01.08.2004 at 10:39:28 Odkaz na Občasník

Ahoj Vladimíre,
podívej se na adresu
http://www.astrolabium.pl/
Je to odkaz na Občasník a z uvedených odkazů je několikanásobně nejpoužívanější.
Karel


11.06.2004 at 17:57:38 Výběr vhodného temínu svatby

    Vážený pane Tichý,

    děkuji velice za odpověď, nemáte se zač omlouvat, jsem si vědoma, že jste velice časově zaneprázdněný člověk. Potěšil jste mne i dceru příznivými aspekty jejího mládence.

    Vzhledem k tomu, že oběma svatbychtivým mladým lidem jejich duchovní autorita doporučila termín pozdější, nakonec se nechala umluvit.

    Oba jsou však nešťastni, chtěji se vzít dříve, pokusit se p. faráře v úterý přesvědčit k termínu alespoň na konec října, začátek listopadu - přicházejí v úvahu. 3 soboty: 23.10., 30.10 a 6.11.2004, Pardubice, 13.00 hod. Ani jedna z nich se mi nejeví ideální.

    Prosím, můžete mi poradit - literaturu, směr uvažování, co by nemělo určitě v příznivé konstelaci manželství chybět, co je varovné, jaké jsou Vaše praktické zkušenosti?

    Přeji Vám klidný víkend plný pohody
Ještě jednou velice děkuji
Marta Sommerová    Paní Sommerová,

    doporučuji se podívat na
Claudia von Schiertsedt: Příznivý okamžik, str. 40 - Termíny sňatků (vydalo nakladatelství Mercurius Brno).
Karen Hamaker-Zondag: Hodinová astrologie, str. 198 - Vztahy, manželství, rozvody (vydalo nakladatelství Mercurius Brno).

Manželství začíná s prvním "ano" a proto čas sňatku, minuta, kdy povíte "Ano", ovlivní kvalitu manželství. Pamatujte, že při jakékoliv volbě je nemožné sestavit dokonalý horoskop, ať už se jedná o manželství, nové podnikání a podobně.

Kvalitu manželství napoví:
1) aspekty z horoskopu obou partnerů a to
2) kompozit, nebo
3) synastrie.
4) Luna by neměla mít ten den žádné kvadratury než opustí znamení, neměla by být ubývající. Měla by být ve fixních znameních, pak v kardinálních (kromě Berana), nedávat Lunu do mutabilních znamení (též nikoliv do Štíra). Luna působivá je ve znamení Lva a Vah. LU musí být příznivě k JU a VE
5) Slunce v sextilu/trigonu. s Lunou. Slunce dobře aspektované u žen, Luna u mužů.
6) Světla a dobrodějové měli by být nad obzorem.
7) Vládce Ascendentu v sextilu/trigonu. s vládcem 7.domu.
8) Ascendent je dobrý ve fixním znamení.
9) Venuše vycházející.
10) Venuše (láska) v sextilu/trigonu. s ascendentem/descendentem, Venuše silná (povýšená je v Rybách) a dobře aspektovaná. Nikoliv retrográdní.
11) Jupiter (štěstí a růst) v sextilu/trigonu. s ascendentem/descendentem.
12) Jupiter vycházející.
13) Mars nikoliv v 7. domě
14) Mars (muž) a Venuše (žena) v sextilu/trigonu.
15) Saturna šoupnout do mutabilního domu. SA nesmí být nepříznivě aspektovaný k MA, UR, NE, PL.
16) Uran nikoliv v kardinálních domech (zejména v 1. a 7. domě).
17) Plutona přesunout z 1.domu do domu dvanáctého.
18) Je-li ten den opozice Slunce se Saturnem, je třeba vybrat takový čas, aby bylo dobré umístění v domech.
19) Ryby jako vládce 1.domu se kvůli své pohyblivosti a sklonem k iluzím nedoporučují.
20) tranzit Jupitera, Saturna, Neptuna přes vl.7.domu
21) tranzit vl.7.domu přes Slunce, Venuši, Lunu.

    Jak vidíte - vybrat vhodný termín není hračka na pár minut a stejně se vlastně vybírá horoskop, kde je nejméně nepříznivých konstelací, protože ideální horoskop neexistuje.
Karel Tichý


06.06.2004 at 19:35:34 Hodnocení přednášky

Pane Tichý,
moc děkuji za zaslání přepisu přednášky. I když musím konstatovat, že jsem zase tam, kde jsem byla předtím - žádný ucelenější rozbor horoskopu jsem od HaTa neviděla. Jejich snaha o jakési zobecnění či abstrakci pojmů výkladu, spolu se zavedením "fázového" pohledu na prvky horoskopu a přihlédnutím k aktuální vnější i vnitřní situaci je z obecného hlediska správná, ale nese sebou zásadní a nepřekonatelnou nevýhodu. Takto vyloženému horoskopu může porozumět pouze ten (a také po svém) kdo se přemýšlením o těchto vztazích a pojmech patřičně dlouhou dobu zabývá. A to asi většina lidí, kteří se na astrologa obrátí, nedělá.
Takže je nutná redukce - jednak proto aby se sám astrolog ve výkladu dokázal orientovat (z přednášky je vidět, jak často je nit výkladu přetrhávána a jak je výklad chaotický, neúplný - vlastně se o žádný vzorový výklad nejedná), ale zejména proto, aby klient dokázal vlastními slovy reprodukovat to, co mu astrolog sdělil. Pokud toto nedokáže, je zřejmé, že výklad nepochopil. Je jisté, že redukce způsobuje větší nepřesnost, ale to je právě to nejobtížnější - zvolit správný, citlivý kompromis.
Cítím, že přístup Ta také není to pravé ořechové - chápání a přístup lidí k okolnímu světu se už trochu změnil, ale HaTa to je zase druhý pól - používají přesně opačný způsob komunikace a je to zrovna tak zarostlá cestička, jenom je vpravo místo vlevo. Navíc mám podezření, že ta úporná snaha o odlišení je poplatná především ekonomickým zájmům.
Myslím, že většina astrologů tuší, že principy které zdůrazňuje HaTa by se měly v horoskopu zohledňovat, ale způsob výkladu HaTa je pro ně poněkud nepřijatelný, protože moc dobře chápou, jak je prakticky nepoužitelný. Je zde jakési vakuum, černá díra, neřešitelno - dané zejména hlavním protagonistou HaTa, panem Turnovským, který svou nesmiřitelností znemožňuje toto vakuum vyplnit. Jakkoli se staví do role toho, kdo posouvá astrologii kupředu, působí přesně naopak. Osobně je mi celkem sympatický, ale mám-li jeho činnost zhodnotit v širším kontextu, vidím to takto. Mějte se krásně a díky. Natálie.


