Měsíc Slunce
      Pozvánka
Přednášky v novém roce 2023

Milí přátelé.
Velice rády Vás všechny, společně s Janou Muroňovou, zveme na další přednášky v novém roce 2023.
Setkáváme se stále na Hollarově ulici 14, v jazykové škole Slůně, každou třetí sobotu v měsíci od 9 do 12 (13)h. Učebny se nacházejí, po vstupu do budovy, v 1.NP vlevo, u dveří je zvonek.
Harmonogram:
21.1.2023 Prognóza na rok 2023, Jana Muroňová
28.1.2023 Základy astrologie pro práci se Symbolonem, Daniela Lazarová – seminář se uskuteční pouze od určitého počtu předem přihlášených zájemců.
18.2.2023 Zdraví v horoskopu, Jana Muroňová

V plánu jsou další astrologická témata, neuskutečněná přednáška o Aromaterapii, Hvězdný plán duše a jiné. Více na www.astrologie-ostrava.cz
Dívejte se na vše očima Zdroje a ne očima vaší mysli.


Astrologická schůzka ve Vile Univers

V sobotu 26/11. na astrologické schůzce jsme otevřeli zajímavá témata. Ještě před zahájením schůzky nám pan Ing. J. Oršulík (92 let) na dotaz, týkající se jeho vynikající fyzické i duševní kondice něco málo řekl o své životosprávě. Podle učení Mazdaznanu je mimo jiné celoživotním vegetariánem a jeho hlavní denní jídlo je kaše z celozrnné pšenice vařená ve vodě. Jeho krédo je ctít vesmírné zákony a zásady, mravnost a skromnost.
Pak už jsme se věnovali astrologii. Nejdřív jsme probrali elekční horoskop založení ASO. Zakladatelé ASO (pan Oršulík byl jeden ze zakladatelů) vybrali termín dobře . Mimo jiné každoroční solár pomáhá pracovitému vedení držet status Společnosti na úrovni (Slunce v VI.D. v trigonu na MC Společnosti) – a tak letos oslavila astrologická Společnost v Ostravě již 31 let svého trvání.
Dále bylo zmíněno několik zajímavých informací k setkávání tradičních astrologů na Těrlicku, které se koná vždy o prvním víkendu v říjnu. Pomocí horoskopu bylo vysvětleno proč právě v tuto dobu.
V dalším programu pak byla předem avizovaná přednáška Dagmar Závodné na citlivé a aktuální téma, které se dotýká každého z nás – téma Militární astrologie. Padl i konkrétní dotaz týkající se války na UA a z horoskopu bylo vidět spálenou zemi, zničený lid v pasti (Pluto na Asc a Luna v Kozorohu ve XII.D.), vliv ciziny, hra s ohněm...
Nakonec jsme ještě otevřeli otázku prezidentských voleb (1. kolo 13. a 14. ledna 2023, ev.
2. kolo 27. a 28. ledna 2023) a jak toto celkem komplikované téma astrologicky uchopit.
Po skoro třech hodinám jsme se rozcházeli s tím, že se budeme jako zájemci o astrologii scházet jednou za tři měsíce ve Vile Univers. Příští setkání bude tedy koncem února nebo začátkem března (v r. 2023). Termín zveřejníme s předstihem.
Za všechny přítomné zdravím s přáním klidného a laskavého Adventu, požehnaných a pohodových Vánoc a do nového roku 2023 hlavně zdraví a mír – Dagmar Z.


