www.volny.cz/astrolot      |    www.astrolot.xf.cz

Aktuální!!! 27.12.2005 at 11:33:40   VILA UNIVERS (vzdělávací centrum) Vila Univers, Vrázova ulice, Vítkovice
Vrázova 5, OV-Vítkovice
(NAPROTI ŘEDITELSTVÍ VÍTKOVIC) - přes parkoviště u autosalonu
tel. 595 783 024, 604 388 663

PROGRAM
Leden 2006


Přednášky v 17:00:
11.1. středa Duchovní prvky v praxi – aneb život po ztrátě. Prakt.návod, co dělat, když jsme opuštěni. (J.Kadlčíková)
25.1. středa Autom.kresba-kyvadlo-velcí pomocníci na duch. cestě (J.Kadlčíková)
Výstava fotografií Karla Schwenga – Ostrava.

KNIHOVNA (přidány nové knihy+duch.spisy) a ČÍTÁRNA
otevřena každou středu od 17:00 -19:30 hod.
První středu v měsíci je v knihovně přítomen léčitel K.Šrámek (zdarma).
Knihy K.J.Maliarika jsou s Láskou darovány.

Ostatní akce v Domě techniky, OV-Mar.Hory v 9-13 hod:
7.1. sobota ASTRO-THEO-LOGIE - Bůh a Jeho tvorba, Jak hledat Boha, Meditace, Duch. významy symbolů ve zvěrokruhu, (ing. J. Popelka) - 27.seminář - pro všechny, kteří hledají Boha. Vysvětlení některých veršů z Bible. Pravá, duchovní podstata astrologie.
14.1. sobota ASTROLOGICKÁ SPOLEČNOST – schůzka příznivců astrologie (i pro ne-astrology)

Další info na internetu: www.astrotheologie.wz.cz (duch.spisy a semináře ke stáhnutí); www.astrolot.cz, www.maliarik.wz.cz (stránky J.Oršulíka)


Aktuální!!! 11.12.2005 at 14:14:42   Na počítadle návštěvníků

webu Astrology Pacific naskočilo kulaté číslo 200 000. Jistě je to krásné číslo a krásnější by bylo, kdyby to bylo dvěstě tisíc za jeden den. Je to ale počet příznivců i náhodných hostů za více než 6 let. Čísla dvě stě tisíc bylo dosaženo ve čtvrtek 08-12-2005 v 19:37:59. Zdravím návštěvníka, který se připojil, zřejmě, pevnou linkou přes poskytovatele Volny.cz, asi je z Ostravy a který je pravidelným návštěvníkem - už zde byl 130 krát. Na svém počítači má systém Wndows XP a používá Internetový průzkumník verze 6.0

Dvěstě tisíc návštěvníků

Horoskop okamžiku má Ascendent na 06LE36 což je Sabiánský symbol:

(sabian) Souhvězdí září jasně na nočním nebi. Klíčová poznámka: Síla základních duchovních hodnot, která se týká celého lidstva a všech přetrvávajících archetypů. Klíčové slovo: Trvalost. Výklad: Téměř se neměnící hvězdné konstelace jsou v protikladu ke stále se měnícím zvykům a ideálům - jsou něčím, co je trvanlivé a promítá se do základních lidských archetypů.
(charubel) Pyramidovitý tvar s maltézským křížem na špičce, či spíše na vrcholu. Toto je pravděpodobně tak slavný stupeň, jako skoro žádný jiný ve Zvěrokruhu. Je pronikán paprsky jakéhosi nadsmyslného Slunce, jednoho z takových sluncí, které spolu s naším sluncem otáčejí okolo velkého centrálního Slunce. Znamená veliké dobro, vznešenost, dává prorocké inspirace, ovládá zázračně a naplňuje duši přílivem nebeské slávy. Tento stupeň sympaticky rezonuje se sedmým stupněm Vah.
(sepharial) Žezlo s diamantem zářícím jako hvězda. Stupeň nadřazenosti. - Vůle a energie povedou k dominantnímu postavení.
(kefer) (Mars) Síla vůle, odvaha, panovačnost, moc, nehody, oheň. (Stálice Jižní osel).


Aktuální!!! 23.11.2005 at 13:42:05   Jak bylo v Praze
Akce 4. Den s českou astrologií se zúčastnila i předsedkyně Společnosti ostravských astrologů paní Jana Muroňová. Poprosil jsem ji o krátkou informaci o průběhu:

    Vážení přátelé ostravské astrologické společnosti.
V sobotu 19. listopadu jsme využili pozvání našich pražských přátel od pana Baudyše Antonína jr. k účasti na 4. dni s českou astrologií. Z Ostravy jsme přijeli tři. Paní Libuše Pernová, ing. Jozef Chromík a Jana Muroňová. Silná skupina už tradičně přijela také z Hranic.
Setkání mívá vždycky přátelskou atmosféru a tak i tentokrát. Přes bohatý program zůstalo ještě dostatek času k přátelskému popovídání si či seznámení se s astrology nám vzdálenějších míst. Den zahajoval pan Jirka Kubík pohledem astrologa na naši politickou scénu. Zaměřil se zvláště na vliv Jiřího Paroubka, zvýraznil významné aspekty, které sehrály roli při jeho nástupu do funkce a pokusil se předpovědět vývoj na příští období. Pan Ing. Antonín Baudyš CSc. rozvíjel druhou část své přednášky o retrograditě planet. Toto téma zpracoval tentokrát z pohledu statistika. Dále hovořil o Lilit, kterou uvedl jako astronom. Doktorka Jarmila Gričová pak pokračovala významem Černé Luny ve znameních. Čerpala ze své bohaté zkušenosti a seznámila nás také s názory ruské školy na toto téma. Po přestávce na oběd paní Mgr. Beatrice Landovská podchytila fenomén dnešní doby a sice pohled na ženské energie. Přednášku nazvala "Očištění Panny". Závěr bohatého programu patřil setkání dvou oponentních názorů zaměřených k myšlenkám M. de Nostradama. Fantasie Ryb se setkala s realitou Panny. Pan Tonda Baudyš s Richardem Stříbným.
Potom už byl konec. Byl večer a jediné, čeho bylo možno litovat, že se do programu už nevešel z časových důvodů referát pana Radima Žáčka, který se chystal představit astrologický program ZET 7. Přislíbil, že tak učiní příště a také je ochoten zájemcům konzultovat na dálku.
Všechny informace byly v datové projekci, vše bylo dokumentováno fotograficky paní Silvií Dostalíkovou z Harrachova. Fotky byly pro zájemce okamžitě k dispozici. Na místě byl umožněn také nákup nahrávek z minulého setkání a toto sobotní, bude k dispozici na CD zase příště.
Milá a přátelská atmosféra, zajímavý program, setkávání se s přáteli dalo podnět, že tyto akce budou pokračovat i příště. Děkujeme pořadatelům za pěkný den, plný krásných zážitků.
Přátelé ze Slovenska, z Bratislavy, se chystají na podobnou akci v polovině února. Předběžně jsme zváni. Všechny zdraví Jana