06.06.2004 at 19:25:49 Připojuji se přes mobil 4.

Chyba byla u mě. Z karty Vlastnosti modemu záhadně zmizela zaklínací formule:
+cgdcont=1,"IP","internet.t-mobile.cz"
takže od 30-05-2004, asi 22 hodin se opět připojuji. Ó jak mi spadl kámen ze srdce.


24.05.2004 at 17:35:12 Připojuji se přes mobil 3.

Vlastně už 24 hodin se nepřipojuji přes mobil. Naposled včera v Horním Benešově ve 12 hodin. Pak začalo sněžit a tak jsem v 14 hodin odjel do Ostravy. V Ostravě jsem se už nepřipojil. Ukázka hlášení:
24.05.2004 at 10:10:22 PC tel.připojení se nepodařilo dokončit chyba 645
24.05.2004 at 10:17:00 Notebook chyba 734 řídící protokol linky PPP byl ukončen.
A to jsem chtěl zítra jít zrušit pevnou linku. Myslím, že ještě počkám. Na horké lince T-mobile č 4684 mi ochotný pracovník řekl, že GPRS je nová síť a je třeba vychytat mouchy. Mám ještě tři dny zkoušet připojení a pak napsat dopis na reklamační oddělení.


23.05.2004 at 16:48:55 Připojuji se přes mobil 2.

Už týden se připojuji přes mobil. Jsem spokojen hlavně s neomezeným tarifem. Teď se už nemusím stresovat jestli to stihnu stáhnout než uplyne telefonní impuls. Rychlost je srovnatelná. Občas se objeví hlášení: Spojení se nepodařilo uskutečnit - chyba645.
Týden jsem bojoval s Outlook Expressem - nedaly se odeslat emaily. Několikrát jsem volal na technickou podporu T-Mobile. Sedí tam aspoň 20 odborníků než jsem narazil na ochotnou paní, která mi dobře poradila. Nastavit Outlooku přichozí pošta do propacific zavináč volny.cz
POP3.volny.cz (to tedy zůstává stejné), ale pro odchozí poštu se musí nastavit
SMTP.t-email.cz. Odchozí pošta už tedy nejde jako přes pevnou linku přes volny.cz

16.05.2004 at 19:42:22 Připojuji se přes mobil

dnes od 15:50 SELČ. Tarif neomezené připojení za 699,- (s daní asi 840,- Kč) u T-Mobilu.
Potřeboval jsem:
1) mobil Motorola C450 za 299,- (dotovaná cena za podpis na dvouroční paušál).
2) datakabel Motorola za 949,-
Zatím co jsem zkoušel je rychlost srovnatelná s vytáčením připojení na pevnou linku. Rychlost prý klesá za snížené viditelnosti (hustý déšť, sněžení, mlha).
Když už jsem u pevné linky - zítra jdu požádat o zrušení Telecom. Výpovědní lhůta je jeden měsíc od zúčtovacího dne. Telecom byl kritizovaný 8 let za nejdražší připojení v Evropě. Reagoval vždy novým zdražením tarifů. Dobře mu tak.


09.05.2004 at 10:54:15 Dračí hlava

Dobrý den,

    chtěla bych se zeptat,kde se dá v horoskopu najít dračí ocas, když tam mám dračí hlavu. Chtěla bych totiž zjistit, co jsem byla v minulém životě.
Děkuji


Milá paní Lenko,

    osa Dračí hlava/Dračí ohon prochází středem kolečka horoskopu - tedy Dračí ohon je přesně naproti, v opozici na Dračí hlavu. Chtěl bych upozornit, že o minulém životě vypovídá i postavení Saturna a 12.dům.
Karel Tichý


26.04.2004 at 20:29:42 Sluneční znamení

Pane Tichý,
prosím Vás o vysvětlení /využívám vašeho kontaktu z internetu/. Slyšela jsem, že pro ženu je významnější než sluneční znamení, znamení měsíční. Nerozumím tomu. Astrologií se nezabývám.
Znám jen horoskopy podle měsíce narození = sluneční znamení.
Mám pocit, že jsem se tam úplně nenašla.
Někdo mi spočítal ascendent přibližně, protože zatím nevím přesnou hodinu a minutu narození. Ale teď jsem slyšela, že má mít vliv i měsíc. Nevím o co jde.
To je ten ascendent nebo je to ještě něco jiného?
Děkuji mockrát. Marie P.

Vážená paní Marie,
je to pravda. Bulvární horoskopy v novinách vycházejí z vlastností Slunce ve znamení. U ženy hraje větší vliv Měsíc a ten může být ve stejném znamení jako Slunce, ale je většinou ve znamení jiném. Ascendent je další důležitá věc v horoskopu a je to místo Zvěrokruhu, které vycházelo v okamžiku zrození na východním horizontu. Ascendent souvisí s časem zrození a ten, kdo nezná čas nemá ani Ascendent. A Ascendent (fyzická podoba zrozence) může být ještě v jiném znamení než Slunce nebo Měsíc.09.02.2004 at 12:49:46 Internetovou doménu www.astrolot.cz

jsem zakoupil na www.pipni.cz dne 28-01-2004 asi v 11:45 SEČ převodem platby do e-Banky. Druhý den 29-01-2004 v 05:41 mi přišel email o potvrzení platby a v 06:01 potvrzení o registraci, současně byla doména zpřistupněna.
Teď začala ta hlavní práce. 30 Mb souborů z
www.volny.cz/astrolot
www.volny.cz/astrolot2
www.volny.cz/astrolot3
to je 300 stránek postupně soustředit na novou adresu tak, aby byla zachována funkčnost stránek. Na každé stránce je aspoň dvacet odkazů a zde ověřit správnost adresy, případně cestu opravit. Hlava jak škopek a určitě se najde některá stránka nefunkční.


