Měsíc Slunce
Astrology Pacific 1       |       Pozvánka

Setkání Astrologické společnosti Ostrava se uskutečňují v budově hotelu
MORAVIA v sobotu **.*.**** v 9 h v místnosti č. 206 na adrese
702 00 Ostrava Přívoz, Nádražní 512/172

Hotel MORAVIA Ostrava
Docházková vzdálenost:
• z hlavního vlakového nádraží 400 metrů
• z centra města a od Stodolní ulice 4 tramvajové zastávky
tramvajová zastávka: Náměstí S.Čecha
Zpráva o prosincové schůzce ostravských astrologů ze dne 19.12.2015

Vážení přátelé astrologie

V sobotu 19.12.2015 jsme se opět sešli a to v počtu 10. První část našeho setkání jsme se věnovali prognostice na rok 2016. Tuto část vedla astroložka Jana Muroňová, její předpověď si můžete přečíst na jiném místě webových stránek astrolotu, kde je zveřejněna v plném znění.

Ve druhé části našeho setkání pak astroložka Dagmar Závodná zveřejnila velmi zajímavé fotografie, které pořídil p. Petr Horák, který fotil podzimní noční oblohu v Beskydech. Srovnávali jsme viditelné planety na obloze s postavením ve zvěrokruhu. Bylo to velmi zajímavé, snímky byly zřetelné a postavení planet na obloze a ve zvěrokruhu stejné. Poté nás Dagmar Závodná krátce seznámila o dění na setkání tradičních astrologů v Těrlicku. Mimo jiné zmínila přednášku astrologa Dr. Radko Tobičíka - Astrokardiografie - která názorně ukázala, jak žíly a cévy na srdci kopírují Slunce se svými aspekty v horoskopu.

Závěr patřil přátelskému předvánočnímu povídání, vzpomínkám, co a jak bylo v roce 2015 a co bychom si přáli vylepšit v roce 2016. Atmosféra byla velmi přátelská.

Přejeme všem, kteří s námi souzní krásné a klidné Vánoce a příští rok 2016 naplněný radostí, pohodou, porozuměním a vzájemnou spoluprácí.

Děkujeme všem za podporu a za váš zájem o astrologii.

Příští setkání budeme mít 16. ledna 2016. V programu předběžně plánujeme přednášku Dagmar Závodné na její oblíbené téma z horární astrologie.

Za ASO srdečně zdraví Jana Muroňová a Dagmar Závodná

Fotografie ze setkání pořídila Libuše Pernová - klikni na obrázek

cukroví na schůzce účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky Dagmar Závodná účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky


Pozvánka na schůzku ASO - prosinec 2015.

Pozvánka na setkání přátel a příznivců astrologie do Ostravy-Přívozu (bývalý hotel Moravia).
Schůzka se bude konat v předvánočním čase a to již tuto sobotu 19. prosince 2015 od 9 do 13 hodin.

V programu máme přichystána témata:
1) Jana Muroňová – Prognostika na rok 2016.
2) Dagmar Závodná – ukáže snímky ranní oblohy, na nichž planety Jupiter, Mars a Venuše se předvádějí v plné kráse.
Tyto snímky pořídil Petr Horák a ukážeme si, jak se jeví jejich umístění na obloze a zároveň v horoskopu.
3) Na závěr pak u čaje, kávy, vánočky a jiných dobrot vlastní výroby, společně podiskutujeme o dalších plánech, návrzích a nápadech na příští rok.
Srdečně zveme všechny zájemce a těšíme se na toto setkání, které bude nejen zajímavé, ale svou vánoční atmosférou určitě i velmi příjemné.

Za ASO srdečně zve Dagmar ZávodnáInformace o schůzce ASO - listopad 2015

Vážení astrologové a příznivci astrologie

V sobotu, 21. listopadu 2015, jsme mezi sebou přivítali vzácného hosta , velkého příznivce ostravské astrologické skupiny a skvělého astrologa z Hranic na Moravě - pana ing. Břetislava Švidrnocha
Ve své úžasné přednášce nám předal astrologické informace a výpočty ( včetně tabulek ), které jsou běžně české astrologické veřejnosti nedostupné. Velmi si ceníme, že nás s nimi osobně seznámil.
Pramen: srbský astrolog Stojanovič Nikola, Tajne egzaktne astrologije - 70 Astroloških zadataka sa odgovorima ( Beograd 2003 ) 1/ Stupně se zvláštním působením
2/ Stupně, které odráží vlastnosti některého ze zodiakálních znamení.

