www.volny.cz/astrolot      |    www.astrolot.xf.cz

Aktuální!!! 25.12.2000 at 10:01 Vzpoura v televizi
Ve středu 20-12-2000 zpolitizovaná Rada pro televizní vysílání podezřele bleskově jmenovala nového ředitele. Zaměstnanci televize se vzbouřili a od 18:00 na obrazovce ukazovali svůj názor.
Teď se podíváme do Astra číslo 51. Ing. Stříbný ve své týdenní předpovědi na středu píše: "úspěchy mohou zaznamenat naši ekonomové a obchodníci". Tady se kolega Stříbný nestrefil. V dalších dnech už byl úspěšný.
Na čtvrtek a pátek píše o napěťové konstelaci se zvýšenou četností havárií v průmyslu a dopravě. A opravdu v pátek byl odstaven Temelín pro poruchu na turbíně. V sobotu se srazily dva vlaky jedoucí proti sobě na jedné koleji na trati Plzeň - Cheb.
Na stejné stránce je lunární horoskop republiky ing. Baudyše. Píše: "...díky silně aspektované Luně ve třetím domě bude v tomto měsíci docházet k masivnímu turistickému ruchu ze země i do země..."
Skutečnost je jiná. Třetí dům je též komunikace, žurnalisté, sdělovací prostředky a Luna je změna. Silně aspektovaná Luna ve třetím domě odpovídá vzpouře v ČT 1.

Aktuální!!! 19.12.2000 at 10:41 Praktikující astrologové
Návštěvníci webu Astrology Pacific se na mě obracejí emailem, že jsou v těžké životní situaci a že by potřebovali astrologickou poradu. Ať jim doporučím dobrého astrologa. Nemohu udělat nic jiného, než je odkázat na sekci Astrologové, kde je uvedeno asi pět praktikujících astrologů.
Prosím další praktikující astrology, aby mi dodali svoji nativitu, eventuálně astrologické vzdělaní, aktivity, kontakt na ně a cenu za první konzultaci s klientem.

Aktuální!!! 15.12.2000 at 10:55 Nový občasník
Úspěšně ke mně dorazil nový občasník ing. Velčovského. Má aktuální název: Rusové se bojí Bushe.

Aktuální!!! 14.12.2000 at 23:33 Encyklopedie.
Zveřejnil jsem počáteční stav Encyklopedie českých a slovenských astrologů. Tlačítkový odkaz najdete na stránce Astrologové, nebo přímo na adrese http://www.volny.cz/apacific. Prosím již zveřejněné astrology, aby si vyhledali svoji stránku, přečetli si text a eventuálné mi poslali doplňky a opravy.

Aktuální!!! 2.12.2000 at 14:32 Problémy s objednáváním.
Objevily se problémy s doručováním emailových objednávek na program Nebeský kalendář. Prosím zájemce, aby se obraceli písemně dopisem na autora:
WENDYS
Zdeněk Pazdera
Zámek 178
257 86 Miličín

Aktuální!!! 2.12.2000 at 14:28 Doména Post.cz reorganizována
Doména Post.cz byla reorganizována po několika útocích hackerů, kteří otevřeli všechny schránky. Všechny emaily z mých stránek jdou na Post.cz. Po reorganizaci jsem přišel tedy o veškerou poštu. Prosím proto návštěvníky, kteří mi psali v posledních dnech, aby poslali email znova. Děkuji.

Aktuální!!! 29.11.2000 at 15:33 Euthanazie uzákoněna.
Holandský parlament včera uzákonil zákon, který dovoluje lékařům odeslat na onen svět nevyléčitelně nemocné.
Domnívám se, že občas některý člověk, než se narodí, má ve svém životním scénáři jako svůj karmický úkol bolest a trápení na sklonku života. Pokud se tomuto údělu vyhne, třeba euthanázií, pak v příštím životě se bude situace opakovat, a to tak dlouho než tento úkol splní. Navíc dotyční lékaří, kteří mu pomohou na onen svět, na sebe přebírají jeho těžkou karmu.
Jupiter (zákony, justice) v opozici na Slunce (životní síla a energie). Saturn (omezení) v opozici na Merkur (zdravý rozum).