01.01.2004 at 12:43:31 Z vyhledávačů na Astrology Pacific.

www.emerite.cz 22-12-2003
hledaná fráze 		odkazující web návštěv 
horoskopy  		Seznam.cz 	2 
neurastenický syndrom  Google 	1 
spi?ska nova ves  	Google 	1 
čínské horoskopy  	Seznam.cz 	1 
předpověď počasí  	Seznam.cz 	1 
nkp.exe  		Google 	1 
terorista Carlos  	Google 	1
Astrologové  		Google 	1 
Letiątě Bechyně  	Seznam.cz 	1
cz mig-23  		Google 	1 

www.emerite.cz 23-12-2003
hledaná fráze 		odkazující web návštěv 
astrology pacific  	Seznam.cz 	3 
HADES ALAIN YAOUANC  	Google 	2 
Kolesovice  		Google 	1 
okázalost síly  	Google 	1 
6W28  			Google 	1 
Eliąka Balcerová  	Seznam.cz 	1
ing.Kulovaný  		Seznam.cz 	1
pacific  		Atlas.cz 	1 
Astrolite software  	Google 	1 
rozbor dle hodiny narození  Google 	1 
 
www.emerite.cz 24-12-2003
hledaná fráze 		odkazující web návštěv 
slovo software  	Google 	1
defenestrace  		Seznam.cz 	1
vesta asteroid jméno  	Google 	1
polní mar?ál Stalingrad  Google 	1
masakry  		Google 	1
luboch?a  		MSN 		1 
velikost and svetovych and mest  Atlas.cz 1
Ema Srncova  		Seznam.cz 	1
?e?tina astrolog 5.4  	Google 	1
spisovatelé  		Seznam.cz 	1
 
www.emerite.cz 25-12-2003
hledaná fráze 		odkazující web návštěv 
Dagmar Kludská  	Atlas.cz 	2
haloran astro  	Google 	1
astrolot  		Google 	1 
yod astrology  	Google 	1 
milan kundera astrology Google 	1
ze starých letopis?  	Google 	1
horoskop program  	Google 	1
+horoskopy +freeware  	Google 	1
Ascendent von Aretha franklin  Google 1 
astrolog  		Seznam.cz 	1 
 
www.emerite.cz 26-12-2003
hledaná fráze 		odkazující web návštěv 
zem?t?esení v Iránu  	Google 	2 
solar fire 5 download  Google 	1
šJosef Kulovaný  	Seznam.cz 	1
krakatoa  		Google 	1
poprava Romanovc?  	Google 	1
ASC CHERBOURG 1963  	Google 	1
reagan thatcherová  	Google 	1
50n20  		Google 	1 
petra schmalzová  	Google 	1
horoskop na rok 2004  	Atlas.cz 	1	 
 
www.emerite.cz 27-12-2003
hledaná fráze 		odkazující web návštěv 
nibiru  		Seznam.cz 	2 
Plodné dny tento rok  	Seznam.cz 	1
sko?epová + narozena  	Google 	1 
David Icke  		Atlas.cz 	1
Ne?t?stí 1986  	Google 	1
skladatelé  		Google 	1
D?lní ne?t?stí na dole Dukla  Google 	1
horoskop 2004 ryby  	Google 	1
Marta ®elezná  	Seznam.cz 	1
Ema Srncova  		Seznam.cz 	1 
 
www.emerite.cz 28-12-2003
hledaná fráze 		odkazující web návštěv 
astrology pacific  	Seznam.cz 	2 
www.volny.cz/astrolot/portal.html  Seznam.cz 2 
sou?adnice m?st  	Google 	2
Sabiánské stupn?  	Google 	1
vejm?lková eva  	Google 	1
datum narození Eva Pilarová Google 	1
Astro Star Deutungstexte  Google 	1
Johanes astro  	Seznam.cz 	1
znamení astrologická povahy  Google 	1
franz schubert "12:24" 1797 31 Google 1 
 

www.emerite.cz 29-12-2003
hledaná fráze 		odkazující web návštěv 
charakter vodnáře  	Seznam.cz 	1 
polský vyhledávač  	Atlas.cz 	1
horoskop vzniku republiky  Google 	1 
horoskop pro rok 2004  Atlas.cz 	1
?ínský nový rok  	Google 	1 
narození kámen  	Google 	1 
rok Opice 2004 and astrologie  Google 1
krakatoa sopka  	Yahoo 		1 
"výpo?et ascendentu"  	Google 	1
PhDr. Marta Foučková  	Seznam.cz 	1 
 

www.emerite.cz 30-12-2003
hledaná fráze 		odkazující web návštěv 
astrologický horoskop na rok 2004  Seznam.cz 1 
jak se postit joga  	Google 	1 
"zemětřesení v Iránu"  Seznam.cz 	1 
leti?t? bechyn?  	Google 	1
iránsko-irácká válka  	Seznam.cz 	1
miles davis "zem?el na" Google 	1
rmate 210  		Atlas.cz 	1 
here?ka jana rybá?ová  Google 	1
berlín za války  	Google 	1
Emil Václav Havelka horoskop  Google 	1 
 

www.emerite.cz 31-12-2003
hledaná fráze 		odkazující web návštěv 
riyal+revilla  	Google 	1
had symbol  		Google 	1
"?asová pásma ve sv?t?"  Google 	1
"je?í? byl mimozem??an"  Google 	1
rok 2004 v astrologii  Atlas.cz 	1
Chladné+síly  		Google 	1
bohdalová+narozena  	Google 	1
turnovský  		Google 	1
josef alois náhlovský se narodil  Google 1
astrolog ing. kulovaný  Seznam.cz 	1 
 07.12.2003 at 18:09:48 Ztratil jsem přehled o návštěvnosti.

Karel Tichý wrote:
> Sdělte mi prosím, kdy budu dostávat emailem přehledy o návštěvnosti.
> ID=37 714 ID=39 935 ID =42 238 ID =42 239 ID =42 240 ID =63 701

Dobry den
Zasilani statistik bylo jakousi "berlickou" kvuli neexistenci archivu statistik na webu, nyni mate moznost prohlizet stare udaje primo na webu, takze jsme se domnivali, ze zasilani jiz neni treba. Nicmene ukazalo se, ze i tak je o nej velky zajem a proto jsme se rozhodli tuto moznost opet umoznit, bude ale par tydnu trvat, nez bude k dispozici.


Vážený pane Krause,
ztratil jsem přehled o svých návštěvnících. Nový systém Navrcholu mi absolutně nevyhovuje. Půl hodiny klikám a čekám, drahé tel. impulzy letí a na konci je výsledek nula.
Za starých, zlatých časů jsem měl přehledy emailem během jednoho impulzu.
Staré přehledy na www.old.navrcholu.cz jsou taky na nic, neboť tam schází odkud návštěvníci přišli a které stránky navštívili. Grafy bych smazal, protože nevypovídají o ničem.
Budu muset pohledat, kde poskytují ještě službu o kterou jsem, ne vlastní vinou, přišel.
Je mi líto a smutno,
váš Karel Tichý

26.10.2003 at 23:27:38 štěstí na dobrého partnera?

