecha:
V poledním horku člověk drží siestu.

cech

Klíčová poznámka: Potřeba odpočinku v každodenním vzorci aktivity. Klíčové slovo: Potřeba relaxace. Výklad: Musíme dovolit funkcím těla i duše zažívat, odpočinout si a osvobodit se od zevních tlaků. Je nezbytné, abychom někdy na chvíli popustili uzdu snům a fantazii a odpočinuli si.
Blízko Ascendentu, v 1.domě je Neptun - planeta inspirace, fantazie, virtuální reality kterou nám poskytuje divadlo a hlavně televize. Naproti, v opozici, na hrotu 7.domu - což je i publikum - je dobroděj Jupiter naznačuje jednak pozdní úspěch, jednak sebejisté vystupování na veřejnosti.

Luna v 10.domě - domě kariéry a životního cíle. Toto postavení Luny se dá přirovnat k životu pod neustálým dohledem veřejnosti. Životní dráha je poplatná veřejnosti, obecenstvu, nějakému kolektivu. Následkem měnivosti Luny mnohé změny povolání a ve vnějším životě. Má diplomatické schopnosti, je oblíbený u druhého pohlaví, ale i v celém okolí. Má velkou schopnost uskutečnit velké projekty v případě, že jsou praktické a užitečné. Dokáže přesně odhadnout náladu veřejnosti. je možná pomoc ze strany přátel a matky, veřejné funkce a popularita. Má potřebu dosáhnout výlučnosti a uznání.

Venuše v 11.domě naznačuje, že je velký humanista a kultivovaný vzdělanec. Společenské hodnoty klade výše než hodnoty osobní. Je oceňován obecenstvem. Venuše v tomto domě je příznivé postavení pro uměleckou kariéru, vystupování v televizi atd. Má mnoho přátel, přízeň žen, splnění nadějí a přání, družnost, dobré manželství, úspěch v dětech.

Saturn ve 12.domě symbolizuje počáteční překážky v umělecké činnosti způsobené předcházejícím režimem.Dne 08-09-2003 televize Nova oznámila, že končí spolupráci na uvádění Milionáře.

Dne 22-03-2013 Vladimír Čech zemřel na rakovinu v 61 letech.
Astrology Pacific   |   Zajímavosti 1   |   Zajímavosti 2   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.