Aktuální!!! 23.11.2000 at 17:45 Z Astra se stalo Antiastro.
Redakce Astra už definitivně přešlo do tábora odpůrců astrologie. V posledním 48. čísle na straně 12 uveřejnilo rozhovor s psychiatrem a spisovatelem Josefem Nesvadbou. Překvapený čtenář se dozvěděl:
citát...Knihy o astrologii, pseudomedicíně, záhadách vesmíru, vlastních možnostech, převtělování a minulých životech! Jako by se najednou vyrojila z odzátkované láhve reálného socializmu celá armáda džinů...Je totiž lehčí tyto pateorie vymýšlet, než dokazovat, že jsou nesmyslné... konec citátu.
Určitě pan doktor je dobrý spisovatel, ale jeho názory jsou jen jeho soukromé názory a miliony lidí na světě mají názor opačný. Astrologie je 5000 let stará "pateorie" a bylo dokázáno, že tento "nesmysl" funguje. Bylo by dobré, kdyby si pan doktor začal shánět přihlášku do neblaze proslulého spolku Sisyfos a zbytečně nezabíral prostor na stránkách astrologického časopisu.

Aktuální!!! 09. listopad 2000 Nebeský kalendář.
Dnes mi přišla nabídka na program Nebeský kalendář. Tento ryze český program má několik rubrik.

Lze nastavit výchozí město, lze nastavit orbisy aspektů, aspekty s Černou lunou, Vertexem, planetkami. Lze nastavit letní časy. Lze editovat naše i světová města. Lze nastavit místní mapu oblohy. Lze použít výklad horoskopu, například co to je, když je Slunce v Beranu, v domě, v aspektu k jiné planetě. Podobně lze editovat i numerologický výklad. U horoskopu lze hledat konstelaci tranzitních planet. Parádní jsou možnosti při pohledu na horoskop "z boku". Na konec dobrá zpráva pro "průmyslově vyrábějící" astrology - program dokáže vytvořit počítačový výklad horoskopu - tak zvanou "sjetinu".

Nebeský kalendář    je pouze za 387.- KČ.

Aktuální!!! 09.říjen 2000 Temelín.
Dnes 09-10-2000 14:18 SELČ podepsala Státní atomová komise schvalovací protokol ke spuštění jaderné elektrárny Temelín.
Horoskop je napěchován konfiguracemi. Je zde konfigurace Drak ve vzdušných znameních s osou Jupiter - Pluto (představuje vedlejší produkt reakce - plutonium). Součástí konfigurace je i Uran (představující moderní techniku). Je zde i konfigurace T-kvadrát v mutabilních znameních.
Nevím, zda čas podpisu připravil nějaký vládní astrolog, ale Merkur (symbol obchodu) padl na MC. Zisk do státní kasy bude přesto nejistý a proměnlivý - Luna je v druhém domě. Promyšlený tah bylo Slunce (jediný harmonicky aspektovaný prvek horoskopu) v 9.domě - vlídné přijetí Temelína cizinou. Nevím, co si mám myslet o poškozeném Martovi v 8.domě.
P.S. Reakce spuštěna v 21:09 SELČ - Uran na MC.

Aktuální!!! 22.září 2000 Občasník.
Právě ke mě dorazil nový Občasník ing.Velčovského. O čem pojednává? O mariánském zjevení pod názvem Fatima a Býk.

