www.volny.cz/astrolot/       |    www.astrolot.xf.cz/       |       Zajímavosti      Stručná analýza tragické události,

letecká katastrofa polského letadla – Smolensk.

Dagmar Závodná

Dagmar Závodná

Staré astrologické pravidlo říká, že události jako nehody, katastrofy (především letecké a vlakové), energetické výpadky a zemětřesení jsou spojeny nejčastěji s postavením Měsíce v novu, nebo úplňku a toto postavení je v aspektu k Uranu! Tato prostá astrolog. zásada se opět bohužel potvrdila. Stalo se to v sobotu 10/04.2010, kdy havarovalo při přistávání ve Smolensku letadlo s polskými představiteli. Nikdo nepřežil.

Konstelace nehody známe -10/04.2010 v 8:56 SELČ, 9:56 ve Smolensku. Data narazení Lecha Kaczynského také - 18/06.1949 02:45 (GMT+1) Warszawa. S horoskopem Polska je to složitější, máme k dispozici různá data. V úvahu jsem vzala datum 14/11.1918, kdy vznik Polského státu oficiálně stvrdili státníci svými podpisy. (Zdroj internet).

nehoda Polsko

Tzv. Karmický nov (nov před událostí) nastal 15/03.2010 v těsné konjunkci s tranzitním Uranem a Merkurem na 27° Ryb. Tento nov v souvislosti s Uranem (28°Ryb) měl velký vliv na horoskop Polského státu a jeho představitele Lecha Kaczynského. Horoskopy ukazují vztah tohoto novu na obě nativity. Osa AS-DS a především Měsíc na 28° Ryb nativity Polské republiky byl tímto steliem silně zasažen. Poláci jsou hluboce věřící národ (Luna v Rybách). Nejen mlha, ale i zahleděnost, víra, určitá neschopnost uvolnit náboženské a vládnoucí struktury (tr. NE ve Vod v opo na rd SA ve Lvu) podle mne se také podílela na této tragédii, která přinesla smrt 96 obětem (tr. UR kvinkunx rd. SA). SA je vládce horoskopu jehož dispozitor SL je provokován uranickou Lilith! Nativní Slunce je na 22° Štíra a tam se nachází stálice Unuk! Říká se, že je to hvězda, kdy si sami sobě vražíme nůž do zad a ani k tomu nikoho nepotřebujeme...V progresích tyto napěťové aspekty vidíme opět – pr. SL kon rd. Uran, pr. Uran opo rd. SA! Co se týká horoskopu pana Lecha Kaczynského, je to snad ještě tragičtější. Tranzitní nov v Rybách a Uran na 26°29´ dává exaktní kvadraturu na jeho nativní Slunce, které stojí na 26°29´Blíženců v konjunkci s Uranem! Na hrot VIII D, který je tradičně spojen se smrtí došel Pluto!

Polskému lidu vyjadřuji hlubokou soustrast.

11/04 2010 Dagmar Závodná

Bulat Okudžava - Po Smolenské cestě


Dodatek.

Pokud vezmeme v úvahu, že byl v Polsku, v době narození pana prezidenta Lecha Kaczynského (opět jen z internet. zdroje 02:40 GMT+2), zaveden letní čas, jeho horoskop je s ASC na Algolu. Hvězda, která člověka dusí a on musí velmi obezřetně jednat...Algol dá úspěchy, ale i hluboké pády! Karmický NOV v Rybách plus Uran s Merkurem drží tu exaktní kvadraturu na jeho nativní Slunce.

Pluto, pokud počítáme domy podle Campana (duchovní bytosti na osobní úrovni), tranzituje na hrotu VIII D. Pan Lech Kaczynski, pokud máme správně jeho horoskop, byl osobnost na vysoké duchovní úrovni...ale vzhledem k okolnostem s předurčenými tragickými vlivy!

Čest jeho památce.

