luna
Astrology Pacific
slunce
 
Horoskopické zajímavosti
Horoscope interests
 

PhDr. Libuše Šmuclerovásmuclerova V Mladé frontě Dnes ze dne 29-06-2002 byl zveřejněn podrobný životopis této ambiciozní dámy.
PhDr. Libuše Šmuclerová, narozena 11.1.1963 v Jičíně
rodinný stav: vdaná
Manžel: MUDr. Roman Šmucler
Děti: dcera Justina-Anna
Vzdělání: gymnázium Nová Paka, fakulta žurnalistiky Univerzity Karlovy - televizní specializace
Zájmy: práce a cestování.

Stručně ze života:
Do svých osmnácti žila v Nové Pace
Po absolutoriu UK nastupila do redakce programů v Československé televizi na Kavčích Horách v Praze.
V roce 1988 se v tehdejší ČST podílela na vzniku vysílání pro mladé Studio Kontakt - byla zároveň jeho dramaturgyní i moderátorkou.
V roce 1993 nastoupila do vznikající TV NOVA.
Od května v soukromé televizi zastávala funkce dramaturgyně, šéfredaktorky publicistiky a programové ředitelky.
V roce 1999 zůstala s Vladimírem Železným po jeho rozchodu s americkou společností CME a úzce spolupracovala při rozjezdu "nové" Novy.
V polovině května 2002 opět podpořila Vladimíra Železného tentokrát ve spru se spolumajiteli Novy v čele s jeho bývalým právníkem Alešem Rozehnalem.
Je spolumajitelkou CET 21, společnosti, která drží vysílací licenci TV NOVA.

V článku vzpomínají spolužáci jak měla vynikající výsledky ve studiu. Vynikala i v matematice a deskriptivní geometrii. Na střední škole bývala i předsedkyní třídy. Profesor češtiny Jan Horáček vzpomíná, že byla vždy bezproblémová a cílevědomá. A zdravou ctižádost. Doma v Nové Pace se intenzivně věnovala i lehké atletice.

Na fakultě žurnalistiky Univerzity Karlovy se vedle synů a dcer známých tváří socialistického showbyznysu nějak ztrácela. Na studiu si vedla dobře, ale hvězdou studentského společenského života se nestala. Po absolvování studia ji televizní zaměření vyneslo až na Kavčí Hory. Spolu s dalšími kolegy vytvořila projekt studia mladých Kontakt. Pamětníci tvrdí, že ten, kdo prosadil jediné živé vysílání v pravidelných časech v zatuchlé socialistické instituci byla právě Šmuclerová. Prosadit se uměla i jako moderátorka Kontaktu.

Je schopná, ale je taky schopna všeho. Je to ženská varianta Vladimíra Železného. Porazila i bývalého šéfredaktora zpravodajství Vávru, pracovala jako dramaturgyně pořadu Na vlastní oči, později šéfredaktorka publicistiky. Její schopnosti, profesionalita, ale i věrnost Vladimíru Železnému ji vynesla místo programové ředitelky. Je důkladná, důsledná, tvrdá a nesmlouvavá tvrdí její kolegové.

Tolik z článku v Mladé frontě Dnes.
Čas narození nebyl uveden a taková osoba je astrologicky bezcenná. Pokusíme se neznámý čas narození najít. Luna za den urazí asi 13°. U paní Šmuclerové, pokud by se narodila na začátku dne 11-01-1963, minutu po půlnoci, by byla Luna asi na 3°Lva. Pokud by se narodila na konci dne 11-01-1963, minutu před půlnoci, by byla Luna asi na 15°Lva.
Její strmá kariéra začala ve 30-ti letech, vstupem do TV NOVA v roce 1993. Pokud posuneme planetu Uran (moderní technika, televize) o 30° (jeden stupeň rovná se jeden rok) pak Uran se ocitne na 4°55' Lva. Podíváme se v kolik hodin tam stála Luna a vidíme, že to bylo ve 4:00 UT, což je v pět ráno SEČ.

Vážený pane Poláčku,
Myslíte že by mohl být tento čas narození správný? Mohl byste najít čas narození paní Šmuclerové? Mohl byste astrologicky popsat tohoto zrozence se svým typickým humorem?

Děkuji za odpověď. Mějte se krásně, Karel Tichý.


