www.volny.cz/astrolot      |    www.astrolot.xf.cz

Aktuální!!! 03-12-99 Neúspěch americké vesmírné sondy Mars Polar Lander. Sonda odstartovala 03-01-99 a přistála (měla přistát) 03-12-99 na Martu. Američtí vědci se asi neradili s astrology (vždyť jsou vědci), jinak by si vybrali jiný termín. V den vypuštění byla totiž nepříznivá konstelace. Oba škůdci, Mars i Saturn byli v nepříznivém aspektu - opozici. Už to bylo varující. V den přistání se oba škůdci přesunuli do dalšího nepříznivého aspektu - do kvadratury. Spouštěcím mechanismem v den přistání byla (jak jinak) Luna, která dosáhla místa Martu v původní opozici.

Aktuální!!! 22-11-1999 Josef Lux zemřel. V tranzitech horoskopu smrti je radikální Merkur v polosumě mezi tranzitním Martem a tranzitním Neptunem, tranzitní Venuše se blíží k radixovému Měsíci a polosuma tranzitního Slunce a Dračího ohonu je na radikálním Slunci. Nevím v kolik hodin došlo k úmrtí, ale asi byla právě konjunkce škůdce Saturna s Lunou. Ano, právě jsem se dověděl, že smrt nastala v 05:30 SEČ. Saturn byl přesné konjunkci s Lunou. V sekundárních direkcích došla Luna (vládkyně radixu - ASC v Raku!!!) na MC a z této důležité pozice se dostala do opozice na Neptun. Velmi lituji úmrtí tohoto dobrého politika a lituji, že mi moje prognóza (viz dole) nevyšla.

Aktuální!!! 09-11-99 Luxův stav se nenadále zhoršil. MF Dnes: Dobré zprávy, které až dosud přicházely z amerického Seattlu o Josefu Luxovi nabraly včera (09-11-99) opačný směr. Zdravotní stav bývalého předsedy KDU-ČSL se po operaci transplantace kostní dřeně zhoršil a lékaři stav hodnotí jako velmi vážný.
Podíváme-li se na horoskop Josefa Luxe (viz databáze *01-02-56, Ústí nad Orlicí, 13:24 UT), vidíme, že přes Descendent ve znamení Kozoroha právě prošel škůdce Mars, který vytváří pooperační komplikace. Mars se nyní pohybuje velkou rychlostí a po několika dnech prostor Descendentu v radixu Luxe opustí. Po týdnu je možno očekávat zlepšení.

Aktuální!!! Tragédie egyptského Boeingu 767. Start letadla 01:19 místního času z Kennedyho letiště v New Yorku. Boeing 767 společnosti Egypt Air zmizel z obrazovek radarů 55 minut po startu a s ním i 214 pasažérů a členů posádky. (Data viz MF Dnes 02-11-99). V těchto dnech je na nebesích nepříznivá konfigurace Velký kříž. Doporučuji zbytečně necestovat. Toho dne byly dvě dlouho trvající kvadratury: Saturna (mezení) a Uranu (letecká doprava), dále Jupitera (řád a pořádek) s Neptunem (zmatek, omyl). Nevýhodná konstelace Luna opozice Neptun (záhadné zmizení - hovoří se o novém Bermudském trojúhelníku) v kvadratuře na Jupitera (smůla). Nepříjemná je též opozice Jupitera z 9.domu ke Slunci v 3.domě (komunikace, doprava).

Aktuální!!! 27-10-99 Šokující drama v arménském parlamentu. Dne 27-10-99 v 17:06 hodin místního času (15:06 UT?) čtyři útočníci začali střelbu ze samopalů a zastřelili předsedu vlády, předsedu parlamentu a ještě nejméně čtyři ministry. Horoskop započetí útoku (pokud je správný čas - mají v Arménii letní čas?) má jen pár závažných skutečností. Merkur na Descendentu (intelektuálně chtěli upozornit na bídnou situaci obyvatelstva), Ascendent na stálici Algol (ukrutnost, vraždy, prudkost, neštěstí) a MC v poloviční vzdálenosti mezi Neptunem a Dračím ohonem. V těch hodinách byla Luna v opozici na Plutona a v kvadratura na Merkur (drastické řešení veškerých problémů, kategorické odmítnutí, prudký citový výbuch vedoucí k nepromyšleným činům).
22:00 Jednání - pro tento okamžik je zajímavé, že Descendent zaujal stejnou pozici mezi Neptunem a Dračím ohonem, jako MC horoskopu zahájení útoku.
22:50 Odvoz těl z parlamentu - Uran přesně na Descendentu.
10:30 Propuštění rukojmích - Mars přesně na Ascendentu.
11:00 Útočníci se vzdali - Ascendent dosáhl stálici Vega (vážnost, střízlivost). Data viz MF Dnes.

10.2.2001 at 16:44 připomínka kolegy Baudyše jr.
Milý pane Tichý,
pročítám si zpětně Vaše aktuality. Měl bych pro vás něco k první z nich, ke střelbě v arménském parlamentu. Jerevan má souřadnice 40N11/44E30 a zóna tam vzhledem k letnímu času byla -5. Poté se MC dostane do konjunkce s planetou Mars. Mars je přitom vládcem celého horoskopu. V těch hodinách byly na nebi současně dvě T-kvadratury. Vyloženě teroristická Uran-Uzel-Saturn v ohnisku a idealistická Jupiter-Slunce-Neptun v ohnisku.
Buďte zdráv, Antonín Baudyš jr.
Aktuality roku 2000

Aktuality roku 2001

Aktuality roku 2002

Aktuality roku 2003

Aktuality roku 2004

Aktuality roku 2005

Aktuality roku 2006

Aktuality roku 2007+2008

Aktuality roku 2009

Aktuality roku 2010

Aktuality roku 2011

Aktuality roku 2012
www.volny.cz/astrolot   |   www.astrolot.cz   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.
astrologie astrologie.cz Karel Tichý