Ještě jednou B.Okudžava tentokrát v polštině zpívá S.Przybylská

Dagmar Závodná 14.04.2010Autorem je Dagmar Závodná. Sama sebe nazvala tradičním astrologem Vodnářského Věku.
Zajímá se Tarotem, I Ťingem. Je členkou Ostravské astrologické společnosti a také Polské Astrologické Společnosti.Úryvky z diskuzních for Neviditelný pes a Novinky.cz:

Někde jsem četl, že ten polský prezident při jiném přistání snad v Gruzii vyhrožoval pilotovi nějakými postihy za to, že nedodržel jeho pokyny. Pilot snad měl dostat od prezidenta Kačinského i v tomto případě striktní příkaz přistát ve Smolensku i přes doporučení, či snad rozkaz z věže, aby pro špadnou viditelnost (mlha) přistál raději ve Vitebsku či Minsku.. Pokoušel se o přestání 4x, výšku letu stále snižoval, až při posledním letěl ve výšce jen asi 6 metrů a "zavadil" o stromy vysoké jen 8 metrů.. letadlo se rozpadalo již ve vzduchu... Závěr! Chyba pilota!! Ano, neměl toho Kačinského tak moc respektovat.....

Pilot se snažil přistát 4x což je velmi nestandartní postup. "Podle moskevského rozhlasu se piloti k přistání museli rozhodovat pod tlakem. V minulosti už prý Kaczyński chtěl po pilotovi, aby přistál i za nepříznivých podmínek. 12.srpna 2008 prezident letěl do Tbilisi, ale kapitán letadla z bezpečnostních důvodů odmítl a zamířil na záložní letiště v Ázerbájdžánu. Po přistání prý rozčilený Kaczyński prohlásil, že incident bude řešit "na nejvyšší úrovni". Pilot byl propuštěn.

Lech Kaczyňski určitě nařídil těm pilotům, aby letěli proti mlze...jako jejich dědové na Westerplatte na koních se šavlemi proti Guderianovým tankům.

Myslím si, že v souvislosti s tímto neštěstím by měla zasednout Rada obrany státy, a na základě tohoto precedentu okamžitě vydat jako opatření vyhlášku, podle které je za osazenstvo každého vládního, to znamená i prezidentského zodpovědný po nastoupení osazenstva pouze a jen velitel letadla (stejně jako u každého normálního letu) a že mu do letu, a operací s ním souvísejících, nemá nikdo jiný (ani prezident) co žvanit.
Já bych raději řešil okamžitě to, proč ten pilot (určitě velmi zkušený), musel v takovém počasí, kdy to ani obsluha letiště nedoporučovala, na čtyřikrát přistávat.

To je nepokora, pokoušení Pána Boha!!! určitě do něho hučeli, možná přímo prezident, budiž mu země lehká, že musí.

V Česku by to nešlo, češi by řekli "... cože, je tam mlha, serem na to, letíme domů."

Moje kamarádka žila dlouho v Německu a dnes poslouchá převážně německou televizi a tam prý říkali, že velitelem letadla kde letí prezident je v Polsku jednoznačně onen prezident a není dávno, co se taky snažil donutit pilota přistát za hrozných podmínek a ten odmítl a letěl přistát jinam. Poláci to musí vědět a tudíž opět nechápu jejich mentalitu, že nosí květiny před prezidentský palác místo aby je nosili třeba před barák toho pilota nebo toho bankéře.

Umím si představit, že prezident vydal příkaz k přistání, protože přistát stovky kilometrů dál by znamenalo významný časový skluz - a v daných politických souvislostech mohl klidně považovat příkazy letiště za snahu ruské strany narušit účast delegace na vzpomínkovém aktu... Proto se mohl takhle nešťastně vzepřít...
Je to zároveň jedna z možností, v níž by byl Neptun významně ve hře.

Astrology Pacific 1   |   Astrology Pacific 2   |   Zajímavosti   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.
astrologie astrologie.cz Karel Tichý