Horoskopické zajímavosti
Horoscope interests
 

Případ nesnášenlivého puntičkáře.


Náš známý Josef (narozen 07-04-1946 ve Velkých Losinách v 11:30) byl svérázný člověk. Puntičkář, přitom všude chodil pozdě, nesnesl se s nadřízenými (devětkrát měnil zaměstnání), spartánsky dodržoval životosprávu. Obklopen moderními hifi technikou, garsonka vybavena nejnovějším typem televizoru. Jeho puntičkářství bylo pověstné. Jednou jsme přišli do tehdejšího obchodního domu Prior a na pultě tikalo padesát budíků. Za pultem stála prodavačka a nevěřícně kroutila hlavou. Milý Josef bral jeden budík za druhým a poslouchal jestli jeho tikot je výrazný, prý podle tikotu se pozná dobrý budík. Jindy dostal od sestry ze západního Německa drahou látku. V nejlepším modním závodě si nechal ušít oblek. Když byl oblek hotový, hned si ho vyzkoušel a zjistil že puk jedné nohavice byl mimo osu boty asi o 2 centimetry stranou. Odmítl ušití zaplatit a žádal o vrácení peněz za pokaženou látku. Nechal si ušít ručně boty. Po měsíci je vrátil a žádal peníze zpět, protože při chůzi na jedné botě byly dva záhyby a na druhé botě tři.

V roce 1993 měl před svatbou a jeho snoubenka vyprávěla, že v koupelně na šňůře kolíčky musely být seřazeny podle barvy. V práci měl volnou pracovní dobu. Začátek pracovní doby měl od 6 do 8 hodin. Málokdy stihl přijít na osmou hodinu. Oběd se vydával do 13:30. Vždy utíkal na oběd v 13:29. Do práce jezdil schválně 30 km na kole bez snídaně a rychle, protože věčně nestíhal, až si uhnal TBC. Byl několikrát ženatý a vždy se brzo rozvedl. Když se ženil poprvé, tak si na svatbu pozval za svědka kamaráda z vojny a celý obřad se věnoval jemu a nechápal, že nevěstě se to nelíbí. Většinou žil s dívenkami o hodně mladšími než byl on. V tom roce, kdy se zabil v norských horách při turistickém zájezdu měl zrovna před svatbou. Se snoubenkou se domluvil, že hned po návratu z Norska bude svatba. Snoubenka prodal svůj byt, že budou po svatbě bydlet u Josefa. Po jeho tragické smrti zdědil byt syn z prvního manželství a ona zůstala v podstatě na ulici.

Už v květnu 1993 chodila kolem ta zubatá holka s kosou. Měl totiž těžkou havarii v autě své snoubenky. Při smyku se dostal mezi dvě liazky. Z auta zůstala hromádka šrotu a on sám vyváznul v podstatě nezraněn. Další varování nastalo při samotném zájezdu v Norsku. Při raftingu se gumový člun převrátil v divoké vodě a po vytažení museli Josefa křísit. V ten den, kdy se to stalo, 14-07-1993 si Josef vyšel před večeří na procházku a zřítil se z horské cesty do rokle. Bylo divné, že norská horská služba našla jeho tělo několik kilometrů od předpokládaného pádu do strže a nechtěla jeho tělo ukázat vedoucím zájezdu.

Když se podíváme na horoskop zrození vidíme, že planety jsou seřazeny do půlkruhu. Jedná se o formaci "východní miska". Egoista, svobodná vůle, nezavislost. Pluto v 1.domě, Ascendent ve Lvu - vše muselo být podle něho. To podtrhuje i Ascendent polosumě Pluto - Mars. Mars je v konjunkci s druhým škůdcem se Saturnem - náchylnost k úrazům (v roce 1972 strčil ruku do lisu a naštěstí spolupracovník lis zastavil, jinak by mu to utrhlo ruku), ohrožení života, navic ve 12.domě - nepříznivý osud. Planety jsou v konfiguraci T-kvadrát v kardinálních znameních - ambiciozní, aktivní, nestálý. Slunce v Beranu - panovačný, rád překonává obtíže, kudrnaté vlasy. Slunce v opozici k Jupiterovi - samolibý, výstřední, vzpoura proti nadřízeným, neuznával autoritu. Luna v Blížencích - povrchní city, miluje túry a cestování (v roce 1992 byl na Kilimandžáru). Luna kvadratura Merkur - povrchní a nestálý. Venuše v Býku - má rád luxus, výborně vybavený věcmi, které ho baví. Venuše kvadratura Ascendent - přehánění, těžkosti, rozchody. Mars v Raku - svérazný, ctižádostivý, touží být nezávislý.
Mars kvadratura Jupiter - odmítání předpisů, prohrané soudní procesy ( v roce 1972 po té co strčil ruku do lisu se soudil se zaměstnavatelem a ten prokázal, že Josef porušil bezpečnostní předpisy). Merkur kvadratura Dračí hlava - konflikt se společenskými normami. Ascendent na 3 stupni Lva - v mandale výklad: odmítání podřídit se pravidlům.Horoskop tranzitů pro den neštěstí 14-07-93.
Zajímavá je konjunkce tranzitního Slunce s Merkurem na polosumě obou škůdců v radixu. To celé v opozici tranzitního Urana (vládce 8.domu radix) v konjunkce s tranzitním Neptunem (vládce 9.domu - dálky, též záhada kolem jeho úmrtí). Tranzitní Mars byl v kvadratuře na natální Uran - nečekaný úraz. Tranzitní Jupiter v konjunkci s Neptun radix - iluze, omyl. Luna tranzitní na stálici smrti Algol v opozici na Černou Lunu radix a v kvadratuře na Saturn.
Progrese

Horoskop sek.direkcí pro 47 rok (24-05-1946). Luna prochází 8.domem - domem smrti.Nejzajímavější je solární horoskop pro rok 1993
Horoskop je mohutně aspektovaný. Je zde konfigurace Velký kříž, která nese osudové potíže. Dračí ohon došel na Uran radix. Mars došel na Saturna radix. Merkur (cesty) též v konjunkci s Černou Lunou.


Astrology Pacific   |   Zajímavosti 1   |   Zajímavosti 2   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.