Seznámil nás poté i s tabulkami výpočtů stupňů vůči české abecedě, německé abecedě a anglické abecedě.
Uvedl zapsání jména a příjmení do specificky konkrétních stupňů Zvěrokruhu.
Jako příklad rozebral horoskop současné anglické královny Elizabeth II. Její celé jméno v rozpisu je Elizabeth Alexandra Mary.
V diskusi jsme pak rozebírali přes tyto stupně horoskopy narození Marylyn Monreo, Johna Fitzgeralda Kennedyho a Angelu Merkelovou.
Vždy alespoň jeden ze stupňů se zvláštním působením byl u nich významně zastoupen.
V další části přednášky nám pan astrolog Švidrnoch vysvětlil důležitost run. Princip jednotlivých písmen přímo rozkreslil na místě a ukázal nám, že runy jsou starověkým jazykem - z kterých se vytvořila současná abeceda.
Jeho přednáška byla pro nás velmi inspirující.
Protože nás tyto zajímavé výpočty a přepočty z tabulek všechny velmi zaujaly - pro prosincové setkání ASO pan předseda ing. Popelka nachystá přednášku o současných teroristických útocích v Evropě. Výklad povede zkoumáním i těchto specifických otisků výpočtů, s kterými nás seznámil pan astrolog ing. Švidrnoch.
V závěru schůze pani astroložka Pernová předala panu předsedovi ASO ing. Popelkovi 6 ks presenčních listin ze setkání ASO rok 2014/ 2015, který ji svěřil k předání pan astrolog Oršulík.
Atmosféra setkání byla velmi srdečná a sešlo se nás 9 astrologických nadšenců.
Program dalšího setkání ASO - 19. prosince 2015 - bude ještě upřesněn a doplněn.

Za ASO zapsala a fotografie ze setkání pořídila Libuše Pernová

klikni na obrázek

účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky


Pozvánka na schůzku ASO - listopad 2015

Vážení a milí příznivci astrologie,

zveme všechny zájemce na schůzku, která se bude konat jako každou třetí sobotu v měsíci, a to 21.listopadu od 09:00 – 13:00h v Ostravě-Přívozu, hostel Moravia.
Pozvání přijal pan Ing. Břetislav Švidrnoch, který nám bude přednášet na tyto témata:
1) Některé další metody k určení doby početí
2) Astrologie jména
3) Různé astrologické zajímavosti, dotazy, diskuse…

Vstupné je dobrovolné.
Za ASO srdečně zve a zdraví Dagmar Závodná

P.S.
Pan Švidrnoch přijede vlakem a tak se možná pár minut zpozdí.
Pozvánka na schůzku ASO - říjen 2015

Dobrý den vážení přátele a příznivci astrologie. V sobotu 17.10.2015 na schůzce Astrologické společnosti v Ostravě (Hotel Moravia v Ostravě – Přívozu ) bude Ing. Jaroslav Popelka (od 09-13h) přednášet na téma - Vztahy mezi natálním horoskopem a horoskopem početí. Jste srdečně zváni.
Zdraví Jar. Popelka.