Aktuální!!! 13.září 2000 Bouře odporu
Už několik dnů se přelévá Evropou bouře odporu a protestů proti stoupajícím cenám pohonných hmot. Například ve Velké Británii zatarasili protestující přístup k rafineriím, aby vyjádřili nesouhlas se 60% daní na paliva.
V těchto dnech naběhla přesná opozice Jupitera v Blížencích na Plutona ve Střelci. Jupiter je prosperita, Blíženci představují dopravu, Pluto jsou protesty, mafiánské způsoby a ovlivňování veřejného mínění, opozice je napětí.
Chtěl bych jen podotknout, že pokles Eura vůči dolaru jsou ještě dozvuky květnové megakonjunkce v Býku.

Aktuální!!! 7.září 2000 Pochvala a pokárání Astra
Pochvala Astra 37/2000. Skvělý článek Hitlerovi muži (Hitler, Himmler, Goring a Hess) od skvělé astroložky Zoši Kinkorové. Skvělý článek o vazbách horoskopů Spuštění Kursku, Potopení Kursku a horoskopu Ruska od ing. Richarda Stříbného.
Pokárání Astra. Bohužel v posledním roce se stalo nepříjemným zvykem redakce Astra, že při zveřejňování rozhovoru se známou osobností (zde s režisérem Kačerem) má přiložený horoskop Slunce na MC. Milá redakce si zjednodušila práci s pátráním po čase narození celebrit a jednoduše všem nasazuje čas narození v poledne (Slunce je na MC). Takový horoskop je ale falešný.

Aktuální!!! 1.září 2000 Kometa účinkuje
O několik řádek níže (18-07-2000 Přílet komety) píšu o účincích velmi jasné komety Hale-Bopp, (přísluní, 01-04-1997, 03:14 UT), únava, divné nálady, vysoký počet sebevražd, na Moravě potopa. Připomínám i Halleyovu kometu, přílet únor 1986, koncem dubna nato vybuchla atomová elektrárna v Černobylu.
Jak správně si všiml kolega A.Baudyš jr. je možno i uzavřít následky komety C/1999 S4 (LINEAR). Pád Concordu, havárie atomové ponorky Kursk, požár televizní věže v Ostankinu.

Aktuální!!! 28.srpen 2000 Věž v Ostankinu hoří
V neděli 27.srpna 2000 asi v 11 hodin začala hořet 533 metrů vysoká televizní věž v Ostankinu (Moskva). Objem kabelů přesáhl o 30% původní předpoklady. Ještě při hašení druhý den byly části věže pod proudem, jako hodiny ve 170 metrech. Jeden posluchač moskevského rozhlasu řekl:" Měli jsme tu bašňu (věž) podpálit už dávno, byli bychom kulturnější národ". Pramen viz MF Dnes 29-08-2000.
V okamžiku požáru byla přesná opozice mezi Martem (požár) a Uranem (moderní technika). Přitom Mars byl asi v M.C.
30.srpen 2000 v 18:00 moskevského času bylo obnoveno prozatímní vysílání.

Aktuální!!! 5.srpen 2000 Baudyš jr. má svoji prezentaci
Ing.Velčovský mi poslal email, ve kterém mě upozorňuje, že kolega Antonín Baudyš jr. si otevřel svoji prezentaci na http://www.knihservis.cz/noviny/baudyslinky.html na Internetu.

Aktuální!!! 25.7.2000 Concorde spadl
25.7.2000 Concorde na trase Paříž - New York krátce po startu (16:47 SELČ) havaroval. První ztroskotání concordu nepřežilo 113 lidí.
Přežil pouze jeden člověk, další čtyři byli zabiti po pádu stroje na zem. Cestující byli němečtí turisté, kteří si objednali speciální let do New Yorku. Měla to být báječná dovolená s návštěvou Niagárských vodopádů, muzikálu na Brodwayi, cesta Lodí snů až do Ekvádoru. Ten den byl přesný trigon Jupitera (boháči) s Neptunem (sny).
Letoun spadl na hotel Realis Bleu v městské části Gonesse. Stroj byl napěchovaný palivem na zaoceánský let, takže svědci měli pocit, že vybuchla malá atomová bomba. Zpráva z www.idnes.cz.
Saturn na Descendentu, aktivní 8.dům, Mars v konjunkci se stálicí Procyon, Jupiter na Hyádách, právě zapadala zlověstná stálice Algol.
Podle poslední zprávy byl vadný motor na naléhání pilota několik minut před startem opravován.