Paní Jana Muroňová, paní Libuše Pernová a paní Katarína Čemická Pohled na účastníky akce Den s českou astrologií Pohled na účastníky akce Den s českou astrologií Pohled na účastníky akce Den s českou astrologií. V popředí je pan Radim Žáček a jeho paní. ing. Antonín Baudyš


Pohled na účastníky akce Den s českou astrologií, vlevo paní ing. Vanda Milošová, uprostřed ing. Švidrnoch Jiří Kubík a ing. Antonín Baudyš Jiří Kubík ing. Stříbný


Fotografovala paní Sylvie Dostalíková.Aktuální!!! 22.11.2005 at 17:25:32   Problém s aktualizací Encyklopedie astrologů
Tento web už běží asi 4 roky u poskytovatele Volny.cz. Kolega astrolog pan Jiří Kubík mě požádal o aktualizaci svých odpovědí v dotazníku Encyklopedie. Když jsem je chtěl zveřejnit na webu byl mi přístup odepřen. Podobný problém jsem zažil už před měsícem na jiném svém webu. Došel jsem k závěru , že firma Volny.cz zkouší zda autor webu je ještě naživu, či posmrti. Viz ukázka korespondence:

Přátelé,
mám už 4 roky u vás svůj web: www.volny.cz/sgalerie/ a jsem spokojený.
Nyní už týden se nemůžu dostat na svůj web přes FTP - hlášení: 530 Login incorrect. Login Failure, so quitting. Přístupové jméno a heslo jsem kontroloval několikrát - je v pořádku.
Prosím o pomoc. Děkuji. Karel Tichý


Dobry den,
Vas ucet byl z duvodu nevyuzivani deaktivovan. Nyni jsem opet ucet aktivoval. Tato zmena na serveru se projevi do 30ti minut.
Dle smluvnich podminek je treba se alespon 1x za mesic prostrednictvim uctu pripojit k siti Internet, nebo pristoupit k poste pres http://mail.volny.cz.
S pozdravem
----------------------------
Jaroslav Svarc
Customer Care Operator
Czech On Line, a.s.
U Nakladoveho nadrazi 8
130 00 Praha 3
Czech Republic
mailto:info@volny.cz
Tel.: +420 246 000 333
Fax.: +420 246 000 119
http://www.volny.cz

Poznámka AP:
Jestli se budou problémy opakovat přesunu Encyklopedii na svoji placenou doménu astrolot.cz
Je to ale nepříjemné, protože odkazy na Encyklopedii u vyhledávačů Seznam.cz, Centrum.cz, Atlas.cz atd. jsou vedeny na adresu původní.Aktuální!!! 18.11.2005 at 11:36:42   VILA UNIVERS (vzdělávací centrum) Vila Univers, Vrázova ulice, Vítkovice
Vrázova 5, OV-Vítkovice
(NAPROTI ŘEDITELSTVÍ VÍTKOVIC) - přes parkoviště u autosalonu
tel. 595 783 024, 604 388 663

PROGRAM
Prosinec 2005

7.12. + 21.12. středy – Besedy v knihovně (1 středa v měsíci s léčitelem)
14.12. středa – Předvánoční setkání a beseda
V prosinci si můžete ve VILE UNIVERS prohlédnout výstavu fotografií Karla Schwenga – Ostrava.
V knihovně zřízen nový koutek – ASTROTHEOLOGIE aneb cesta k poznání vyššího JÁ (BOHA).
Připravujeme soukromou knihovnu vzácných duch. spisů Kazimíra Češky

KNIHOVNA (přidány nové knihy+spisy) a ČÍTÁRNA
otevřena každou středu a čtvrtek od 15:00 -18:30 hod.
První středu v měsíci je v knihovně přítomen léčitel K.Šrámek (zdarma).
Knihy K.J.Maliarika jsou s Láskou darovány.

Ostatní akce v Domě techniky, OV-Mar.Hory v 9-13 hod:
3.12. sobota ASTRO-THEO-LOGIE - Bůh a Jeho tvorba, Jak hledat Boha, Meditace, Duch. významy symbolů ve zvěrokruhu, (ing. J. Popelka) - 26.seminář - pro všechny, kteří hledají Boha. Vysvětlení některých veršů z Bible. Pravá, duchovní podstata astrologie.

10.12. sobota ASTROLOGICKÁ SPOLEČNOST – schůzka příznivců astrologie (i pro ne-astrology). Předvánoční přátelské setkání s informací o průběhu čtvrtého Dne s českou astrologií

Další info na internetu: www.astrotheologie.wz.cz (duch.spisy a semináře ke stáhnutí); www.astrolot.cz, www.maliarik.wz.cz (stránky J.Oršulíka)


Srdečně Vás zveme na kurz
TRADIČNÍ ASTROLOGIE
s ING. ANTONÍNEM BAUDYŠEM seniorem

V kurzu se seznámíte s těmito pojmy:
A. Astrologie v pohledu esoterního vidění smyslu lidské existence
B. Nezbytné astronomické základy astrologie
C. Astrologický význam planet
D. Astrologický význam znamení
E. Výklad planet v jednotlivých znameních
F. Astrologické domy a jejich význam
G. Význam jednotlivých planet v domech
H. Meziplanetární aspekty a jejich interpretace
I. Význam polovičních vzdáleností a jejich interpretace
J. Základy výkladu horoskopu na základě dominant včetně ukázek
K. Základy prognostických technik (Tranzity, Solární horoskopy, Lunární horoskopy, Tranzity, Jednotlivé druhy direkci a jejich interpretace)
L. Základy elektivní a horární astrologie
M. Základy komparativních astrologických metod (synastrie, kompozity)
Kdy:
Sobota 5.11. 2005 od 9:00 do 17:00 hod.
Neděle 6.11 2005 od 9:00 do 17:00 hod.
Pondělí 7.11..2004 budou probíhat osobní analýzy pro zájemce (cena je 1 500,- Kč)
Kde:
Ostrava
Místo bude upřesněno
Cena víkendového kurzu : 2 400,- Kč.


