luna
Astrology Pacific
slunce
 
Software
 
 

CO JSOU A KOLIK STOJÍ PROGRAMY S

Ostrava 11.10.1999
Programy byly vytvořeny ve spolupráci s paní Evou Joachimovou., autorkou knihy "Cesta bílého jeřába". Byly určeny pro posluchače kurzů čínské kosmologie, jejichž lektorkou je paní Eva Joachimová. Kurzy probíhaly v Ostravě a v Praze v letech 1998-1999. Letos na podzim budou probíhat kurzy v Brně. Programy jsou tři.
Program ”ASTROTYP” počítá z data narození a dvouhodiny narození astrotypy 6 osob na jedné straně. Z astrotypu je vypočten I-ting. Cena programu je 400,-Kč. Je vhodný, pokud porovnáváme několik osob (prarodiče - rodiče - děti; skupiny osob stejného zaměření apod.)
Program, jehož výtisk má v záhlaví název ”ASTROTYPY - KORELÁTY”, je pro 5 dvojic. Zde lze, po prvním vložení dat od šesti osob (datum a dvouhodina narození), měnit vzájemně dvojice, pomocí volby v tabulce korelátů. Porovnávají se astrotypy dvojic navzájem. Jiné hledisko bude v některých úrovních (řádcích), jedná-li se o životní partnery, jiný pohled bude, pokud se jedná o pracovníky ve firmě apod. Cena programu je 800,-Kč.
Třetím programem je výpočet pro jednu osobu (astrotyp a zátěže). Výtisk je označen ”ZATĚŽE” a obsahuje kromě astrotypu také tabulky prenatálních a postnatálních zátěží a k nim I-ting. I tento program stojí 800,-Kč.
Podmínkou pro úspěšný chod programů je přítomnost prostředí EXCEL verze 5.0a a vyšší. EXCEL verze 5.0 a běží pod Windows 3.11 a vyšší.
Lze koupit jeden program, případně jakoukoliv kombinací dvou a samozřejmě všechny tři. Programy lze zaslat na disketě.
Pište, prosím na e-mail: vlavel(zavináč)atlas(tečka)cz, nebo volejte na mob.: 602 88 40 55


Program k vyhledávání neuvedeného datumu

15.11.2003 at 17:57:38 Nový excelovský program který vyhledává datum narození podle postavení planet.
Máme-li horoskop bez data narození, můžeme vložením všech planet se přiblížit na rozpětí několika dnů k datu narození. Pokud jsou ještě uvedeny některé aspekty planet, postavení Luny apod., pak použitím některého z astrologických programů můžeme dále zpřesnit datum narození.


Ukázka excelovského programu

Stahovat (má velikost 2MB)

Program je freeware, přesněji kartware. V případě, že vám bude program sympatický, tak autor vlavel(zavináč)atlas(tečka)cz Ing. Velčovský prosí o zaslání pohlednice.
Astrology Pacific   |     |  

Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.