Informace o schůzce ASO - září 2015

Tak už je to tady, vážení přátelé a příznivci Ostravské astrologické společnosti. Po dlouhém a horkém létě, jsme se opět sešli. Zdraví, plni síly a radosti z opětného shledání. Astroložka paní Libuška Koloničná si připravila velmi odpovědně, plnohodnotně a s přehledem srozumitelnou přednášku podle MUDr. Jonáše, výpočet plodných dní. Téma v dnešní době velmi živé. Dost žen hledá informace o početí. Diskuse se rozproudila, hodně velmi podnětných poznámek k tématu nám sdělil také astrolog pan Břetislav Švidrnoch z Hranic. Sešlo se nás deset. Ve druhé polovině našeho setkání nás astrolog pan Jaroslav Popelka seznámil s astro programem Solar Fire, který je hodně využívaný mnoha astrology pro svoji bohatou nabídku a jednoduchost obsluhy. Protože diskuse byla hodně nabitá mnoha informacemi a velkým zájmem o téma plánovaného početí, dohodli jsme se, že příští schůzku opět toto téma probudíme a Jarda Popelka nám řekne své zkušenosti z této oblasti. Zveme všechny astrology a zájemce o problematiku plánovaného početí na schůzku ASO třetí říjnovou sobotu v 9 hod. opět do Přívozu, Hostelu Moravia na Nádražní ulici. Zastávka Sv. Čecha. Srdečně všechny zdravíme a těšíme se na příští setkání.
Za ASO zapsala Jana Muroňová

Pozvánka na schůzku ASO - září 2015

Srdečně zveme zájemce a příznivce astrologie na schůzku, která se bude konat 19. září opět v Hostelu Moravia v Ostravě-Přívozu. Začínáme v obvyklém čase, tj. od 09.00 do13:00 hodin.

Program zářijové schůzky:
První dvě hodiny (9:00 – 10.55 h) bude přednášet Libuše Koloničná a její přednáška má název: Plodné a neplodné dny podle metody Dr. Jonáše. Po přestávce, od 11:00 - 13hodin, nám Jaroslav Popelka vysvětlí nastavení astrologického programu Solar Fire (o což je také velký zájem). Schůzky jsou velmi zajímavé z mnoha hledisek. Setkání jsou přátelská a scházíme se jak přátelé a známi, tak i noví zájemci o astrologii a těšíme se, že v přednáškách i společných diskusích se dozvíme zase něco nového.
Vstupné je dobrovolné, záleží kolik se nás sejde, abychom mohli zaplatit učebnu. Většinou je to kolem 50.- Kč.
Těšíme se na vás, na všechny – za ASO zdraví Dagmar Závodná
Informace o schůzce ASO - červen 2015

V sobotu 20.06.2015 proběhla na obvyklém místě další schůzka Ostravské astrologické skupiny, které se zúčastnilo 13 příznivců. Téma setkání vedla astroložka paní Dagmar Závodná. První hodinu nás paní Dagmar Závodná seznámila s přednáškami a přednášejícími na letošní Eukarpie 2015 - zajímavosti a novinky z pražského astrologického prostředí.

Hlavním tématem byla ovšem Horární astrologie na téma nepřátelství a porozumění, lásky a nenávisti, války a míru - velice široké a zajímavé téma. Název přednášky VÝHRA x PROHRA. Konflikt první a sedmý dům. Hledání odpovědí na otázky položené v daném okamžiku. Hledaní propojení vývoje události dle okamžiku dané události. Zdůrazněna práce s výhradně starými vládci znamení - v této na první pohled jednoduchosti, lze najít nejpřesnější odpovědi. Logické určení postavení vyzyvatele a tazatele. Určení vládců ascendentu a descendentu, postavení vůči sobě, plus nutné přiřazení problému k astrologickému domu a následné studování vládců těchto domů, kterých se dotaz týká. Důraz na vhodně a přesně položenou otázku! Zmíněno čerpání základů horární astrologie a vytvoření zákl.pravidel na základě děl dávných Mistrů - Masha´-allaha, Bonattiho, Culpepera. Podrobně byly rozebírány horoskopy okamžiku prezidentských voleb ČR v létech 2008 a 2013, při porovnání s osobními horoskopy kandidátů na prezidenta (Miloš Zeman, Jan Fischer, Karel Schwarzenberg) zdůrazněn vliv postavení LUNY (lid) na rozhodování lidu k jednotlivcům.

Dále byly rozebírány horoskopy okamžiku - svatby a rozvodu Princezny Diany a Prince Charlese, zejména negativní dopady na osobnost a život Princezny Diany. Dále konkrétní příklad z astrologické praxe paní Závodné, řešení vztahových problémů v konkrétním horoskopu ženy - volba partnera a další životní cesty při rozpadu manželství v krizi.