Aktuální!!! 26.10.2005 at 12:24:00   Pozvánka do Astroklubu Bratislava
Email astroložky paní PhDr. Kataríny Čemické CSc.:
Vážený a milý pán Tichý,
môžem Vás informovať o najbližšom astro - klube, ktorý bude už teraz vo štvrtok 27. okt. 2005 na Gaštanovej 4 v kultúrnom stredisku. Hlavný organizátor je vždy PhDr Vlasta Vrbová, máva hostí, ako tomu je napr. teraz. Pricestuje pán Kastl a všetky "baby" si donesieme na priesvitke svoj horoskop a v ňom postavenie Lilit a on nám k tomu povie, čo to podľa neho a jeho doterajších skúseností prinesie.
Bližší informace na www.astrovlasta.tkAktuální!!! 26.10.2005 at 12:18:09  Pozvánka na přednášku Ing. Popelky
Ve středu dne 9.11.2005 se koná v 16:30 ve VILE UNIVERS (Ostrava-Vítkovice, Vrázova 5, naproti Ředitelství Vítkovic u autosalonu, tel. 604 388 663) přednáška ing. J.Popelky: Tajemství partnerské lásky aneb - jak být trvale zamilován.


Aktuální!!! 26.10.2005 at 11:46:15   VILA UNIVERS (vzdělávací centrum) Vila Univers, Vrázova ulice, Vítkovice
Vrázova 5, OV-Vítkovice
(NAPROTI ŘEDITELSTVÍ VÍTKOVIC) - přes parkoviště u autosalonu
tel. 595 783 024, 604 388 663

PROGRAM
Listopad 2005

Přednášky v 16:30:
Připravujeme: Jana Skácelová – přednáška (termín bude určen dodatečně)
9.11. středa Tajemství partnerské lásky aneb – jak být trvale zamilován (ing.J.Popelka)
30.11. středa Lásky není nikdy dost (Z.Čechová)
2.+16.+23.11. středy – Besedy v knihovně (1 středa v měsíci s léčitelem)

V měsíci listopadu si můžete ve VILE UNIVERS prohlédnout výstavu fotografií Karla Schwenga – Ostrava.
V knihovně zřízen nový koutek – ASTROTHEOLOGIE aneb cesta k poznání vyššího JÁ (BOHA).
Připravujeme soukromou knihovnu vzácných duch. spisů Kazimíra Češky

KNIHOVNA (přidány nové knihy+spisy) a ČÍTÁRNA otevřena každou středu a čtvrtek od 15:00 -18:30 hod.
První středu v měsíci je v knihovně přítomen léčitel K.Šrámek (zdarma).
Knihy K.J.Maliarika jsou s Láskou darovány.

Ostatní akce v Domě techniky, OV-Mar.Hory v 9-13 hod:
5.11. sobota ASTRO-THEO-LOGIE - Bůh a Jeho tvorba, Jak hledat Boha, Meditace, Duch. významy symbolů ve zvěrokruhu, (ing. J. Popelka) - 25.seminář - pro všechny, kteří hledají Boha. Vysvětlení některých veršů z Bible. Pravá, duchovní podstata astrologie.
12.11. sobota ASTROLOGICKÁ SPOLEČNOST – schůzka příznivců astrologie (i pro ne-astrology) Téma: Praktické rozbory zajímavých horoskopů.
Další info na internetu: www.astrotheologie.wz.cz; www.astrolot.cz, www.maliarik.wz.cz


Aktuální!!! 07.10.2005 at 17:42:42   Čtvrtý den s českou astrologií
Vzácný kolega a astrolog pan Antonín Baudyš jr. alias Baudy mi poslal email s pozvánkou na:
4. den s českou astrologií
který proběhne dne 19. listopadu 2005 v 10:30 SEČ
Po roce konferenčních prázdnin Vás chceme pozvat na akci, která se již podvakráte osvědčila. Věříme že nové místo konání - blízkost stanice metra a solidnost akademického prostředí budou přednášejícím i posluchačům ku prospěchu.
Datová projekce.
Místo konání: Konferenční sál Fakulty strojní ČVUT, Technická 4, Praha 6.
Čas konání: Od 10.30 do 20 hodin.
Kapacita sálu: k dispozici 60 míst z 80. Doporučujeme rezervovat si židličku a stoleček.
Informace: na webu www.astrolab.cz

Program:
Ing. Antonín Baudyš: Retrogradity, 2. část
PhDr. Jarmila Gričová & Štěpán Tušjak: Černá Luna - význam a technika
Jiří Kubík: Účinek Jiřího Paroubka na ČR
Radim Žáček: Nejlepší Astrofreeware: ZET7
Mgr. Beatrice Landovská: Očištění Panny
Ing. Richard Stříbný & Antonín Baudyš Michel de Nostradame pro a proti

Vstupné 190,- Kč.
CD s mp3 nahrávkami, texty a kolečky z minulého setkání bude k dispozici za 100,- Kč.


Aktuální!!! 04.10.2005 at 10:55:37   Xena je opravdu planetouKuiperův pás

Vědci na Keckově observatoři na Havajských ostrovech zjistili, že letos oznámený objekt v Kuiperově pásu 2003-UB313 (Xena) má asi svůj vlastní měsíc a tím se řadí do kategorie planet. Souputník Xeny dostal název Gabrielle.

Převzato z webu ČAS:
38 odpověď odeslal(a) Petr Trnka ve Středu 5.Října 2005 12:06:51
To není žádné kritérium, jestli nějaký šutr má měsíc nebo ne. Kdyby to kritérium bylo, nesměli bychom mezi planety počítat Merkur a Venuši, protože ty žádný měsíc nemají, a naopak zase některé asteroidy z hlavního pásu, které měsíce mají, by se staly „planetami“. Takže je to evidentní nesmysl. A z astrologického hlediska už je to úplně jedno - jestli nějaké těleso ve sluneční soustavě má astrologický význam nebo ne, to záleží na něčem úplně jiném, než jestli ho nějací astronomové prohlásí za planetu nebo ne. Viz třeba právě Pluto - ten astrologický význam má a bude mít, i kdyby někdo desetkrát rozhodl, že to planeta není.