Aktuální!!! 18-07-2000 Přílet komety
Dnes mi poslal kolega Baudyš jr. emailem informaci o příletu nové komety. Připomínám poslední velmi jasnou kometu Hale-Bopp, (přísluní, 01-04-1997, 03:14 UT), únava, divné nálady, vysoký počet sebevražd, na Moravě potopa. Připomínám Halleyovu kometu, přílet únor 1986, koncem dubna nato vybuchla atomová elektrárna v Černobylu.

Aktuální!!! 11-07-2000 Zemětřesení v Rakousku
V 04:49 SELČ vzbudilo Rakušany nejsilnější zemětřesení za posledních 20 let. V ten den byla konjunkce Merkura s Martem a když se ti dva objevili na Ascendentu nastalo zemětřesení. Je to jenom náhoda pane Grygare? A co vy na to ve spolku Sisyfos

Aktuální!!! 07-07-2000 Nová Konstelace
Pošta mi právě doručila nový výtisk revue Astrologické společnosti Konstelace jaro 2000. Měl jsem z tohoto čísla radost, neboť ing. Stříbný zde zveřejnil data narození mého duchovního otce dr. Kefera.
Z dalšího obsahu:

Aktuální!!! 16-06-2000 Francie Česko astrologicky
Hvizd rozhodčího přesně v 18:00 SELČ začal další zápas EURO. Ascendent byl na 11°42' Štíra. Hlavní osy horoskopu utkání se začaly posunovat a v 18:07 SELČ, kdy padl první gól do naší branky, se MC dostalo do přesného sextilu s Martem. Osy horoskopu se dála posunovaly a v 18:17 SELČ, kdy střela letěla těsně vedle naší branky, byl Ascendent v seskvikvadrátu opět s Martem. Další střela na naší branku v 18:30 SELČ byl MC v kvinkunxu s Neptunem. Druhý gól po přestávce v 19:16 SELČ do naší branky byl doslova pod vlivem planetární konstelace. Ascendent v polosextilu k Luně, Ascendent v opozici k Saturnovi a Merkur v sextilu na MC. Všechny tři aspekty s nulovou odchylkou.

Aktuální!!! Zápis v Návštěvní knize
Jméno: Antonín Baudyš jr.
Homepage: http://ve vystavbě, tel. (02) 333 780 86, 608 223 223
Bydliště: Dobrovského 10, 170 00 Praha 7
Poslal: 10:36 AM - 5/23
Milý pane,
k Vašim stránkám jsem se dostal při pročesávání hesla astrolog v Atlasu a jsem celý perplex z toho množství práce a času, které jste do jejich výroby musel vložit. Na naši malou zemi a rozptýlenost našich sil úctyhodný výkon. Zaregistruji si Vaše stránky u služby VOKO, abych měl přehled o všech aktualizacích.
Zdravím Vás s přáním dostatku sil a elánu,
potěšený návštěvník
Baudyš jr.

Jméno: Pavel Turnovský
Homepage: http://www.stand.cz/astrologie/ceska/index.htm
Bydliště: Svobody 1, 160 00 Praha 6
Poslal: 9:08 PM - 5/16
Vážený pane Tichý, vaše stránky rád navštěvuji, zejména databáze je dobře vedena, přeju hodně úspěchů na této cestě Vám i všem ostravským astrologům, Turnovský