Během přednášky jsme se dotkli průběžně i opětovně velkých aktuálních témat a události, září 2001 v USA, islámský stát, islám - korán - náboženství obecně, imigranti atd...byly rozebírány horoskopy okamžiků. Velké události ve vztahu k teroristickým činům (významný moment tzv. FATVA v islámu nábožensko-právní stanovisko, které činy a konání zdůvodňuje a posvěcuje z náboženských pozic).

Zajímavým zpestřením přednášky i diskuze bylo zabrouzdání do dávné historie, což v rámci obecné snahy a zvídavosti zkoumat "osud" a zabýváním se myšlenkou, zda se dá onen"osud" obejít (ať už astrologicky či v běžném životě) jednoduše vystihují například příběhy, legendy a pověsti pradávné minulosti římských božstev, císařů, faraonů či jiných velikánů...

V rámci dané přednášky se otevřela také například další logicky se nabízející další témata – smysl a účel využití menšího či většího výčtu používaných prvků při práci s horoskopy, práci s konkrétními planetami, starými vládci a nově objevovanými planetami, planetkami a asteroidy, které na jedné straně rozšiřují možnosti výkladů, sbírání zkušeností a poznání. Na stranu druhou vytváří možné riziko zmatku a chaosu, ve kterých se může lehce ztrácet význam a práce dle tradiční astrologie. Jaroslav Popelka zmínil poznatky týkající se (ne)existence planet v kontextu doposud známých informací o oblasti sluneční soustavy rozprostírající za oběžnou dráhou Neptunu - Kuiperova pásu, dále možnou existence a zánik planety mezi Marsem a Jupiterem.

Dále paní Dagmar Závodná avizovala setkání tradičních astrologů na Těrlicku, které se letos uskuteční už po páté ve dnech 3.- 4.10.2015. Atmosféra po dobu setkání byla opět velmi přátelská, navazující závěrečná diskuze nebrala konce nad určený čas, a tak až před 14hodinou všichni opouštěli prostory hotelu Moravia, aby pokračovali v neformální části u pozdního oběda v blízké restauraci.

Příští setkání se uskuteční po letních prázdninách 19.09.2015. V první části zářijové schůzky je plánovaná přednáška Libuše Koloničné na téma - Jonášova metoda početí. V druhé části pak Jaroslav Popelka seznámí přítomné, resp. proškolí a vysvětlí nastavení astrologického programu Solar Fire. Děkujeme všem za účast a příjemně prožitý společný čas.

Komentář ke schůzce napsala a za všechny přítomné zdraví - Ivana Kulihová.

Fotografovala paní Kupková (klikni na obrázek):

účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky


Informace o schůzce ASO - květen 2015

V sobotu 16.5.2015 proběhla ve stanoveném termínu schůzka Ostravské astrologické skupiny. Předcházející zmatky s pozvánkou byly úspěšně zažehnány a sešlo se nás devět. Téma setkání vedla astroložka Jana Muroňová a týkalo se „Duchovního vzestupu lidskou páteří z pohledu astrologie“. Jiná je páteř bederní, jejíž poškození a bolesti nás vedou do rodových systémů, kde jsou uloženy nevhodné programy z minulosti rodu, které si žádají pročištění. Jiná je oblast hrudní páteře, která nás vede k hledání individuality, k otevření srdce a nalezení svobody duše. V hrudní páteři, v našem duchovním vývoji, jsme pokoušeni v oblasti rozkoše, vlastnictví a moci. Tato tři témata mají být v našem osobním vývoji zpracována. Krční páteř nás pak obrací zpět a procházíme novými zkouškami. Avšak pravá funkce krční páteře, její objevení, rozvinutí a možnosti plného využívání lidstvo teprve čeká. Krční páteř je naše budoucnost.