Kuiperův pás Kuiperův pás Kuiperův pás Kuiperův pás

Aktuální!!! 27.09.2005 at 13:26:54   vyšla nová Konstelace

Obsah
Úvodní slovo (Zdeněk Bohuslav).......................................................................... l
Vzpomínka na Karla Sokola ................................................................................. 2
Odvození hlavních vzorců sférické trigonometrie (Karel Sokol) ............................ 3
Horoskop ČR a transsaturnské planety (Jiří Kubík)............................................. 10
Miroslav Kruml alias Mirko Boleslavský (Marta Krumlova) ............................... 24
Indická astrologie - mýty a realita (Richard Stříbný) ........................................... 28
Helénská astrologie IV (Zdeněk Bohuslav) ......................................................... 33
2003-UB313 (Xena) - nový objekt Sluneční soustavy ......................................... 39

Ke Konstelaci byl přiložen doprovodný list s pozvánkou:
Vážená kolegyně, vážený kolego,
jménem výboru Astrologické společnosti ČR si Vás dovoluji pozvat na
setkání u příležitosti podzimní rovnodennosti,
které se koná
1.10. 2005 (sobota)
v přednáškovém sále Národního musea na Václavském náměstí v Praze od 14 hod 00 do cca 17 hod 30.

Na programu jsou následující přednášky:
Zdeněk Bohuslav: Domy harmonických planetárních hodin a jejich ověřování
Radko Tobičík: Stopy astrologie v jiných divinačních technikách
Lubomír Klouda: Aromadiagnostika a aromaprognostika
15 min přestávka (na kávu, ...)
Richard Stříbný: Nostradamus - věštec, astrolog, podvodník ?
Jan Frank: O hermetické medicíně
Petr Rastokin: Paralely progresivních direkcí

Stránky Astrologické společnosti (http://bohuslav.com/astrologicka-spolecnost.htm) obsahují nově tlačítko "Aktuality", které po aktivaci klepnutím myší Vám zobrazí novinky ze života společnosti - např. organisační sdělení, témata budoucích přednášek ....). Přemýšlejte také o obsahu stránek jaký byste rádi, aby byl a sdělte nám svůj pohled na adresu společnosti (e-mailová adresa zdenek@bohuslav.com, poštovní Tolstého 20, 101 00 Praha 10).
Za výbor Astrologické společnosti srdečně Zdeněk BohuslavAktuální!!! 22.09.2005 at 20:17:36   VILA UNIVERS (vzdělávací centrum) Vila Univers, Vrázova ulice, Vítkovice
Vrázova 5, OV-Vítkovice
(NAPROTI ŘEDITELSTVÍ VÍTKOVIC) - přes parkoviště u autosalonu
tel. 595 783 024, 604 388 663

PROGRAM
Říjen 2005

Přednášky v 16:30:
19.10. středa Pozitivní myšlení – jak na to? (viz leták) (Ing.Petr Poláček, Velká Británie)
5.10.+12.+26.10. středy – Besedy v knihovně (1 středa v měsíci s léčitelem)

- V měsíci říjnu si můžete ve VILE UNIVERS prohlédnout výstavu fotografií Karla Schwenga – Ostrava.
- V knihovně zřízen nový koutek – ASTROTHEOLOGIE aneb cesta k poznání vyššího JÁ (BOHA).
- Připravujeme soukromou knihovnu vzácných duch. spisů Kazimíra Češky

KNIHOVNA (přidány nové knihy+spisy) a ČÍTÁRNA
otevřena každou středu a čtvrtek od 15:00 -18:30 hod.
První středu v měsíci je v knihovně přítomen léčitel K.Šrámek (zdarma).
Knihy K.J.Maliarika jsou s Láskou darovány.

Ostatní akce v Domě techniky, OV-Mar.Hory v 9-13 hod:
1.10. sobota ASTRO-THEO-LOGIE - Bůh a Jeho tvorba, Jak hledat Boha, Meditace, Duch. významy symbolů ve zvěrokruhu, (ing. J. Popelka) - 24.seminář - pro všechny, kteří hledají Boha. Vysvětlení některých veršů z Bible. Pravá, duchovní podstata astrologie.
8.10. sobota ASTROLOGICKÁ SPOLEČNOST – schůzka
příznivců astrologie (i pro ne-astrology) Téma: Praktické rozbory horoskopů.
Další info na internetu: www.astrotheologie.wz.cz; www.astrolot.cz, www.maliarik.wz.cz


Aktuální!!! 20.09.2005 at 21:13:19   Astrologové na Slovensku
Složitou cestou ke mně dorazil email astroložky paní PhDr. Kataríny Čemické CSc.:

Vážené a milé astrologičky a astrológovia, všetci, na koho mám i - mail.
Dávam vám do pozornosti prílohu a tento list, ktorý som obdržala od p. Ing. Cyrila Chorváta, býv. predsedu astrologickej únie. Pokiaľ by to počkalo, ideálne by bolo, keby sme sa na tému astro - únie porozprávali na
astro - klube toho 27. 9. 2005 o 18. h na Gaštanovej ul. č. 4, v kultúrnom stredisku,
(je to konečná trolejbusu č. 207 a tuším aj 204, nad Horským parkom, ale dá sa tam ísť aj autobusom 34 a vystúpiť 1 zastávku za tým nadchodom, kade chodia študenti do internátu v Horskom parku.)
Vzhľadom na to, že astro - klub vedie PhDr Vlastička Vrbová a je tam aj istá odborná, teda astrologická náplň, je možné, že tieto dve veci by bolo lepšie nekombinovať, ale oddeliť. Účasť na astro - klube je však sama o sebe zaujímavá.
Treba informovať aj Marcelku Laiferovú a vari aj p. Vilmu Jamnickú, ktorá by bola čestnou predsedníčkou Astro únie, aj ak by nechcela byť výkonnou funkcionárkou.
Pán inžinier zrejme nevie o tom, koľko astrológov tu máme čo len v Blave. Navyše odporúčam preposlať tento mail aj všetkým eventuálnym záujemcom o členstvo v astro - únii.
Jediný problém vidím v tom, že momentálne nie sú dobré aspekty pre astrológov. Ja osobne som síce už aj na dôchodku, ale aj pracujem ešte na plný úväzok, takže si myslím, že aj o výkonnom predsedovi či predsedkyni by sme sa mohli na klube dohodnúť.
Rozoslaním tohto mailu snáď prispejem aspoň k zorganizovaniu prípravnej schôdze.
Všetkých vás srdečne zdraví Kata Čemická