Dobrý den všem,

Společně jsme domluvili schůzku pro všechny zájemce o astrologii (s paní Janou Muroňovou, s panem Mikšem a panem Oršulíkem (oba z Vily Univers), s paní Lazarovou a dalšími). Opět se sejdeme ve vile Univers, jak bylo zvykem. Myslím, že většina místo už zná, je tam příjemné prostředí, pan Oršulík se na nás těší, máme možnost si uvařit kávu, čaj...vstupné symbolických 50.- Kč.
Astrologická schůzka je domluvena na:
poslední sobotu v listopadu, tj. 26/11.2022 od 10:00 hodin, v knihovně Vily Univers na Vrázové 5, Ostrava-Vítkovice.
Co se týče programu - z mé strany podám několik informací z letošního setkání tradičních astrologů na Těrlicku, info o setkání astrologů v Praze na Eukarpii 2022, rozbor horoskopu týkající se aktuální situace – dění na UA a její vývoj. Dále Libuš Pernová počítá (dle své možnosti a situace) s příspěvkem – pohled na rok 2023. Za každý další příspěvek od vás budu ráda, těším se na spolupráci.
Na dalším, včetně dalších termínu astroschůzek, se pak domluvíme společně.
U vily se dá zaparkovat, ev. dojet tramvají na zastávku „Ředitelství Vítkovic“. Pak před „autosalonem“ odbočit vlevo ? .
Zatím tolik, hezké podzimní dny přeje
Dagmar Z.
777 953 540
Dagmar Závodná
P.S. všem, které mám v adresáři a předpokládám že by měli zájem se účastnit, si dovoluji poslat tuto pozvánku. Kdo si nepřeje pozvánku příště, dejte mi prosím vědět.
Děkuji.

Vážení přátelé astrologie

V naší společnosti Astrologie – Ostrava nastaly změny, které se týkají změny místa našeho setkávání. Dne 15.10.2022 od 9 do 13 hod. proběhne přednáška Jany Muroňové na téma „Podzimní rovnodennost 2022, co můžeme očekávat?“
Setkání se uskuteční v Jazykové škole – Slůně, Hollarova 1124/14 702 00 Moravská Ostrava. Podrobnosti naleznete na www.astrologie-ostrava.cz .
Těšíme se na vaši návštěvu a prosím, pokud máte kontakt na jiné astrology, nebo zájemce o tuto přednášku, pozvěte je. Omlouvám se, ale nemám na všechny kontakt.
Děkuji za váš zájem a těším se na shledání. jmuronova@centrum.cz, Jana Muroňová přednášející


Milí přátelé astrologie a vesmírného vědomí.

Velice rády vás s paní Muroňovou opět přivítáme na dalších přednáškách z astrologie a jiných zajímavých oblastí, které budou právě v této době více než užitečné, abychom chápali a nebyli dezorientovaní v událostech, které mohou, ale nemusí nastat.

Od letoška se budeme scházet v nových prostorách Jazykové školy-Slůně, Hollarova 1124/14, 702 00 Moravská Ostrava, která se nachází v centru Ostravy, asi 6 minut od vlakového nádraží Ostrava-Stodolní.
Tato ulice je kolmá k ulici Poděbradova, kde můžete zaparkovat na velkém parkovišti za Domem umění (zpoplatněno pouze v pracovní dny).
Autem: Z Frýdlantských mostů sjet k OC Karolina, pak pokračovat opět doprava pod zmiňované mosty z Těžařské na Porážkovou. Znovu doprava na Švabinského a na světelné křižovatce projet rovně k parkovišti. Odtud už jen pár minut pěšky, na roh ulice Poděbradova a Hollarova, a jste na místě :-)

V níže uvedené termíny se zde, v čase 9-13 h, na vás moc těšíme.
Částka je snížena na 250,-.
Budeme rády za platby předem na b.ú.: 5060297339/0800. Velice děkujeme.

15.10.2022 v 9H - PODZIMNÍ ROVNODENNOST 2022, CO MŮŽEME OČEKÁVAT? - Jana Muroňová
19.11.2022 v 9H - ENERGIE KOLEM NÁS A V NÁS - Daniela Lazarová
17.12.2022 v 9h - AROMATERAPIE A VÁNOČNÍ ČAS - Simona Janková

I letos nabízíme kurzy astrologie pro začátečníky a pokročilé v rozmezí 3 x 15 hodin od pátku do neděle. Více http://www.astrologie-ostrava.cz/index.php/novinky/76-kurz-astrologie-2022

Zájemci, prosím, hlaste se paní Muroňové na e-mailu: jmuronova@centrum.cz
Případně na e-mailu astrologické společnosti: astrologie-ostrava@seznam.cz

Přeji všem krásný podzim.
Srdečně zdraví
Daniela Lazarová


Nebojte se toho

Vážení přátelé. Jen malé připomenutí našeho on-line setkání 22.1.2022 Prognostika na rok 2022 – přednáší paní Jana Muroňová.
Po zaplacení poplatku 300,- na účet 5060297339/0800 (do zprávy pro příjemce, prosím, nezapomeňte napsat svůj e-mail) vám přijde potvrzení o platbě a rovněž i odkaz na připojení. Kdo se ještě takto nepřipojoval, prosím, nebojte se toho, není to složité, přijměte to jako proces objevování. V případě kolize nám klidně napište do mejlu a my vás navedeme :-)

Začínáme v sobotu v 9 hodin.
Najděte si, tam, kde zrovna budete, příjemné místo, vezměte deku, polštář, připravte si kávu, čaj, něco k zakousnutí a nechte se unášet vesmírnou vibrací.

