Astrology Pacific 1       |       Zajímavosti      


VOLBY DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU 2009

Volby do Evropského parlamentu se blíží a proto bude určitě mnohé zajímat, co se dá o výsledku těchto voleb vyčíst z hvězd. Na ekliptice se nachází již nějakou dobu Neptun v konjunkci s Jupiterem. Celosvětově tato konstelace zvyšuje zájem o sociální oblast a umožňuje nerozvážné plýtvání finančních prostředků. Neptun je tradičně vnímán jako planeta přející levicově orientovaným stranám, jehož vliv je ještě více zesílen spojením s dobrodějem, ale také planetou expanze, Jupiterem.

volby do EU

Neptun s Jupiterem určitě zásadně ovlivní i průběh našich voleb do Evropského parlamentu. Vzhledem k tomu, že tato konstelace příznivě ozařuje významné body horoskopu České republiky (dopolední varianta), levicovým stranám budou vzrůstat preference a budou mít šanci dosáhnout úspěchů. Proto se domníváme, že ČSSD získá větší počet poslaneckých mandátů než v předchozích volbách do Evropského parlamentu. Kdo se ovšem domnívá, že ODS čeká další výrazný neúspěch po posledních tuzemských volbách, může být překvapen. Situace na nebi není tak jednoznačná.

Neptun s Jupiterem vytváří opozici na Saturn s Lunou v horoskopu České republiky a bude tak zabarvovat situaci před volbami. Volební kampaně politických stran tak budou často plné nereálných slibů, bude docházet k matení veřejnosti. Neměly by nás zaskočit ani případné aféry zveřejněné těsně před volbami. Tato opozice může u obyvatelstva snížit zájem o tyto volby, což se může negativně odrazit v celkové účasti.

Na základě uvedených astrologických souvislostí se domníváme, že přes vzrůstající popularitu levicové politiky nedojde v českých volbách do Evropského parlamentu k silné převaze levice nad pravicí.

Připravili astrologové Pavel Hanzal a Vít Kuntoš z webu
Astrology Pacific 1   |   Astrology Pacific 2   |   Zajímavosti   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.
astrologie astrologie.cz Karel Tichý