Vážený pane Tichý,

paní Šmuclerová není můj typ, mám raději plnoštíhlé a plnější ženy, jenže ona to má v genech, kdyby jedla sebevíce, tak stejně jako já neztloustne. Je veřejným tajemstvím, že módní návrháři nadělali z žen kostlivce jen proto, aby ženy jedly co nejméně a měly více času na obskakování pánů tvorstva při jídle. Takto na ně víc zbyde, přecpou si v pohodlí svá panděra a na rozdíl od žen, jsou na ně ještě pyšní. Nechápu jak ženy stěžující si na diskriminaci ve všech oblastech života mohly na takový podvod naletět, když je známo, že drtivá většina mužů ve světě dává statisticky přednost plnějším ženám, což je nejčastější důvod nevěry a rozvodu. Paní Šmuclerová je bytostí umíněnou, úpornou, s revolučním myšlením a autoritativním chováním. Rychle reaguje, je plna optimizmu a dokáže dostat z bezvýchodných situací sebe i jiné. V materiálním světě v příznivém prostředí dosáhne skvělých úspěchů. Přesto že často mění své názory a trpí výraznými výkyvy emocí, v pokročilejším věku je uznávána a respektována. Přitahuje pozornost všech a plně si ji zasluhuje.

Je jako má neteř v brněnské televizi, co si umane, toho dosáhne. Je zde též mimořádná schopnost vnímat různé vibrace, dokáže vycítit duše zemřelých, vidět duchy a nadpřirozené bytosti. Mystická bytost s úspěchy v této oblasti je velmi ráda středem pozornosti a chová se s typickou obřadností při všem, co dělá. Nízká hladina cukru v krvi a nesprávné chemické pochody v organizmu způsobují nervozitu a sklony ke stálým pochybnostem, měla by před spaním užívat prášek z perel smíchaný s medem.

Před kardiovaskulární chorobou ve stáří a smrti na ni by ji spolehlivě ochránily „Tibetské bylinné elixíry mládí", užívané 1 krát za 5 let, jež mne a tisíce užívajících v naši zemi dokonale regenerovaly a upevnily překvapivě zdraví způsobem, jakým není možno dosáhnout žádnými léky ani přípravky na světě. Nikdy nesmí plánovat, či o něčem rozhodovat, je-li Měsíc v úplňku, anebo poslední tři dny před novoluním.

Slunce a Saturn v 2.domě. Má sklony k šetrnosti, rozmnožuje hojný majetek pocházející i od manžela a zrozenkyně svými zisky jej postupně zvyšuje. Merkur – peníze získané inteligencí, duševní prací, má velké kombinační schopnosti. Saturn – velký nemovitý majetek ve stáří. Stabilizuje finanční situaci, vede k prosperitě a nezávislosti. Jupiter ve 3.domě – talent pro televizi, rozhlas, rychlé cestování. Jazykový talent, korespondence se zahraničím. Luna v 8.domě – poruchy zažívání, možnost ztráty partnera, nemovité dědictví. Nebezpečí spojené s vodou. Vyhýbat se hluboké vodě!! Spory o dědictví s bratrem. Se starším.

Mars v 8.domě – rychlá smrt (například při automobilové nehodě), souvisící s operací, mozkovou či krevní chorobou. Opomenuta impulzivní sexualita vedoucí k možné nevěře. To vše samozřejmě platí jen, je-li tento hypotetický čas narození správný. Uran v 9.domě – dítě v zahraničí, idealistický světonázor. Úspěchy v cizině. Vynalézavost. Nečekané události ze zahraničí, nebo se tam odehrají. Peníze ze zahraničí. Díky soudním sporům může o ně přijít. Pluto – špionáž, tajné poslání v cizině. Venuše na MC – nutnost spoléhat na druhé, smysl pro spravedlnost, diplomacie, umění. Družnost a svornost ohrožena. Úspěch vyžadující dvojznačnost. Dává proslulost a mistrovství ve zralém věku.

Neptun v 11.domě – do přátelství vstupuje sex a deziluze, nestabilní a prchaví přátelé, jež v budoucnu zradí. Ztráta přátel, dary od přátel.

Omylem uvedena Venuše na MC, počítačový program vytiskl podobnou potvoru – špatně vidět. Tak tedy Venuše ve 12.domě - nepřátelé v cizině, životní zkouška souvisící s náboženstvím, tajné milostné poměry, možná nevěra, případně choroba ledvin. Duševní problémy možnost zkoumat skryté věci, tajné vztahy, korespondence, šifry, kryptografie, grafologie atd.

To je tak ve stručnosti vše. Než jsem začal zkoumat, spočítal jsem si, že má katastrofální rok č.9 v roce 2003. dle západní numerologie. Ztráty finanční, jakékoliv aktivity končí neúspěchem a ztrátami jako u mne loni i v roce 1992. Tudíž by mohla dostat padáka. Grafy biorytmů na to nepoukazují, pouze menší nepříjemnosti se zažíváním, astrologické direkce Luna konjunkce Uran plus Luna konjunkce Pluto mohou přinést I jiné nepříjemnosti.