Vazeny pane Tichy,
vim, ze vas cas je drahocenny, ale presto bych si dovolila vas poprosit o osvetleni me situace, co se tyka vztahu. Mam pocit, ze mi bylo dano, abych v teto oblasti byla neustale zkousena a ucila se, ale mam pocit, ze to trva prilis dlouho a nekdy uz pochybuji, ze budu mit nekdy stesti na dobreho partnera. Jmenuji se Ivana a narodila jsem se v Kladně 8.8.1977 v 19.15 hod. Predem vam moc dekuji za pripadnou odpoved a preji mnoho uspechu.
Ivana

Milá Ivano,
na ascendentu máte Neptuna, což je planeta klamu, čili nosíte hlavu v oblacích a hledáte prince na bílém koni. Žádá se po Vás, abyste se postavila pevně na zem.
Všechny planety nad obzorem - jste extrovert.
7.dům - dům partnerského vztahu je ve znamení Blíženců. Na hrotu domu je Luna, což jsou proměnlivé záležitosti tohoto domu. První manžel, podle Luny by měl být citlivka. Druhá planeta Mars představuje druhého manžela (či partnera) - razantního sportovce, někdy agresivního. Mezi oběma planetami je Černá Luna, což je tajemný prvek se záhadnými účinky. Vládce Blíženců a tedy i tohoto domu je Merkur a ten je v kvadratuře se zmíněným Martem. Čekají vás problematické vztahy, ale vy to zvládnete, protože vám budu držet palce.
Hodně štěstí, váš Karel Tichý


Dobry den pane Tichy,
predem bych vam chtela moc podekovat za vyklad. Abych rekla pravdu uplne me to sokovalo, protoze to naprosto sedi. To, ze jsem prvniho manzela mela citlivku je naprosta pravda. Pred rokem jsme se rozvedli..
To, ze bych mohla jako druheho manzela mit sportovce je vice nez pravdepodobne, protoze sama moc rada sportuji..
Byla bych rada, kdybyste mel chvilku a mohl mi malicko vysvetlit tuto pasaz z vaseho vykladu:
Mezi oběma planetami je Černá Luna, což je tajemný prvek se záhadnými účinky.
Nejak si pod tim neumim predstavit, co to znamena..
Predem moc dekuji a preji hezky den
Ivana

23.08.2003 at 13:36:22 Rak nebo Lev?

Vážený pane Tichý, pomohl byste mi rozluštit mé dilema? Narodila jsem se 22.07.1972, takže v den, kdy končí znamení raka a to jsem si doposud myslela...že jsem rak. Nedávno jsem ale při mém brouzdání se po internetu narazila na astrologické stránky, ze kterých jsem vyčetla, jelikož jsem se narodila ve 21.30 (Jindřichův Hradec), že jsem již lev! Je to pravda? A jestli ano, je to doopravdy zvláštní, dodnes jsem se ve znamení raka docela cítila a teď nevím..... Pokaždé když čtu horoskop, čtu oba dva - raka i lva a potom marně odhaduji, co vlastně jsem, co se ke mě nejvíce hodí.....
Předem děkuji za vaši odpověd, zdravím vás
Iveta Malířová

Milá Iveto,
vaše Slunce je už ve Lvu - 00°06' LEV. Je to tak těsně, že musíte brát v úvahu ještě doznívající znamení Raka. Toho dne 22-07-1972 všichni, kteří se narodili před 19:00 SEČ byli Raci, po tomto okamžiku už se rodili Lvi.
Mějte se krásně, Karel Tichý

14.07.2003 at 16:05:35 Fašoun je fešák?

V pátek jsem poslal astrologovi Šteffkovi do Bratislavy a mému kamarádu Ing. Jozefu Ch. (absolventovi Turnovského kurzů) emaily s převzatým textem z webu Astrolab.cz:
Před léty myslel jsem si, že Ivo Benda je veselý brach, který si dělá oprávněnou čurinu z duchafilných čehůnů. Pak jsem byl svědkem jeho vystoupeni v TV Prima po tom tureckým zemětřesení. Měl kliku, že tam sekundoval Messany, já bych mu dal před kamerami v přímém přenosu přes hubu. Je to normální český fašoun, podobně jako je Šteffek fašoun slovenský.
Autor: Turnovský (10.06.2003 00:53)

V neděli zazvonil telefon:
Ahoj Karle, tady je Jozef. Děkuji ti za pěkný mejlíček. V srpnu jedu za Šteffkem do Bratislavy, tak mu to předám - bude mít radost. Co to je vlastně „fašoun"? Hledal jsem to slovo ve slovníku, ale nenašel nic. Fašoun to je fešák?
Já: Hm, Jozefe, ten email není moc pěkný. Mám pocit, že pan Turnovský pod pojmem „fašoun" myslel slovo fašista.


27.05.2003 at 11:26:05 Kde je Selena a Quaoar?

Obracím se na Vás s prosbou. Před nedávnem jsem objevila Vaše stránky a zaujala mne Bílá Luna, velice zajímavé na tom je, že jsem se o ni intenzivně začala zajímat v okamžiku přesné konjunkce s mým Jupiterem (podle přibližných výpočtů). Ráda bych studovala její vliv, můžete-li mi zaslat efemeridy Bílé Luny pro RADIX - 2.4.1965, 3:00 hod. Hradec Králové. Podle uvedených efemerid jsem si spočítala přibližné hodnoty, ale zajímalo by mne, co se bude dít až sedne na Dračí hlavu a před tím se dostane do sextilu postupně s Venuší, Sluncem, Lunou a Merkurem, samozřejmě nesmím zapomenout na kvadratury postupně na Mars, Uran, Saturn, Pluto a Chiron, na 16BL17 pak spustí trigon na můj Vertex. Doba příhodná pro studium rozličných pozic a vazeb. Prosím o zaslání právě těchto pozic. Nevím jestli se na Vás mohu obrátit i s prosbou o výpočet Quaoaru pro Radix, efemeridy jsem si vytiskla a podle předběžných propočtů by měl sednout na hrot 9.domu.
Kučerová


Vážená paní Kučerová,
máte zajímavý horoskop - narodila jste se za novoluní, to znamená Slunce a Luna v konjunkci zároveň s Venuší, též přesná konjunkce tří planet - Marta, Urana a Plutona.
Pro Vaše zrození 2.4.1965 v 02:37 ve Dvoře Králové jsem v programu Riyal for Windows nalezl postavení Bílé Luny 14ST50 a pro Quaoar 24VÁ41

Postup pro hledání v Riyalu:
1) zadat osobní data
2) White Moon: Tables/Astronomical Data
3) Quaoar: Special/GenerateEphemeris/BodyOnly/KX1

Postup pro hledání v ZET Lite 7:
1) zadat osobní data
2) White Moon: Tables/Astronomical Data/Selena
3) Quaoar: Tables/Catalogue of Asteroids/KX76
Vážená paní Kučerová pokud naleznete něco zajímavého - napište mi. Rád Váš příspěvek zveřejním.
Váš Karel Tichý.