Slíbené téma „ mystická cesta českého národa“ bylo v krátkém čase pouze naznačené. Téma je velmi obsáhlé a čeká na zpracování. Byly předvedeny dva horoskopy z období vzniku státu a získání Zlaté buly sicilské. Oba horoskopy z knihy Svatopluka Svobody „ Praha astrologická“, Melantrich 1994. Poslední poznámka se týkala upozornění na rok 2016, který bude ve znamení bitvy na Bílé hoře 1620. Mohl by být rokem znovunalezení národní identity.

Atmosféra po dobu setkání byla velmi přátelská a rozvíjela plodnou diskusi k jednotlivým částem.

Příští setkání se uskuteční 20.6.2015, téma bude upřesněno později. Děkuji všem za účast a příspěvek k příjemně prožitému času. Jana Muroňová

Pozvánka na schůzku ASO - květen 2015

Pozvánka na setkání přátel a příznivců astrologie do Ostravy-Přívozu (bývalý hotel Moravia).
Schůzka se bude konat třetí sobotu v měsíci a to je nyní 16.května 2015 od 09-13hodin. Přednášku bude mít Jana Muroňová a zvolila si dvě témata. První téma má název - Duchovní vzestup lidskou páteří z pohledu astrologie a druhé téma – Český národ a jeho mystická cesta. Srdečně zveme všechny zájemce a těšíme se na setkání, které bude určitě zajímavé.

Za astrology zdraví Dagmar ZávodnáInformace o schůzce ASO - duben 2015

Dne 18.4.2015 od 9 hodin proběhlo v hotetu MORAVIA Ostrava setkání astrologů a příznivců astrologie. Setkání se zúčastnilo 18 posluchačů. Přednášející Jaroslav Popelka se první tři hodiny věnoval tématu: Direkce v horoskopu. Na úvod vysvětlil číselné faktory v horoskopu - význam čísel 1 - 4, 10, 12 a 30. Uvedl, že ze všech direkčních metod se mu nejvíce osvědčily symbolické direkce, kdy 1°= 1 rok. Popsal direktivní klíče symbolických direkcí, kdy direkce 1° = 1 rok mají saturnovskou kvalitu (jsou tedy nejvíce konkrétní a viditelné), direkce 2,5 ° = 1 rok mají jupiterovskou kvalitu (popisují události duchovního rozvoj jedince), direkce 0,20° = 1 rok mají uranovskou kvalitu (popisují převratné děje v životě zrozence). Na vlastním radixu popsal významné symbolické direkce události úmrtí otce a bratra a konfrontoval tyto symbol. direkce se sekundárními direkcemi, které se projevily jen minimálně. V této souvislosti také zmínil význam tranzitů a vysvětlil, proč mají tranzity lunární kvalitu a tedy se projevují spíše na psychologické (vnitřní) rovině, zatímco symbolické direkce jsou výrazným zviditelněním a přinášejí hmatatelné projevy. Vysvětlil souvislosti s vertexem a lunárními uzly, které mají velký vliv při horoskopech úmrtí a taktéž zmínil velkou důležitost kvinkunxů. Dále vysvětlil, jak se projevilo úmrtí otce v horoskopu svého početí a v té souvislosti stručně zmínil korekční metodu času narození. Dále předal informace o možnosti nastavení výpočtu symbolických direkcí v programu SOLAR FIRE a detailně toto nastavení popsal všem přítomným formou dataprojektoru. Čtvrtou hodinu se věnoval rektifikaci času zrození Jiřího Wolkera (viz minulá schůzka ASO). Celá přednáška J.Popelky byla zaznamenána na diktafon a je k dispozici (má 3.části) pro zájemce v audiozáznamu (přes úschovnu), můžete si o ni napsat na hkupkova zavináč seznam.cz.
Avizovaná přednáška z min. měsíce (Konflikt v horoskopu) D.Závodné se odkládá na červen

Příští schůzka astrologické společnosti se bude konat v sobotu dne 16. května 2015, přednášet bude Jana Muroňová s těmito dvěmi astrologickými tématy: Mystická cesta českého národa. Duchovní vzestup lidskou páteří.