Aktuální!!! 11.09.2005 at 14:30:39   Nabídka Podzimních astrologických kurzů
Vede: Jana Muroňová - předsedkyně Ostravské astrologické společnosti
20ti hodinový kurz pro začátečníky – 10 dvouhodinových lekcí „ astrologická školička“
20ti hodinový kurz pro pokračující – 10 dvouhodinových lekcí zaměřený více na praktické rozbory horoskopů
20ti hodinový kurz víkendový pá 16 – 21hod., so 9 – 18hod., ne 9 – 17hod. dle domluvy
Předpokládané zahájení kurzů je v 1. říjnovém týdnu v čajovně Šambala, Ostrčilova 11, Ostrava 2.
Výše kurzovného 1 500,-Kč


Aktuální!!! 06.08.2005 at 15:24:53   VILA UNIVERS (vzdělávací centrum) Vila Univers, Vrázova ulice, Vítkovice
Vrázova 5, OV-Vítkovice
(NAPROTI ŘEDITELSTVÍ VÍTKOVIC) - přes parkoviště u autosalonu
tel. 595 783 024, 605 529 643, 604 388 663

PROGRAM
Září 2005

Přednášky v 16:30: (přednášková místnost)
7.9. středa Turínské plátno – přednáška a promítání s J.Skácelovou

14. + 21. + 28.9. středy – Besedy v knihovně s léčitelem

V měsíci září si můžete ve VILE UNIVERS prohlédnout výstavu fotografií Karla Schwenga – Ostrava.

KNIHOVNA a ČÍTÁRNA
otevřena každou středu od 15-18 hod.
Každou středu je v knihovně přítomen léčitel K.Šrámek (zdarma).

Ostatní akce v Domě techniky, OV-Mar.Hory v 9-13 hod:
3.9. sobota ASTRO-THEO-LOGIE - Bůh a Jeho tvorba, Jak hledat Boha, Meditace, Duch. významy symbolů ve zvěrokruhu, (ing. J. Popelka) - 23.seminář - pro všechny, kteří hledají Boha.

10.9. sobota ASTROLOGICKÁ SPOLEČNOST – schůzka příznivců astrologie (i pro ne-astrology) Téma: Astrogenetika (A.Inneman)
Další info na internetu: www.astrotheologie.wz.cz; www.astrolot.cz, www.maliarik.wz.cz


Aktuální!!! 01.08.2005 at 13:13:59   Vodnářská astrologie v časopise Medium

Email pana Kalety:
V osmém čísle časopisu Medium právě vychází článek "Astrologie Vodnářského věku". Paní Bajgerová sice vybrala z knihy podle mne ne úplně vhodný text, ale přesto myslím, že to není k zahození.

Aktuální!!! 13.06.2005 at 20:13:37   původní Astrologické forum otevřeno

Pan Žáček před chvilkou odblokoval původní astrologické forum. Problém s anonymy je vyřešen tak, že budu dostávat emailem příspěvky i s IP adresou odesilatele. Čili IP adresa nebude veřejně viditelná.


Aktuální!!! 13.06.2005 at 14:12:04   Astrologické forum znova

V neděli 12-06-2005 po telefonickém rozhovoru s autorem programu Astrologické forum panem Josefem Žáčkem jsme se domluvili, že pan Žáček odblokuje na dvě hodiny forum, abych mohl vybrat vlákna (thread, štrůdl) ke smazání. Brodil jsem se chvíli žumpou a vybral 17 vláken v prostoru otázek 600 až 640. Pan Žáček opět Astrologické forum zablokoval s tím, že bude pracovat na zdokonalení. V nové verzi by se měla zobrazovat IP adresa přispěvovatele s možností "zlobivé" IP adrese znemožnit přístup do fora.
Prosím návštěvníky aby zatím použili náhradní forum. Toto forum už zobrazuje IP adresy a dají se zablokovat i vulgarismy (bad words - je tam například slovo fuck). Jako třešinka na dortu se zobrazuje počet hitů (kolikrát bylo na odpověď kliknuto) a velikost odpovědi v kB.
Naopak je problém s českou diakritikou (háčky, čárky, kroužky), vlákno se nezobrazuje celé - musí se kliknout na každou jednotlivou odpověď. Což je možná dobře, protože se reakce může napsat přímo k odpovědi.

Aktuální!!! 09.06.2005 at 17:49:43   Debata na Astrologickém foru

poklesla na nízkou úroveň. Než celé hodiny mazat příspěvky s fekálním obsahem, raději bych dělal něco příjemnějšího a užitečnějšího. Požádal jsem autora fora, skvělého programátora a astrologa pana Josefa Žáčka, aby forum dočasně zablokoval.
Prosím návštěvníky, aby zatím používali náhradní forum - odkaz je na hlavní stránce Astrology Pacific vpravo dole, v anglicky psaných odkazech jako DISCUSSION FORUM 2
Toto forum má jednu výhodu může zobrazovat IP adresu připěvatele. Každý počítač připojený k Internetu má nenahraditelnou IP adresu. Například počítač Karla Tichého má IP adresu: 62.141.24.1
Výhodné je též, že "zlobivým" IP adresám je možnost zablokovat přístup do fora. Zoufalým anonymům můžu poradit, aby si pak zakoupili notebook, který bude mít novou a jinou IP adresu.