Těšíme se na vás...
za astrologickou společnost
Daniela Lazarová

Pozvánka na astrologickou přednášku on-line

Milí přátelé.
Rádi bychom vás informovali, že jsme se, vzhledem k neuskutečněným setkáním, rozhodli pro přednášky on-line, na které se může přihlásit kdokoliv po zaplacení uvedeného poplatku. Konkrétní témata, datum uskutečnění a další podrobnosti naleznete vždy na našich webových stránkách.
Na váš e-mail zašleme několik minut před zahájením odkaz (link), který odkliknete a připojíte se. Během přednášky můžete posílat i své dotazy prostřednictvím chattu. Platba na účet: 5060297339/0800, do zprávy pro příjemce nezapomeňte napsat svůj e-mail. V případě, že se přednáška neuskuteční, vám budou peníze vráceny zpět.
Vybírat se bude vždy na nejbližší konkrétní přednášku. (Nyní na lednovou. Po jejím skončení budeme přijímat platby na únorovou.)
Leden – Prognostika na rok 2022 – přednáší paní Jana Muroňová
22. 1. 2022 v čase 9-12 h, cena Kč 300
Krásné dny v novém roce nekonečných možností ...
Za astrologickou společnost
Daniela Lazarová


Zrušená pozvánka na astrologickou společnost v Ostravě

Vážení přátelé.
Vzhledem k současné situaci, kdy téměř denně dochází ke změnám v různých opatřeních a tato jsou poměrně nevyzpytatelná, se plánovaná přednáška Prognostika na rok 2022 posouvá na leden příštího roku.
Tedy v sobotu 18.12.2021 se nepotkáme.
Prosím, nadále sledujte náš web http://www.astrologie-ostrava.cz/ , kde budeme postupně uveřejňovat aktuální informace.
Za astrologickou společnost Ostrava vám všem přeji pohodové Vánoce a úspěšné vykročení do roku 2022.
Nezapomeňte, že nejdůležitější je naše životní cesta a cíl je budoucnost, kterou si tvoříme nyní, v přítomnosti.
Se srdečným pozdravem
Daniela Lazarová


Pozvánka na astrologickou společnost v Ostravě dne 9.10.2021 od 9 do 13 hod.

Vážení přátelé astrologie v Ostravě.
Po dlouhé přestávce se opět probouzíme do nového astrologického setkávání. Moc se na vás všechny těším a věřím, že se v nové době budeme opět v hojném počtu scházet. Možná vás překvapí také změna místa, ale věřím, že i na novém místě se budeme cítit stejně spokojeně jako dříve.
Takže, pokud nám situace dovolí, sejdeme se:
v sobotu 9.10.2021 v čase jako obvykle od 9:00 do 13:00 hodin na novém místě, a to v kulturním domě K-Trio, na adrese Dr. Martínka 1439, Ostrava - Hrabůvka. Objekt K-TRIO má snadné napojení na hlavní silniční tahy (Frýdek-Místek, Bohumín, Havířov, Opava, Příbor), má dostatečnou možnost parkování a rovněž je velmi dobře dostupný MHD (zastávka: „Hrabůvka, Poliklinika“, linky: 1, 3, 10, 19, 27, 41, 48, 50, 55, 62, 77, 78, 96). Určitě budete spokojeni.
Na tomto setkání 9.10.2021 bude nejdůležitější navrhnout a sjednotit se na programech příštích schůzek, co vás nejvíce zajímá a jak budeme dále pokračovat. Vaše připomínky jsou pro všechny velmi cenné a rádi je zařadíme do příštích programů.
Další, stejně významnou částí programu bude změna ve vedení společnosti. Jana Muroňová, vzhledem ke svému věku ráda předá nástupnictví mladší generaci. Po předběžných jednáních je připravena převzít organizaci schůzek astroložka Daniela Lazarová, která jistě vnese do společnosti nové, tolik potřebné vhledy. Ráda se vám na tomto setkání představí a přednese je.
Poté bude následovat přednáška na téma: Podzimní rovnodennost 2021, jaké aktuální energie budou přicházet, co můžeme očekávat, jak vodnářské ideály o svobodě, rovnosti a volnosti postupně pronikají do našeho vědomí. Přednese Jana Muroňová.
Ve volné diskusi se samozřejmě můžeme vyjádřit ke všemu co je nám blízké a jak to cítíme. Všechny názory respektujeme.
Prosím dejte mi předem vědět, jestli se zúčastníte. Tentokrát je to důležité pro organizaci setkání.
Oběd pro zájemce je možno zajistit ve vedlejší restauraci Venuše. Cena vstupného je 200,- Kč.

