Astrology Pacific 1       |       Zajímavosti      


Příliš síly pohromadě

Ing. Miloslav Ponkrác

Koncem předchozího roku 2008 se natrvalo přesunulo Pluto do znamení Kozoroha. V minulosti jsem se v astrologických zajímavostech zabýval, co to znamená a co prováži tuto konstelaci, která nás bude provázet dalších 15 roků. Více o Plutu v Kozorohu se můžete dočíst na mých stránkách, kde je o této konstelaci samostatný článek.

PenízeSamotné znamení Kozoroha je značné ctižádostivé, a určitá tvrdost a vytrvalost je mu vlastní. Pokud se spojí s Plutem, planetou obrovské síly a obrovské rozsahu působnosti, doba je tímto poznamenána. Na přelomu roku se ovšem setkalo Pluto v konjunkci s Marsem rovněž v Kozorohu - a Mars je další planeta, která je akční, výbojná a odvážná. Asi tušíte, co chci sdělit - zkrátka nakupilo se na jednom místě na nebi příliš mnoho obrovské neřízené síly a události se daly do pohybu. 26. prosince 2008 začal útok na Gazu. 1. ledna 2009 Rusko a Ukrajina stopli plyn mnoha státům Evropy (na mých stránkách můžete najít více článků o sporu o plyn). A i když zůstaneme při zemi, naše nové zákony opět o něco více doléhají na lidi. Vůbec s prosazováním svých zájmů jsou státu i organizace bezohlednější.

Počítejte zkrátka s tím, že slušnost a ohleduplnost zejména v mezinárodních věcech nebude ničím preferovaným. Řada akcí od roku 2008 bude značně překvapivých, a řada zemí, ať udělá cokoli, i velmi odsuzující věc, si nebude dělat nic moc z názoru okolních zemí. Zkrátka hájení zájmů za každou cenu.

Na druhé straně počítejte s tím, že abyste pochopili o co jde, je třeba přemýšlet dopředu a číst mezi řádky. Řada akcí bude mít velmi jemný podtext, jak je vlastní Plutu, a věci nebudou vždy tím, čím se zdají na první pohled. Pokud někdo vynáší rychlé soudy na základě pár řádek z televize, bude totálně mimo.Ing. Miloslav Ponkrác.
Ukázka z e-magazínu. Nové číslo vždy najdete v seznamu na http://ponkrac.net/novinky
Astrology Pacific 1   |   Astrology Pacific 2   |   Zajímavosti   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.
astrologie astrologie.cz Karel Tichý