Aktuální!!! 30.05.2005 at 20:52:51   Večernice vysílá

* * * * P O Z V Á N Í * * * *
Vážení příznivci astrologie, numerologie a vůbec věcí tajemných- krásných a tím nesmírně přitažlivých...
dovoluji si Vás POZVAT na nový rozhlasový pořad
Českého Rozhlasu Praha, v kterém dnem 16.6.2005 budu zahajovat cyklus živého vysílání pro posluchače této frekvence k tématům partnerských vztahů z různých pohledů hermetických nauk, přes astrologii, numerologii, tarot, také povídání o pyramidálních energiích, Auře, mystice, léčivých energiích, kamenech, třeba také O Svatojánské Noci- a magických kouzlech s ní spojené... a o všem,co může zkvalitnit prožitky s partnerstvím souvisejících a třeba pomoct v našich již stávajících nebo nově hledaných- či vytvářených partnerských vztazích.
Pořad se bude jmenovat:
VEČER PRO OSAMĚLÁ SRDCE a bude každý týden ve čtvrtek uváděn živě po 22:00 hodině večer na vlnách Rádia Český Rozhlas.
První vysílání připravuji na téma -numerologie- a uskuteční se :
Ve čtvrtek ... 16. června 2005 ve 22:00 hodin.
===============================================
Pořad bude trvat zhruba 2 hodiny, jsou zajištěny po vstupních informacích- povídání k tématu numeroloige- také přímé vstupy dotazujících se, otázky a odpovědi, a rozhovory s účastníky- pak v diskusi se mnou - v přímém sledu pořadu
Těším se na Vaši pozornost a také účast v diskusi přímo akčně v " etéru "v otázkách - pro Vás šitých na tělo - které Vás osloví a budou zajímat k následným zodpovězením na živo.
Avizuje: Ostravská astroložka Libuše Pernová- na Astrologickém foru dopisující jako Večernice


Aktuální!!! 10.05.2005 at 19:41:23   VILA UNIVERS (vzdělávací centrum) Vila Univers, Vrázova ulice, Vítkovice
Vrázova 5, OV-Vítkovice
(NAPROTI ŘEDITELSTVÍ VÍTKOVIC) - přes parkoviště u autosalonu
tel. 595 783 024, 605 529 643, 604 388 663

PROGRAM
Červen 2005
Přednášky v 16:30: (přednášková místnost)
1.6. středa Grafologie (E.Wartová)
8.6. středa Návrat k lásce nepodmíněné-cesta k uzdravení a osvícení I. (J.Kadlčíková-JITRO Ostrava, lektor seminářů tibetského učení ABBAE REIKI)
15.6. středa Turínské plátno a jeho poselství (J.Skácelová)
22.6. středa Návrat k lásce nepodmíněné II.část (J.Kadlčíková)
29.6. středa Beseda v knihovně s léčitelem K.Šrámkem Vliv Taoistického Tai Chi na zdraví (J.Kodymová)

V měsíci červenci a srpnu se přednášky ve VILE UNIVERS nekonají.

KNIHOVNA a ČÍTÁRNA
otevřena každou středu od 15-18 hod.
Každou středu je v knihovně přítomen léčitel K.Šrámek (zdarma).
Ostatní akce v Domě techniky, OV-Mar.Hory v 9-13 hod:
4.6. sobota ASTRO-THEO-LOGIE - Bůh a Jeho tvorba, Jak hledat Boha, Meditace, Duch. významy symbolů ve zvěrokruhu, (ing. J. Popelka) - 21.seminář - pro všechny, kteří hledají podstatu Boha.
11.6. sobota ASTROLOGICKÁ SPOLEČNOST – schůzka příznivců astrologie (i pro ne-astrology) Téma: Vodnářská astrologie (J.Kaleta)
Další info na internetu: www.astrotheologie.wz.cz; www.astrolot.cz, www.maliarik.wz.cz


Aktuální!!! 07.05.2005 at 10:23:05   Jaromír Jágr
očima astroložky Evy Prokopcové - je název článku v dnešní Mladé frontě Dnes:

Jaromír Jágr

Jaromír Jágr   Jaromír Jágr se narodil ve vzdušném znamení Vodnáře s ascendentem ve znamení zemského Býka. Je to člověk přátelský, milý, pro kterého velmi mnoho znamená svoboda a nezávislost. Je obdařen velkou dávkou výjimečného sportovního talentu a originality. Dokáže se nadchnout a zapálit pro vše nové, pokrokové, rád se odlišuje, přitahuje ho vše zvláštní, žije nekonvenční život. Ví, co chce, vidí cestu, kterou má jít. Jeho nejdůležitějším posláním je začlenit se do větší skupiny lidí se stejným zájmem a cílem, pracovat v rámci skupiny pro co nejlepší výsledky. Je ochoten obětovat a podřídit svému pracovnímu týmu veškeré své úsilí, ale také soukromý život. Je to typ člověka dříče, houževnatého, cílevědomého a tvrdohlavého.
Jágrova výkonnost je obdivuhodná. Nikdy se nevzdává, dokáže rychle obnovovat své síly. Za jeho úspěchy Stojí velká dřina, disciplína a odříkání. Odhodlání být úspěšný, docílit společenského uznání a finančního zabezpečení je velmi silné. Má obrovskou vnitřní sílu, se kterou dokáže bojovat a čelit nepřízni osudu a krizím. Ačkoliv působí na okolí sebevědomě, je vnitřně nejistý a čas od času trpí depresemi. V běžném životě není příliš praktický a zodpovědný, musí se proto spoléhat na pomoc zvnějšku. Své nejbližší okolí může ovládat podle vlastních potřeb, může jednat i z pozice síly a autority. Problémem mohou přinášet jeho nezvládnuté emoce. Tak jak je tvrdý sám k sobě, dovede být tvrdý i ke svému okolí.
Jaromír má velké kouzlo pro ženy. Přitahuje je svým pěkným zevnějškem, je smyslný a romantický, k ženám je pozorný a štědrý. Ale partnerské vztahy jsou u něj velmi problematické. Je snadno zranitelný, láska mu vnáší do života dramatické změny. U žen ho přitahuje extravagance a smyslnost, potrpí si na luxus. Partnerské vztahy mohou být komplikovány jeho přílišnou touhou po dobrodružství, nevázaností a strachem ze ztráty svobody.
Přátelství pro Jaromíra znamená víc než láska. Hodně se u něho projevuje silná vazba na domov, rodinu, zejména na matku, která výrazně ovlivňuje průběh jeho života.
Jaromír je velmi citlivý člověk, který je ochoten pomoci slabším, je velkorysý a rád dělá druhé lidi šťastnými.