účastníci schůzky  přednášející ing. Popelka účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky účastníci schůzky a přednášející ing. Popelka účastníci schůzky účastníci schůzkyInformace o schůzce ASO - březen 2015

Na sobotní schůzce 21. března se nás sešlo 17 zájemců a příznivců astrologie. Paní Jarmilka Gričová svou přednáškou velmi zaujala. V kontextu tehdejší doby a různých rodinných a životních událostí ukázala názorně, jaký byl vlastně osobní život básníka Jiřího Wolkera, který zemřel ve svých nedožitých 24-letech. Poslední hodinu jsme pak společně debatovali, pod vedením Dagmar Závodné, nad horoskopy ČR (lid v napětí) a také nad horoskopem zatmění, které se odehrávalo na stálici Scheat (slepota, svéhlavost a uspěchanost). Závěrem jsme nad horoskopy konstatovali, že je třeba věnovat pozornost rodině, starat se o nejbližší a být především opatrný ve finančních záležitostech. Po schůzce jsme ještě společně zašli na oběd do restaurace Max, kde jsme, v přátelské atmosféře, dále diskutovali o všem možném…

Příští setkání bude opět 3. sobotu v měsíci, 18. dubna 2015 a program budeme předem avizovat.

P.S. pan J. Oršulík nám nabídl knihu francouzského filozofa a pedagoga Omraama Mikhaela Aivanhova (1900-1986) - Člověk strůjcem svého osudu. Kdo má zájem, může si tuto zajímavou knihu zakoupit v dubnu na schůzce.

Za všechny přítomné astrology zdraví a těší se na příští setkání - Dagmar Závodná
Pozvánka na březnovou schůzku ASO.

Pozvánka na setkání přátel a příznivců astrologie do Ostravy-Přívozu (bývalý hotel Moravia).

Schůzka se bude konat, jako každou třetí sobotu v měsíci, a to 21.března 2015 od 09-13hodin. Schůzka se koná o jarní Rovnodennosti, kdy vstupem Slunce do znamení Berana začíná Jaro. Přednášet bude Dr. Jarmila Gričová a vybrala si přednášku na téma „Berana“ - Jiří Wolker, revolucionář omylem. Poslední hodinu pak společně podiskutujeme, pod vedením Dagmar Závodné, nad horoskopem ČR, jak to vypadá a co nás čeká s novým nastupujícím astrologickým rokem.

Srdečně zveme všechny zájemce a těšíme se na setkání, které bude určitě zajímavé a vzájemně obohacující.

Za Aso zve Jarmila Gričová a Dagmar Závodná
Informace o schůzce ASO - únor 2015

Na sobotní schůzce 21. února se nás sešlo 13 příznivců astrologie. Nejdřív paní Libuše Koloničná přednesla svou přednášku na téma Lilith: "Karmické dluhy Černé Luny v horoskopu". Během přednášky se živě diskutovalo na příkladech i z vlastního života a praxe účastníků, což bylo také velmi zajímavé. Na poslední hodinu pak si vzal slovo Jarda Popelka a rozebral horoskop teroristického útoku na vydavatelství v Paříži – Charlie Hebdo. Tento horoskop, v podání Jardy, popisoval přesně danou událost a přítomní si mohli udělat obraz toho, co se tam vlastně stalo a proč. Setkání se neslo v duchu přátelské spolupráce. Všichni účastníci měli prostor se zapojit do diskuse, což se také stalo. Čtyři hodiny uběhly velice rychle a ani se nechtělo domů. Příští schůzka bude opět třetí sobotu v měsíci, tj. 21.března, o prvním jarním dnu. (Slunce o jarní Rovnodennosti vstupuje do znamení Berana před půlnoci - 20/03. ve 23:46 - a nám začíná Jaro). Program březnové schůzky bude dodatečně upřesněn a předem avizován.

Těšíme se na příští setkání v březnu 2015.

Za ASO a přítomné kolegy astrology zdraví Dagmar Závodná
Pozvánka na únorovou schůzku ASO.