11.05.2003 at 10:40:30 Ukončení registrace

Dobrý den, pane Tichý,
rád bych ukončil svou registraci v Encyklopedii českých astrologů. Domníval jsem se (vážně!), že jsou její tvůrci skutečnými hledači pravdy a nejvyššího poznání, jak by se to od astrologů dalo očekávat. Postupně jsem však nabyl jasného dojmu, že si jako astrologové pouze chráníte své vydobyté pozice a osobní zájmy. Na to samozřejmě máte právo (většina lidí se takhle chová), nicméně v mém světě je to jinak. Děkuji.
Jiří GoldmanAno, ukončím.
Abych se přiznal - moc vašemu emailu nerozumím.
Jací tvůrci?
Správci Encyklopedie astrologů?
Poněkud zmatený Karel Tichý


03.05.2003 at 10:13:20 přišel email

Dobrý den, zaujaly mne jako naprostého laika v oboru astrologie příspěvky k případu Olgy Hepnarové, četl jsem knihu a viděl jednostranný televizní pořad. Škoda, že jí to nějaký astrolog nemohl sdělit dřív než k tomu došlo. Přes všechny ty nevinné oběti to byla v jejím případě justiční vražda. Díky, za Váš zájem o toto téma.
S pozdravem Hendrych.Vážený pane Hendrychu,
děkuji za uznání.
Je pravda, že po bitvě je každý generál. Za minulého režimu nebylo astrologů a pokud nějaký byl, pochybuji, že zkřížil cestu O.H.
Mějte se krásně, Karel Tichý.


17.03.2003 at 11:10:42 přišel email

Dobry den p. Tichy.
Som priatel p. Stefeka. Odporucil mi pozrit sa na stranku ASTRO-TABU, momentalne je však nedostupna, hlasi nasledujucu chybu:
Pri pokuse o prístup k: http://home.tiscali.cz:8080/astrolot/astro_tabu/!steffek.html
došlo k nasledovnej chybe:
1. Access Denied.
Prístup k dokumentu Vám teraz nebol umožnený v dôsledku nedostatočných prístupových práv. Ak si myslíte, že je to chyba, kontaktujte prosím správcu daného systému.

Mozete mi overit prosim co sa stalo?
S pozdravom
Lubo P.Vážený pane P.,
máte špatnou adresu. Zadejte:
http://home.tiscali.cz/astrolot/astro_tabu/!steffek.html
Majte sa krásne, Karel Tichý


Dobry den p. Tichy
Situacia je trochu ina. Vy mate na webe nastaveny pristupovy port pre sekciu „ASTRO-TABU" na 8080, je iny jako na ostatne stranky. Kedze nasa firma pouziva firewall a nemá povoleny uvedeny port, tak sa na tuto stranku nedostanem.
Otazka znie preco mate iba na jednej stranke nastaveny iny pristupovy port jako na ostatnych?
Dakujem
Lubo P.Vazeny pane P.,
vsechny odkazy funguji i ten vas. Osobne jsem to vyzkousel. Jestli se pripojujete z prace, pak vas podnikovy firewall asi nepusti.
Nikde na svych strankach nemam odkaz: http://home.tiscali.cz:8080/astrolot/astro_tabu/!steffek.html
Mohl byste mi sdelit, na ktere strance jste ho videl?
Dekuji, Karel Tichy
P.S.
Ano, udělám to jinak. Protože s tiscali.cz jsou problémy - přesunu stránky z tohoto serveru na svůj oblíbený volny.cz
Děkuji za inspiraci.
Nová adresa: http://www.volny.cz/astrolot3/astro_tabu/!steffek.html
Váš Karel Tichý


05.03.2003 at 10:36:56 přišel pochvalný email

Vážený pane Tichý,
chtěla bych za sebe poděkovat za rozbory v Masakr O.H.
Něco podobného - konkrétní rozbory, mně na různých fórech velmi chybělo. Všichni přispěvatele dle mne odvedli velmi dobrou práci a já jsem načerpala mnoho popudů, podnětů atd.
Takže za sebe - velké poděkování.
Jana


27.02.2003 at 05:03:56 přišel email od aries.mirec

Pozdrav z Bratislavy

Nemám veľa „astrologicky odslúžené“ ale aj tak som sa odhodlal reagovať na tému.
Na Vašu stránku chodím pre nové informácie často, je dobrá, tak isto ako „astrolab“.
Pretože som tu prvý krát, najprv chcem takto vyjadriť vďačnosť dvom ľuďom z Čiech.
Sú to Tonda Baudyš ml. a pán J. Nitsche, ktorí mi neodmietli podať pomocnú ruku.
Vlastne, aj vďaka nim môžem teraz prispieť trochou do debaty.

Chcem zareagovať na rektifikovaný čas v príspevku "Hledání neznámého času dle Johannes".
Trocha som sa s tým pohral a podľa mojich výpočtov, výsledný čas narodenia J.G. je 16:46:43 SELČ.

Čo Vy nato?
Zdraví Vás Mirec

Vážený pane Mirec,
děkuji za příspěvek.
Abych se přiznal už je to tak dávno, že jsem na to zapomněl. Šlo tam především o to, ukázat, jak se dělá rektifikace v programu Johannes.
Máte-li svoji metodu, jak hledat neznámý čas narození, pak bych uvítal, kdybyste ji popsal na 1 stránku textu a já ji rád zveřejním.
Na vaši odpověď se těší Karel Tichy.