Aktuální!!! 07.04.2005 at 21:05:30   VILA UNIVERS (vzdělávací centrum) Vila Univers, Vrázova ulice, Vítkovice
Vrázova 5, OV-Vítkovice
(NAPROTI ŘEDITELSTVÍ VÍTKOVIC) - přes parkoviště u autosalonu
tel. 595 783 024, 605 529 643, 604 388 663

PROGRAM
Květen 2005
Přednášky v 16:30: (přednášková místnost)
4.5. středa Bible, Bůh a dnešek (Ing.P.Vopalecký, M.A.)
11.5. středa Bible, Ježíš a dnešek (Ing.P.Vopalecký, M.A.)
18.5. středa Beseda v knihovně (přítomen léčitelský poradce K.Šrámek - zdarma)
25.5. středa Kurz práce s kyvadlem pro začátečníky od 17h (ssebou:blok,tužka,propiska,tužk.baterie,kyvadlo-možno zakoupit na místě) (lektor: psychotronik a léčitel ing.F.Libica - cena 300Kč)

KNIHOVNA a ČÍTÁRNA
otevřena každou středu od 15-18 hod.
Každou středu v knihovně přítomen léčitel (zdarma).
Společnost „ČTENÍ ŽIVÉHO SLOVA“ (nezisk.org.) nabízí předčítání duch. knih (převážně díla J.Lorbera aj.) seniorům a dalším zájemcům, kteří touží po vyšším duch. poznání a sami číst nemohou (i pro postižené). Zdarma. Obj.: 604388663, 737819663
Ostatní akce v Domě techniky, OV-Mar.Hory v 9-13 hod:
7.5. sobota ASTRO-THEO-LOGIE - Bůh a Jeho tvorba, Jak hledat Boha, Meditace, Duch. významy symbolů ve zvěrokruhu, (ing. J. Popelka) - 20.seminář – Duch.význam zn. Raka (pro všechny, kteří hledají podstatu Boha).
14.5. sobota ASTROLOGICKÁ SPOLEČNOST – schůzka příznivců astrologie (i pro ne-astrology) Téma: O partnerských vztazích (J.Gričová) Zkušenosti s pyramidami (L.Pernová)
Další info na internetu: www.astrotheologie.wz.cz; www.astrolot.cz, www.maliarik.wz.cz

Novinka: Každou středu bude v knihovně VILY UNIVERS přítomen léčitel, bylinář a rádce Karel Šrámek z Ostravy, který rád předá své bohaté zkušenosti a rady ostatním a také poléčí jak na těle, tak i na duši. To vše s pomocí Boží a z Lásky. Srdečně zveme Vás a všechny blízké. Pořadatelé.


Aktuální!!! 15.03.2005 at 14:32:14   Stáhnout forum Astrology Pacific
si můžete a to od otázky číslo 1 až 350 na adrese:
forumAP.zip (velikost 1,3 MB)
Bylo zaznamenáno hodně balastu a planých řečí. Bylo i dost zajímavých a poučných témat. Skvělá Večernice roztočila forum do nebývalých otáček. Několik dní už za sebou návštěvnost překračuje 300 návštěv za den.
Viz:
http://navrcholu.cz/Statistika/37714/


Aktuální!!! 10.03.2005 at 19:20:36   Pozvání
Ostravská astrologická společnost zve příznivce čínské kosmologie a všechny, kteří se věnují léčení akupunkturou na přednášku
pana Jiřího Nitscheho na téma
Čtyři pilíře energií času a jejich využití v akupunktuře.
Přednáška se uskuteční dne 09.04. 2005 v Ostravě Mariánských Horách v Domě techniky od 09 - 13 hod. Vstupné 30 Kč.
Zvou pořadatelé.


Aktuální!!! 10.03.2005 at 19:20:36   VILA UNIVERS (vzdělávací centrum) Vila Univers, Vrázova ulice, Vítkovice
Vrázova 5, OV-Vítkovice
(NAPROTI ŘEDITELSTVÍ VÍTKOVIC) - přes parkoviště u autosalonu
tel. 595 783 024, 605 529 643, 604 388 663

PROGRAM
Duben 2005

Přednášky v 16:30: (přednášková místnost)

6.4. středa Beseda s duch.  léčitelem – Léčitelské rady K. Šrámka
Otázky a odpovědi na vaše problémy.

13.4. středa Energie REIKI a duchovní směr Přímé cesty –
poznej sám sebe v jiné dimenzi (L.Pinter)

20.4. středa FENG – SHUI – harmonizace prostředí
(J.Majtnerová)

27.4. středa WYDA – tajné cvičení pro dlouhý život
(J.Novák)

KNIHOVNA a ČÍTÁRNA
otevřena každou středu od 15-18 hod.

Společnost „ČTENÍ ŽIVÉHO SLOVA“ (nezisk.org.) nabízí předčítání duch. knih (převážně díla J.Lorbera aj.) seniorům a dalším zájemcům, kteří touží po vyšším duch. poznání a sami číst nemohou (i pro postižené). Zdarma. Obj.: 604388663, 737819663

Ostatní akce v Domě techniky, OV-Mar.Hory v 9-13 hod:
2.4. sobota ASTRO-THEO-LOGIE - Bůh a Jeho tvorba, Jak hledat Boha, Meditace, Duch. významy symbolů ve zvěrokruhu, (ing. J. Popelka) - 19.seminář - pro všechny, kteří hledají podstatu Boha.
9.4. sobota ASTROLOGICKÁ SPOLEČNOST – schůzka příznivců astrologie (i pro ne-astrology) Téma: Čtyři pilíře energií času a jejich využití v akupunktuře (J.Nitsche)


Aktuální!!! 06.03.2005 at 12:20:43   Akce v Ostravě
1. akce: V aule Fakultní nemocnice v Ostravě- Porubě- hlavní foyer- bude se konat prezentační výstava-premiéra: obrazy akvarely: Krajina mých snů autor: paní Božena Konečná spolu s premiérou prvotiny knížečky: básní: BEZBOLESTNÉ PROCHÁZÍM DUŠÍ PO KRAJINĚ autor: Ludmila Batelková v pondělí dne: 7. března 2005 v 18.00 hodin
Akvarely jsou kouzelné, dýchá z nich Světlo, prozářená radost a poezie, kterou známe z obrazů Zdeňka Hajného. Doprovází je ručně vázaná sbírká básní v obalu od Malířky Boženy Konečné, s tím, že každý výtisk obalu je skutečný originál. Je to výstava prodejní a prvotina má náklad pouze 50 kusů. O výstavu projevila zájem i Česká Televize. Obě dvě kumštýřky jsou dlouholeté klientky Večernice (je známá z astrologického fora), jsou velice nadané, s krásnou citlivou Duší.