Za astrologickou společnost http://www.astrologie-ostrava.cz/ Jana Muroňová
Pozvánka na astrologickou společnost v Ostravě dne 30.5.2021 od 9 do 13 hod.

Vážení přátelé a příznivci Astrologie Ostrava www.Astrologie-Ostrava.cz Ráda bych využila současného přerušení vládou nařízeného nouzového stavu a nabídla setkání astrologů a příznivců astrologie v Ostravě a okolí.
Ostrava má hlubokou spirituální minulost, která byla legalizována v období krátce před 1. světovou válkou založením Spiritistického spolku v Ostravě Radvanicích a dále pokračovala. Výstup z ilegality nastal po roce 1991, kdy byla oficiálně založena Astrologická společnost Ostrava. Činnost naší společnosti je dokumentována na www.astrologie-ostrava.cz Poslední naše setkání se uskutečnilo v březnu 2020.
Přestože byla snaha najít skulinu v pokračování naší činnosti, záměr se nezdařil. Proto jsme se rozhodli učinit některé změny, které nyní nabízíme.
1/ změna místa setkávání – společnost již několikrát změnila místo k setkávání a nyní opět. Setkáme se na Zámečku v Ostravě Porubě, kde nám nabízí místnost, restauraci s občerstvením, místo k přátelskému posezení. Dostupnost je dobrá, jak z ÚANu, tak z vlakového nádraží Ostrava Svinov. Zámeček se nachází u autobusové zastávky č. 37 a 40, Nábřeží SPB.

2/ termín setkání je domluven na 30.5.2021 od 9 do 13 hodin. Je to neděle, sobotní termíny jsou obsazeny pro svatby.
3/ program setkání
a/ záměrem je pozvat co nejširší okruh zájemců o astrologii, numerologii a další. Seznámit se, co kdo dělá a co může nabídnout, co kdo očekává. Tady prosím o šíření této nabídky co největšímu okruhu zájemců.
b/ nastínit výhled do příštího období, co lze očekávat a jak se připravit. Prosím o vaši aktivitu, jak to kdo vidíte a cítíte. Všeobecná diskuse.
4/ máme k dispozici dataprojektor. Vzhledem ke zvýšenému nájmu potřebujeme zvýšit vstupné na 150 Kč za dopoledne.
Věřím, že najdeme u většiny z vás pochopení a odezvu a přijmete v co největším množství naše pozvání a sejdeme se na Zámečku v Ostravě Porubě 30.5.2021 v 9 hodin. Za to děkuji.
Prosím o rozeslání co největšímu počtu zájemců. Prosím zašlete mi info, jestli přijdete, jde o zajištění zázemí.
Se srdečným pozdravem za astrologickou společnost v Ostravě

Za astrologickou společnost http://www.astrologie-ostrava.cz/ Jana Muroňová 2.5.2021Schůzky roku 2020

Schůzky roku 2017, 2018, 2019

Schůzky roku 2016

Schůzky roku 2015

Schůzky roku 2013 a 2014

Schůzky roku 2012

Schůzky roku 2011

Schůzky roku 2010

Schůzky roku 2009

Schůzky roku 2008

Schůzky roku 2007

Schůzky roku 2006

Schůzky roku 2005

Schůzky roku 2004

Schůzky roku 2003

Schůzky roku 2002

Schůzky roku 2001

Schůzky roku 2000

Schůzky roku 1999


Astrology Pacific   |     |  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 6.50.01 Pro.
Zdrojový kód byl po dvaceti letech (2021) zkontrolován programem HTMLPad