21.02.2003 at 10:58:00 poslal jsem email svým známým ostravským astrologům

Ahoj kamarádi,
dnes mě pustili z nemocnice Fifejdy na dovolenku, v pondělí definitivně.
19-02-2003 asi v 10 hodin mi dělali punkci cysty v pravé ledvině. Bylo dobře, že byl Měsíc ubývající, ale nebylo dobře, že byl ve Váhách. A už vůbec nebylo dobře, že ve čtvrtek 20-02-2003 byli oba škůdci - Mars se Saturnem - v opozici.
Po propíchnutí boku a cysty v ledvině měli udělat sklerotizaci - vstříknout dovnitř stoprocentní líh, aby se spálila sliznice cysty. Nakonec to neudělali, že cysta byla příliš blízko pánvičky.
Hlavně zdraví!
Váš Karel Tichý.


15.02.2003 at 10:48:39 Váš dnešní ochranný anděl

Jsem dnes úplně mimo, vzhledem k tomu, že jsem chtěla v práci nastolit pořádek a stála na svém, že lidé si nemají ubližovat. Stojím pořád za názorem, že ubližování druhému není správné a nemá tady na světě -už tak těžkém- co dělat. Nevadí mi, když si lidé ťukají na čelo když hovořím, nechci si zanášet svou vlastní karmu a snažím se abych nikdy v životě nikomu neublížila, ale naopak, pokud mohu, pomohu, pokud nemohu pomoci, snažím se alespoň ukázat cestu a je věcí každého jednoho, zda jí projde, nebo ne. Dnes jsem poukázala na ZLO, které záměrně činí jedna žena okolním lidem jen proto, že chce vydělávat peníze, ale nevadí jí, že stahuje lidi do neštěstí. Všichni mlčeli. Nikdo se mne nezastal. Potom za mnou přišel ředitel a jen mne řekl, že ví že mám pravdu, ale že mám ten nepořádek přehlížet. Bolí mne to. Ale můj dnešní anděl mne velice potěšil.
DĚKUJI.
M.

10.01.2003 at 13:18:14 Format c:

Vážený pane Nitsche,
klobouk dolů. Včera jsem podle pravidla "jednou za rok" zformátoval cečko (Millenium už mělo 1.2 GB). Zasahoval jsem i do BIOSu (vypnutí antivirové ochrany). Po instalaci WIN98 se Johannes bez problémů rozjel. Nemusel jsem ani otravovat pana Bulu. Děkuji. Karel Tichý

Děkuji Vám, pane Tichý, za Vaše laskavá slova.
Těch není nikdy dost.
A navíc, málokdo má Vaši vzácnou povahu, aby se podělil o dobré zprávy.
Ještě jednou Vám ze srdce děkuji.
S úctou Váš
Jiří NitscheMon, 6 Jan 2003 23:01:29 Užitečné ASTROLOGY PACIFIC

Vážený pane Tichý, prosím o opravu článku - příběh druhý- klasicky jsem se upočítala. Paní Dagmar Čapková mě laskavě upozornila na omyl a nebýt toho, možná by jsme se neseznámily. Přijměte prosím moji omluvu, již budu pozornější. Děkuji, zdraví HAK

Pane Tichý, vaše stránky jsou stále zajímavější, díky vám jsem se seznámila téměř osobně - i když po internetu - s p. Alešovou-Kovalovou, její způsob výkladu astrologie a numerologie je podobný mému, takže si máme hodně co říci. Děkuji také za uveřejnění českého překladu, autorovi jsem rovněž poděkovala. Mějte se moc pěkně a ještě jednou díky za všechno, co nám přinášíte. D. Čapková

8.12.2002 at 9:31:28 Miminko je na světě

Sent: Thursday, July 25, 2002 11:24 PM
Dobrý den, pane Tichý,
jestli byste byl tak laskav a vypočítal plodné dny (v podstatě stačí na letošní leden) - můj čas narození je 13.30 a místo Třinec. Jak jsem se již zmínila, zajímal by mě pohled astrologie na dvojčata - eventuálně tzv. "mizející dvojče" (těchto případů je prý v poslední době - kdy se používá ultrazvuk od prvních týdnů těhotenství hodně; i má lékařka říkala, že za ten měsíc kdy jsem přišla do poradny měli takové případy tři a jenom jedna dvojčata zůstala, ostatní těhotenství byla už v 8. týdnu těhotenství jednočetná).
děkuji moc a nezlobte se prosím, že Vás obtěžuji takovými hloupými dotazy


Datum: 26. července 2002 18:41
Paní Mencnerová,
v příloze vám posílám výpočet plodných dnů programem Nebeský kalendář. V lednu byl váš plodný den 17-01-2002 ve 11:25 a Luna byla na 10° Ryb. Ryby jsou negativní znamení a tak by to měla být holka. Asi bych vám početí na ten datum nedoporučil, protože Luna jako symbol mateřství je v kvadratuře na škůdce Saturna a Plutona. Ještěže to vylepšuje trigon na Jupitera. Stejně vám budu držet palce. Karel Tichý

Datum: 8. listopadu 2002 08:31
Dobrý den, pane Tichý,
před časem jsme si dopisovali ohledně plodných-neplodných dní, Jonáše, dětí atd. (viz dole). Děkuji za držení palců. Tak se holčička narodila. Stejně jako ta předcházející 12 dní přenášená a vyvolávaná. Je zdravá, při narození byla více než čtyřkilová. Možná trochu nepříznivé postavení planet způsobilo odumření dvojčete, které bylo také původně na cestě, nebo také drobnou vadu (dilataci ledvinné pánvičky - ta by se však měla vývojově do 3 měsíců upravit), ale malá je pohodové dítě, přibírá a sílí. Přeji hezké dny a samé dobré zprávy

Darina Mencnerová, Třinec


28.11.2002 at 11:04:20 Ani som nevedel

Ani som nevedel, že takáto niaka stránka funguje. Je to výborné už z toho dôvodu, že si robím databázu dátumov narodení spevákov a hudobníkov. Čo ma však zarazilo, tak to, že v čechách je zákon o ochrane osobných údajov. Ak by som vás mohol pekne poprosiť, dalo by sa napísať na túto mailovú adresu dátumy speváčiek a spevákov ako : Dasha, Marcela Březinová, Jožka Černý, Petr Rezek, Miluše Voborníková a dosť. Bol by som Vám veľmi vďačný.
Za Vašu pomoc ďakuje Marek Ondrušík
.