Aktuální!!! 28-05-2000 Událost po dvaceti letech
Dnes v 16:05 hodin světového času je konjunkce dvou největších planet - Saturna s Jupiterem ve znamení Býka. K této konjuci dochází vždy po dvaceti letech (příští bude v roce 2020). A dvě stě let jen v zemských znameních. Zatím se konjunkce projevila podle zpráv v rozhlase odstoupením prezidenta (Jupiter) státu Izrael (Saturn). Jen o vlásek unikl obvinění z korupce (Býk). Též odstoupil ministr financí pro sexuální obtěžování (Býk= finance).
Naším územím a vůbec celou Evropou šla vlna bouří a krupobití. Kroupy na severu Písecka ničily střechy. Podmáčený svah se sesul na trať z Prahy do Dobříše.
Ve státě Lousiana (USA) vykolejil vlak s 29 cisternami s nebezpečným obsahem. Vypukl požár, blízké město muselo být evakuováno. Promítneme-li horoskop konjunkce na mapu světa, vidíme, že konjunkce kulminovala přímo nad uvedenou oblastí.konjunkce SA JU

Gemini Aktuální!!! 26-05-2000 Převratný objev časopisu Astro
Výzkumné pracoviště časopisu Astro zjistilo, že po tři tisíciletí se astrologie mylně domnívala, že znamení Blíženců (Gemini) je pojmenováno podle dvojčat - bratří Kastora a Polluxe. V posledním čísle Astra redakce na titulní stránce dává najevo, že Blíženci byli muž a žena a že je nutno ve všech učebnicích astrologie znamení Blíženců přepsat na znamení Milenců.Aktuální!!! 19-05-2000 Sisyfos rozdával anticeny Bludný balvan
Včera byl úplněk. Za úplňku bývá posílen personál psychiatrických léčeben, protože pacienti jsou agresivní.
Český klub skeptiků Sisyfos včera rozdával anticeny Bludný balvan za rok 1999. Tento nechvalně známý spolek vidí svět a kosmos úzkým průzorem a neuznává, že je košatý a šťavnatý a ani zdaleka se neskládá z opakovaně měřitelných čísel.
Myslím si, že dostat anticenu od odpůrců astrologie je jedna z nejvyšších poct pro solidního astrologa a že by Sisyfos ve své omezenosti Bludný balvan udělil i objeviteli Tří zákonů nebeské mechaniky astrologovi Johannesu Keplerovi, pokud by žil mezi námi. Tentokrát měli to štěstí například televize Prima a astrolog Antonín Baudyš.

Aktuální!!! 10-05-2000 Megakonjunkce v Býku doznívá
Znamení Býka představuje finance, hodnoty, peníze. Policie zatkla další představitele Komerční banky v souvislosti s pochybnými akreditivy, které připravily banku o osm miliard korun. Připravuje se také vyšetřování pochybných úvěrů České spořitelny v hodnotě 3,5 miliardy.
Ve světě jsou mimořádné povětrnostní podmínky. U nás se to projevuje dlouhodobým suchem. Odborníci předvídají mizernou sklizeň.