S úctou: Jan Poláček, 696 33 Archlebov 146Dne 16-12-2004 byla odvolána programová ředitelka Libuše Šmuclerová a "první dáma" TV Nova. Podle MF Dnes stalo se tak tři dny od oznámení vstupu společnosti CME do Novy.
„Důvodem mého rozhodnutí je nová etapa televize, která začíná vstupem CME do Novy," oznámila oficiálně Šmuclerová. V rozhovoru pro MF DNES pak nevyloučila, že konec její strmé kariéry v Nově způsobilo někdejší spojenectví s Vladimírem Železným. Šmuclerová se za něj postavila během roztržky s CME v roce 1999, která vyústila v nedobrovolný odchod Američanů z Novy. Šmuclerová byla tehdy za svou loajalitu odměněna majetkovým podílem v televizi. Právě tuto operaci, kterou CME před lety napadla u soudu, Američané podle informací MF DNES Šmuclerové nikdy neodpustili. Pozicí Šmuclerové zatřásl navíc už na podzim neúspěch velkolepého projektu Novy Milionový pár. Že pro ni teď nastávají zlé časy, naznačil ve středečním rozhovoru pro MF DNES generální ředitel Novy Petr Dvořák.
„Nechci to popírat ani vyvracet," odpověděl Dvořák na otázku, zda jsou pravdivé kuloárové zprávy, podle nichž Šmuclerová na Nově skončí „do Vánoc".
Budou po Libuši Šmuclerové následovat i další osobnosti Novy, které se ve „válce o Novu" postavily proti GME? Se Železným totiž v roce 1999 odešly od CME i další důležité postavy televize: například šéfredaktor publicistiky Radek John či Pavel Zuna, který se v „nové Nově" stal šéfredaktorem zpravodajství.
„Já samozřejmě s touto variantou počítám, ale obavu z ní nemám," řekl včera večer Pavel Zuna. „Jestliže se noví majitelé oprostí od osobních věcí a budou zaměstnance posuzovat čistě podle profesionálního výkonu, pak si možná neskromně myslím, že mám právo v televizi setrvat."
A generální ředitel Dvořák slibuje, že odchod Šmuclerové neznamená začátek čistek: „Vyhozen bude jen ten, kdo bude pracovat špatně, a s touto obchodní transakcí to nebude mít nic společného."

JINDŘICH ŠÍDLO s přispěním Radka Bartoníčka v MF Dnes ze dne 17-12-2004
Příspěvky z diskuzního fora:

Libuše Šmuclerová
199 dotaz odeslal(a) Anonym v Pátek 17.Prosince 2004 12:13:17
Jen poznámka k výkladu radixu od pana Poláčka. Myslím, že se docela dobře trefil. Sice o necelý rok (ale stejně se to zřejmě peklo od roku 2003), ale ten výklad i ta prognóza byla dobrá.

Re: Libuše Šmuclerová
1 odpověď odeslal(a) Večernice v Pátek 17.Prosince 2004 13:02:00
Libuše Šmuclerová vlastně byla tak trochu - zakladajícím " kamenem" jak Novy , tak "duchem" Novy. Vzpomeňte si na jejího mažela, jak " servíroval" TABU a vlastně ji - vytáhl - z podpalubí Novy.
Je fakt, že "jde" zřejmě do další "hvězdné kariéry", jenom my to ještě pořádně nevíme, co jí bylo vlastně skutečně - nabídnuto. Adekvátní - výši " dohody" o odstupném - což může být při její intelektuální "dravosti", talentu ustát nápad a "vytvořit zázrak" - i specifičnosti vyladění schopností dosáhnout nemožného čili skutečně - hnacím motorem. Myslím, že buď postaví "na nohy" další televizi, stávající nebo - úplně novou (což by více odpovídalo jejím " hvězným šancím"). Nebo zřejmě přijme nabídku v zahraničí, ale v manažmentu - ne v televizi. V každém případě to bude opět " ohňostroj". Nechme se tudíž-překvapit.
Uvidíme.
Berte to jako můj pokus o subjektivní pronostiku.
Zdravím. Večernice

Re: Libuše Šmuclerová
2 odpověď odeslal(a) Dagmar v Neděli 19.Prosince 2004 10:35:43
Článku jsem si všimla až teď po upozornění - Pokud se týká toho, že se autor spletl o rok, zřejmě špatně vypočítal osobní rok 9 o kterém se zmiňuje ve svém článku. Do tohoto roku vstoupila totiž až v roce 2004, takže šlo zřejmě jen o součtovou chybu. Viz datum narození 11. 1. +2004=9 V tomto roce - od narozenin do narozenin - končí vždy jeden cyklus a začíná nový. Proto se musíme vždy rozloučit s něčím, co již pro nás nemá význam, neobohacuje nás ničím novým - abychom v dalším roce mohli využít nových příležitostí.Astrology Pacific   |   Zajímavosti 1   |   Zajímavosti 2   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.