Pane Ondrušíku, data narození jsou i nadále vidět ve zdrojovém kodu.
Majte sa krásne, Karel Tichý

19.11.2002 at 15:07:02 Baltík

Od: Karel Tichý [mailto:astrolot zavináč volny.cz]
Odesláno: 12. listopadu 2002 19:17
Komu: sgp@sgp.cz
Předmět: Baltik

Vážení, zakoupil jsem si Baltíka za který jsem zaplatil 770,-
Licenční číslo ale nemůžu z vaší internetové stránky získat. Pořád píše nesprávný formát.
Prosím o nápravu:
ID počítače: PF9APFE-L02
REG.KOD: 1-4120XS-0274-XXP8MN
Děkuji, mějte se krásně, Karel Tichý

Dobrý den pane Tichý,
program Baltík 2 se nemusí aktivovat na naší stránce.
K tomuto programu jste již registrační kód obdržel.
Sám ho uvádíte:1-4120XS-0274-XXP8MN
Znamená to, že po zkopírování obsahu diskety na HD svého PC a následném spuštění programu, stačí tento kód zapsat do okénka, které se nabídne.
S pozdravem Lýdia Ševčuková


Váš program Baltik jsem si u vás zakoupil na základě CD v časopise PC WORLD 11/2002 kde je Baltik podstatně větší (asi 30 MB) a tam chce licenční číslo.
Předpokládal jsem, že si u vás koupím Baltíka a tím zprovozním Baltíka z PCWORLDu, který je podstatně dokonalejší.
Zatím to vypadá, že jsem 770,- vyhodil zbytečně.
Děkuji, váš Karel Tichý.

Dobrý den pane Tichý,
zdá se, že jste si nevšiml rozdíl mezi Baltíkem 2 (pro DOS) a Baltíkem 3 (pro Win). Z toho, co píšete, je zřejmé že jste objednal něco jiného, než jste chtěl.
Aby jste mohl spokojně užívat plnou verzi programu Baltíka 3, můžeme Vám navrhnout následující řešení: Vy si vyberete z naší nabídky ten správný produkt, my uplatníme slevu 30% (PC WORLD) a odečteme cenu Baltíka 2 (693,- Kč).
Pak bych jenom požádala zaslání Baltíka 2 zpět na naši adresu.
Jako čtenáři PC Worldu Vám poskytneme slevu 30% z ceny produktu Baltík 3.
Cena Baltíka 3 se slevou 30% je potom 882,- Kč (kód 1431)
Cena Baltíka 3 s knížkou se slevou je 1019,- Kč.(kód 1431K)
Cena Licence na Baltíka 3 bez CD je se slevou 809,- Kč. (kód 1431L)
V tomto případě již zasíláme pouze licenční číslo po úhradě částky na náš účet, nebo adresu. Úhrada je na základě zaslané PROFORMA FAKTURY.
Pokud využijete náš objednávkový formulář na internetu, pak do poznámky uveďte, prosím, "PC World 11/02 - Baltík 2"
Doufám, že s tímto řešením budete spokojen.
S pozdravem Lýdia Ševčuková


Vážená paní Ševčuková,
využívám vaši nabídku, posílám zpět omylem zakoupeného Baltika 2 a očekávám dobírkou Baltíka 3 se slevou 30% = 882,- Kč (kód 1431), čili 882,- mínus 660,- což je 222,- plus poštovné a balné.
Na vysvětlenou: v mých 58 letech mám 4 vnoučata - nejstaršímu Vaškovi je devět. Baltík se bude hodit mému třetímu - pětiletému Danielovi. Vždy se těší k dědovi na počítač. Abyste si nemyslela, že jsem naprostý počítačový ignorant. Mám patero webových stránek z nichž nejúspěšnější je Astrology Pacific http://www.volny.cz/astrolot/
Děkuji za vstřícnost, Karel Tichý

4.11.2002 at 10:03 Malá arkána

ve výkladu Astrologického tarotu je konečně dokončena. Byla to ale fuška. Po celý říjen do práce, z práce, pojíst, chvilku odpočinout a pak hodiny u počítače a večer mrtvý do postele.
Ještě musím vyzkoušet, opravit chyby a vychytat mouchy.


4.11.2002 at 09:56 Znaky v programu Riyal

Dobrý den pane Tichý,
obracím se na Vás s tímto problémem. Nemůžu dostat do programu Ryal písmo. Ať to nakopíruju, jak chci nejde to. Ve vykreslení kruhu radixu to píše nesmysle, jak na obvodu, tak uvnitř kruhu. Když otevřu fonty stažené nejsou tam žádné astro znaky, ale nějaké věty. Nevíte co s tím? Prosím o radu.
Děkuji K.


Vážený pane K.,
v adresáři se staženým programem Riyal je soubor s názvem Riyal32.FON
1) Klikněte na ikonu Tento počítač (je na základní obrazovce Windows).
2) Otevře se okno a zde klikněte na ikonu Ovládací panely.
3) Otevře se okno a zde klikněte na ikonu Písma.
4) Otevře se okno se seznamem nainstalovaných písem.
5) Na horní liště klikněte na Soubor/Nainstalovat nové písmo
6) Otevře se okno Přidat písma a nyní musíte vyhledat adresář s programem Riyal a označit soubor s názvem Riyal32.FON
7) Kliknout na OK
Po restartu bude Riyal ukazovat znaky v pořádku. Hodně štěstí, budu vám držet palce.
Váš Karel Tichý

Pane Tichý, děkuji srdečně, perfektní rada.Chci tento program zkusit ohledně astrokartgrafie. Sháním nějaký materiál ke studiu tohoto tématu. Nevíte o něčem- knihy, internet atd.? Ještě jednou srdečné díky K.

26.10.2002 at 10:06 Vypracovat horoskop

Dobry den,
nikde na vasich strankach se mi nepodarilo najit, zda delate osobni horoskopy (pripadne prognozy) profesionalne.
Pokud ano, rad bych si nechal od Vas takovyto horoskop vypracovat, pokud mi Vami urcena cena nepresahne moje moznosti:-)
dekuji s uctou
P.K.


Vážený pane P.K.,
nemám živnostenský list pro poradenskou činnost a astrologii mám jako koníčka. Občas nějaký horoskop udělám pro své dobré známé. Dělám ve fabrice na tři směny a bojuji s nedostatkem času. Napište mi asi za tři roky - až budu v penzi. Zatím vám mohu doporučit profesionálního astrologa Petra Trnku z Nového Jičína trnkapetr@cmail.cz
Mějte se krásně, Karel Tichý.