Aktuální!!! 04-05-2000 Koruna klesla na historickou hranici

euro Dnes je novoluní ve znamení Býka. To znamená, že je zde Slunce, Luna a do Býka se natlačilo dalších pět planet: Merkur, Venuše, Mars, Jupiter a Saturn. Klasické planety, které byly známy ve středověku. Znamení Býka ovládá materiál, zboží, hodnoty, pohyb cen. V rozhlase už od rána několikrát vystoupil známý odpůrce astrologie RNDr. Jiří Grygar a dušoval se, že tato megakonjunkce nebude mít na nás žádný vliv. Totéž tvrdil i v dnešním vydání MF Dnes. Pád koruny souvisí s pádem EURA.
P.S. Před chvilkou bylo ve zprávách o škodách po útoku nového viru I LOVE YOU. Tvůrce viru měl na mysli materiální škody a to též souvisí se znamením Býka.
P.S. Teď hlásili zemětřesení ve východní Indonésii, kde následné vlny tsunami smetly obydlí do moře.Aktuální!!! 23-03-2000 Dopis do Astra
      Milé Astro,
      když čtu na Vašich stránkách, že na někoho působí marsovské vlivy, tak se mi vždy postaví všechny chlupy na těle. Když už vlivy, tak jedině martické. Bradbury také napsal Marťanskou kroniku a nikoliv Marsovskou. V pokleslé sci-fi literatuře se také zelení mužíčkové jmenují marťané a ne marsovjané.
      Pokud se oháníte Pravidly českého pravopisu, tak máte jistě ještě komunistické vydání, neboť jak je známo, komunisté astrologii neuznávali a nazývali ji pavědou, cituji z Malé československé encyklopedie: „pseudovědecké učení o magickém vlivu planet a hvězd na osudy lidí i národů..." Ve Vámi zmiňovaných Pravidlech českého pravopisu je Mars buď fyzické těleso, nebo řecký bůh. Měla by tam být správně ještě třetí kategorie: astrologický prvek, který jako archetyp má blíže k řeckému bohu (energie, útočnost).
        Pokud chcete být solidní astrologický časopis měli byste uznávat nestora a klasika české astrologie Dr.Jana Kefera a podle něho dodržovali skloňování slova Mars: bez Marta, k Martovi...., martické vlivy atd.

Aktuální!!! 17-03-2000 Členové apokalyptické sekty se upálili
V Ugandě se upálilo asi 600 členů sekty Za obnovu desatera. V ten den nebylo na nebesích žádného významnějšího aspektu, ale rozhodnutí o odchodu do nebe padlo asi den předem, neboť ve čtvrtek byla kvadratura mezi Jupiterem(církevní a náboženské otázky) s Neptunem (falešné ideály).

Aktuální!!! 06-02-2000. Lyžaři nedojeli.
06-02-2000, Bruhl (u Kolína nad Rýnem), krátce po půlnoci byl oblíbený noční expres vezoucí lyžaře do švýcarských Alp převeden na vedlejší kolej neuzpůsobenou pro vyšší rychlost a lokomotiva se třemi vagony vykolejila. Zatím vyproštěno 7 mrtvých. V noci byla konjunkce Slunce s Uranem (překvapivé neštěstí moderní dopravy). Když horoskop neštěstí rozprostřeme na zeměkouli (Astrokartografie), tak čára Merkura (vládce dopravy) na MC prochází na západní částí Německa.

Aktuální!!! 17-01-2000 Aféra s nezdaněnými sponzorskými dary Kholovy strany CDU.
Helmuthu Kholovi narozenému v Ludwigshafenu 03-04-1930 v 07:12 SEČ se nyní blíží tranzitující škůdce Saturn k Ascendentu.

Aktuální!!! 12-01-2000 Karel Gott vláčen tiskem.
Jeden rádoby novinář v Lidových novinách nazval našeho pěvce zombím, který ho pronásleduje od dětství a který bude kazit vkus lidem na výstavě Expo v Německu. Karel Gott narozen 14-07-39 ve 14:00 SEČ v Plzni má ve svém horoskopu zrození sedmý dům (veřejnost, obecenstvo) ve znamení Býka, kterým právě prochází Saturn (omezující faktor). Karel Gott prožívá další nepříjemnou astrologickou věc: v jeho třetím domě (komunikace s okolím, sdělovací prostředky) se nachází Neptun (lež a klam) v konjunkci s Dračím ohonem (saturnský účinek) a to vše na jeho radixovém Martovi (útoky).

Aktuality roku 1999

Aktuality roku 2000

Aktuality roku 2001

Aktuality roku 2002

Aktuality roku 2003

Aktuality roku 2004

Aktuality roku 2005

Aktuality roku 2006

Aktuality roku 2007+2008

Aktuality roku 2009

Aktuality roku 2013

Aktuality roku 2014

Aktuality roku 2015

Aktuality roku 2017

Aktuality roku 2018

www.volny.cz/astrolot   |   www.astrolot.cz   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.
astrologie astrologie.cz Karel Tichý