Milí přátelé, srdečně vás zveme na sobotní schůzku přátel astrologie a astrologické společnosti v Ostravě,

která se uskuteční 21.2.2015 od 9 hodin v budově hotelu MORAVIA,
přímo u zastávky tramvaje Náměstí Svatopluka Čecha (vchod hned naproti zastávky) v OV - Přívoze.
Setkání je plánováno do 13 hodin a budou na něm přednášet dva přednášející:

1. Libuše Koloničná: "Karmické dluhy Černé Luny v horoskopu" (cca 2,5hodiny) a pokračovat bude
2. Jaroslav Popelka, který rozebere horoskop teroristického útoku v Paříži.

Informace o lednové schůzce ASO.

Milí přátelé, posílám informace o dnešní schůzce astrologické společnosti v Ostravě-Přívozu:

Dne 17.1.2015 se konala od 9 do 13 hodin schůzka příznivců astrologie v Ostravě-Přívoze, budově hotelu MORAVIA. Přednášel Ing. Jaroslav Popelka, předseda společnosti, na téma: Struktura ve zvěrokruhu. Přednáška byla velice zajímavá a měla tyto části: Význam astrologického symbolu pro Sluníčko; Podstata čtvrtého rozměru; Vznik a význam tří kvalit ve zvěrokruhu (význam trojjedinosti) - Lásky, Moudrosti a Vůle a vznik prvního rytmu ve zvěrokruhu; Vznik a význam čtyř živlů a druhý rytmus ve zvěrokruhu. Význam symbolu - vajíčka. Vznik a základní význam dvanácti znamení zvěrokruhu a jejich posloupnost. Závěrečné minuty byly vyhrazeny diskusi. Přednášky se účastnilo 11 posluchačů. Příští přednáška se bude konat v sobotu dne 21.2.2015 a téma si rozdělí dva přednášející: Libuše Koloničná, s tématem o Černé Luně, a Jarda Popelka s navazujícím tématem na dnešní přednášku (přesné téma bude ještě upřesněno).

Kdo má zájem, je k dispozici mluvený záznam (lze poslat přes úschovnu - napište si, kdo má zájem) celé přednášky ve formátu mp3 a několik částí videozáznamu přednášky (1-úvod-Vnitřní struktura zvěrokruhu(video 30 minut), 2-Význam Lásky, Moudrosti a Vůle ve zvěrokruhu; 3-Symbol vajíčka-vysvětlení; 4-Lev, Střelec, Beran, Býk - význam znamení; 5-společné video-pozdrav všem (krátké). Písemný přepis celé přednášce se připravuje a bude zveřejněn na webu Pacific Astrology.

Těšíme se na příští setkání s vámi... pozvěte své přátele a známé...

Fotografie v příloze zde:

S pozdravem a přáním všeho Dobrého...
HMK - Hana Marie Kupková
účastníci schůzky a přednášející ing. Popelka účastníci schůzky  přednášející ing. Popelka účastníci schůzky účastníci schůzky a přednášející ing. Popelka účastníci schůzky a přednášející ing. Popelka
Pozvánka na lednovou schůzku ASO.

Zdravím pěkně kamarádky a kamarádi z ASTRO.

Saturn bude už 2°22´ve Střelci a jeho vliv na naše roztržky /prkotiny / měl by končit, proto pojďme na kvalitní přednášku, kterou Jarda Popelka výborně umí a i polohluchý, jako já, to pochopí.

Těším se na shledání Břeta Hemerle.Schůzky roku 2016

Schůzky roku 2015

Schůzky roku 2013 a 2014

Schůzky roku 2012

Schůzky roku 2011

Schůzky roku 2010

Schůzky roku 2009

Schůzky roku 2008

Schůzky roku 2007

Schůzky roku 2006

Schůzky roku 2005

Schůzky roku 2004

Schůzky roku 2003

Schůzky roku 2002

Schůzky roku 2001

Schůzky roku 2000

Schůzky roku 1999


Zapamatovat web Astrology PacificAstrology Pacific   |     |   kniha hostů je na hl.straně   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 6.50.01 Pro.
Hledáte na těchto stránkách nějaký výraz, jméno, nebo slovo?
(Slovo napište, prosím, bez háčků a čárek)

Search on these pages any expression, or word?