18.10.2002 at 10:46 Kus za padesát korun

Nabízím 12 unikátních svatebních oznámení z Indie 50,-/ks. Prodám nejraději vcelku.
P.


Paní P.,
na webu Svatební galerie nabízím návštěvníkům originální svatební oznámení ke zhlédnutí zdarma a nemám z toho žádný zisk. Je to můj koníček. Proto se omlouvám, že vaše unikáty z Indie nekoupím.
Mějte se krásně, váš Karel Tichý11.10.2002 at 19:23 Astrologický tarot

jsem konečně dokončil v Javasriptu. Týden jsem na něm dřel. Do práce, trochu se vyspat a k počítači. Výklady karet jsou přeloženy z angličtiny (CyberTarot) a jsou trochu kostrbaté. Aspoň jsem se trochu zdokonalil v angličtině a ve Velké Arkáně. Doufám že astrologický tarot najde příznivou odezvu. Mi osobně se líbí. Snad se časem pustím i do Malé Arkány.
V IE5 a nižší verzi se občas neobjeví některý obrázek. Nevím co s tím. V Internet Exploreru verze 6 mi to funguje bez chyb.


30.9.2002 at 14:11 Náhodní a anonymní surfaři.

26-11-2001 19:02 SEČ
Vážený pane Tichy,
našla jsem Váš e-mail na astrologickém foru a měla bych jeden dotaz.
Chtěla bych vycestovat do zahraničí jako au-pair a ráda bych věděla, kdy je k tomu vhodná doba. Narodila jsem se **.*.1980 ve Valešovicích, v 18h.
Předem Vám moc děkuji za odpověď a jsem s pozdravem. Agrippina.

Milá Agrippino,
Nenašel jsem na mapě Valešovice a tak jsem počítal se souřadnicemi Prahy. Ascendent máte ve Střelci, kterému vládne Jupiter a ten je v 9.domě (domě dalekých cest a ciziny). Proto hledáte realizaci v cizině. Jenže v 9.domě máte ještě velkého škůdce Saturna a malého škůdce Marta. Cizina vás láká, ale čeká vás bolest a trápení.
V horoskopu tranzitu vám jde v současné době přes ascendent Pluto (katastrofické změny - všechno zbourat a začít znova) a k další důležité ose - descendentu se blíží škůdce Saturn. Doporučuji aspoň jeden rok počkat.
V dotazovém horoskopu pro okamžik položení dotazu (26-11-2001 19:02 SEČ Ostrava) je situace lepší. Tazatelku představuje Luna (ascendent ve znamení Raka). Cizina (9.dům) je ve Vodnaři a vládce Uran je v příznivém aspektu s Lunou - Ano.
Výchova dětí je 5.dům ve Štíru a vládce Pluto je v příznivém aspektu s Lunou - Ano.
Stejně si uděláte podle svého a tak vám přeju hodne štěstí, Karel Tichý.

23-09-2002
Vážený pane Tichý,
minulý rok jsem se Vás ptala, zda je vhodné vycestovat do zahraničí. Doporučoval jste mi rok počkat, ale i tak jsem stejně nevyjela. Teď jsem v podobné situaci, ráda bych jela do zahraničí v únoru 2003.
Chtěla jsem Vás poprosit, jestli byste se mi nemohl podívat na tuto situaci.
Byla bych Vám moc vděčna, kdybyste mi odpověděl.
Děkuji a jsem s pozdravem Agrippina.

Milá Agrippino,
na dotazy náhodných, anonymních surfařů jsem přestal odpovídat. Hodiny jsem se trápil s hledáním správné odpovědi a nakonec se většinou návštěvnice ani nenamáhala mi poděkovat. Pracuji na tři směny v továrně, v nepřetržitém provoze a času je málo.
Moc lituji, Karel Tichý

Vážený pane Tichý,
Ráda bych vycestovala do zahraničí, ale už jednou se tak stalo a nedopadlo to zrovna nejlépe, měla jsem pak psych. problémy. Přesto mě cizina láká i nadále, ale mám obavy, aby se tyto problémy neopakovaly. Hodně nad tím přemyšlím a zvažuji situaci a tak jsem si mylela, že by mi astrologie mohla pomoci. Sama se ji trošku zabývám, ale jen okrajově, odpovědět si astrologicky neumím.
Kdybyste našel trošku času, byla bych Vam vděčna. Pokud ne, děkuji Vám alespoň za odpověď.
S pozdravem Špůrková Věnceslava

27.9.2002 at 11:45 Zemřel Josef Hlaváč.
S ročním zpožděním jsem se náhodně dozvěděl, že zemřel Josef Hlaváč - vzácný člověk vyzařující silné charizma, můj dobrý přítel, spolupracovník, hudební skladatel a muzikant. Postavil jsem mu pomník na Astrology Pacific v databázi celebrit na stránce skladatelé.


16.9.2002 at 20:43 Když se splete astrolog...
Pane Tichý, teď jste mě dokonale zmátl a tápu. Vzhledem k tomu, že vše potřebuji vědět naprosto přesně - jsem tím posedlá - bojuji s tím, ale je to většinou silnější než já - ptám se:
Píšete ...podle Popelkovy váhy je čas narození 10:36:11 ZČ, což se v r. 47 rovná Greenwichskému času. Ale ve vašem seznamu na Astrology Pacific je ZČ od začátku r. 47 do 23. 2. 47. A já se narodila až v řijnu. Další čas je napsaný až LČ 18.4.48. A teď mě řekněte co je mezi tím? Dál pokračuje ZČ? Nebo od dubna 47 do září 47 je letní? A od září 47 do dubna 48 SEČ? Mějte trpělivost - i když vím, že to je jedna z vašich silných stránek (do jisté míry) přesto už začínám pochybovat, jestli nepřekračuji míru vaší tolerance. Ale pořád si připisuji plusy k vašemu jménu - jenom se obávám, aby u vás to za každou mou otázku nebylo minus.
Zdraví vás - posedlá Chodová
Omlouvám se za nepozornost. Když se splete astrolog je to stejný průser, jako když se splete chirurg. ZČ (zimní čas) byl po celý rok 1946, nikoliv 1947 jak se mi mylně zafixovalo v paměti. Znovu se na váš výpočet podívám.
Karel Tichý.Deník 7
Deník 6
Deník 7
Deník 6
Deník 5
Deník 4
Deník 3
Deník 2
Deník 1


Astrology Pacific 4   |  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.