Akce 2. Čajovna Šambala v Ostravě na ul. Ostrčilova ( bývalá školka, za Domem Jindřich,) se bude konat další pravidelná prednáška z cyklu - Znamení a planety z Astrologické Mandaly, téma: MERKUR- myšlení, talent uspět v životě přednáší: astroložka Libuše Pernová ( Večernice) úterý - dne: 8. března 2005 v 18.00 hodin, vstupné: 50,- Kč
Srdečně zve, jak všechny své příznivce - tak veškeré příznivce astrologie a těší se opět, jak na známé tváře, tak s těmi - kteří přijdou poprvé.


Aktuální!!! 22.02.2005 at 10:32:45   Jak bylo v Praze
na Dni s českou astrologií poslala zprávu předsedkyně Společnosti ostravských astrologů paní Jana Muroňová:

Vážení přátelé.
19. února 2005 v Praze na strojní fakultě ČVUT proběhl Den s českou astrologií. Tato akce byla nádherně nabitá a opravdu se podařila. Z Čech, Moravy a Slovenska se sjelo 80 astrologů k přátelskému povídání.
Organizátoři otec a syn Baudyšové zajistili nejen technické zázemí, ale také vydatný astrologický program, který zaujal. Bylo přislíbeno, že přednášky, které proběhly, bude možno získat jako zvukovou nahrávku a objednat na astrolabu. Co už nebude možno získat a objednat si, byla krásná a přátelská atmosféra, které si všichni přítomní užívali. Ale nelitujte. Je přislíbeno, že podobná setkání mohou být i častěji a příští termín je stanoven na listopad tohoto roku. Nenechte si ujít.
Jana


přednášející Zdeněk Bohuslav, Richard Stříbný přednášející Antonín Baudyš ml. přednášející Antonín Baudyš st. manželé Kubíkovi Jarmila Gričová, Vanda Milošová Helena Alešová-Kovalová Jana Muroňová

Richard Stříbný Štěpán Tušják
přednášející ze Slovenska Radim Žáček, Sylvie Dostalíková Jiří Kubík
Dostalíková, Jana MuroňováFotografovala paní Sylvie Dostalíková


Aktuální!!! 14.02.2005 at 12:52:35   VILA UNIVERS (vzdělávací centrum)

Vrázova 5, OV-Vítkovice
(NAPROTI ŘEDITELSTVÍ VÍTKOVIC) - přes parkoviště u autosalonu
tel. 595 783 024, 605 529 643, 604 388 663

PROGRAM
B ř e z e n   2 0 0 5
Přednášky v 16:30 (přednášková místnost)
2.3. středa Pravda ve světle Učitele Bílého Bratrstva -zajímavé povídání o duch. učiteli P.Danovovi (J.Grossmann)
9.3. středa Bachovy květy a horoskop (E Rychterová) + praktické ukázky a vysvětlení
16.3. středa Budoucnost může znát každý – přednáší M.Drbohlav - dispoziční neokybernetik
23.3. středa Rosekruciánství pro budoucnost (p.Eben, velmistr Řádu Růže a kříže)
30.3. středa Večery na keltské téma: Keltská mytologie (J.Novák)

KNIHOVNA a ČÍTÁRNA
otevřena každou středu od 15-18 hod.
Společnost „ČTENÍ ŽIVÉHO SLOVA“ (nezisk.org.) nabízí předčítání duch. knih (převážně díla J.Lorbera aj.) seniorům a dalším zájemcům, kteří touží po vyšším duch. poznání a sami číst nemohou (i pro postižené). Zdarma. Obj.: 604388663, 737819663


Aktuální!!! 25.01.2005 at 10:56:33   Den s českou astrologií

Vážení astrologové a příznivci astrologie
srdečně jste zváni na Den s českou astrologií, který se koná 19-02-2005. Místo konání Fakulta strojní ČVUT, konferenční sál Praha 6 - Dejvice. Čas konání 10:30 až 20:00 SEČ. Vstupné 190,- Kč.
Program:
Ing. Baudyš: Nové poznatky o retrograditě
Ing. Stříbný: Astrologie současné Indie
Štěpán Tušjak: Astronomické reálie Černé luny
Dr. Vrbová (Slovensko): Osudy a horoskopy slovenských TV stanic
Ing. Stříbný: Astrologie v současném Rusku
Jiří Kubík: Transsaturny v historii Československa
Antonín Baudyš jr.: Konspirační teorie z pohledu astrologie
Pokud uvažujete o návštěvě, rádi Vám zarezervují místo k sezení u stolu s Vaší jmenovkou. Doposud si místa rezervovalo 29 posluchačů z 60 možných. Rezervaci je možné provést via sms nebo na e-mail: baudys.jr@centrum.cz


Aktuální!!! 12.01.2005 at 17:32:40   NOVÁ ASTROPŘEDNÁŠKA- info

Dne 27.1.2005 v 18.00 hodin v Ostravské čajovně Šambala- zahajuji nový cyklus astrologických večerů a esoterních večerů.

Téma lednové přednášky je:
Partnerské vztahy v horoskopu.- 1. část
Venuše a Mars - a Láska v horoskopu- 2. část.

Přednášející: astroložka Libuše Pernová
Jednotné vstupné je 40,- Kč za osobu.


Aktuální!!! 08.01.2005 at 18:12:07   Havárie Columbie a tsunami

Po dnešní schůzce ostravských astrologů se většina návštěvníků přesunula do blízké restaurace u Toniho. Zde došlo k velmi zajimavé debatě. Astrolog Ing. Popelka uvedl zajímavé souvislosti v horoskopu havárie raketoplánu Columbia s horokopem zemětřesení u Sumatry po kterém následovaly zničující tsunami.Spousta aspektů kvinkunx. Pluto horoskopu tsunami došel do přesné opozice (na obloukovou minutu) se Saturnem havárie Columbie.
Ing. Popelka slíbil dodat další překvapivé podrobnosti.

Aktuality roku 1999

Aktuality roku 2000

Aktuality roku 2001

Aktuality roku 2002

Aktuality roku 2003

Aktuality roku 2004

Aktuality roku 2005

Aktuality roku 2006

Aktuality roku 2007+2008

Aktuality roku 2009

Aktuality roku 2010

Aktuality roku 2011

Aktuality roku 2012

Aktuality roku 2013

Aktuality roku 2014

Aktuality roku 2015

Aktuality roku 2017

Aktuality roku 2018
www.volny.cz/astrolot   |   www.astrolot.cz   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.
astrologie astrologie.cz Karel Tichý