Astrology Pacific 1       |       Zajímavosti      


Holešovická výzva

Dagmar Závodná


15.3.2012 17:00 SEČ Praha

Výzva za demisi vlády a odstoupení prezidenta ČR. Termín této demonstrace byl stanoven na den 15.3. 2012 v 17.00 na Václavské náměstí v Praze (i na náměstích větších měst ).

Dagmar Závodná

Dovolte mi kratičkou analýzu horoskopu této události. Z astrologického hlediska tato akce v žádném případě nebyla zvolena dobře a příznivě pro demonstrující. Na horoskopu je vidět, že to není tzv. elekcijní horoskop (předem vybraný čas), ale událostní, protože takový čas a místo konání demonstrace by nezvolil ani astrolog-začátečník, pokud by ovšem nepracoval pro vládu.

Demonstrace je v podstatě konflikt dvou protivníků. My a ONI. Zjednodušeně řečeno demonstrující proti vládě. Podle pravidel horární astrologie vyzyvatele (tj. demonstrující) představuje v horoskopu vládce Asc (1.dům) a na straně druhé, vládu včetně prezidenta, pak představuje vládce Dsc (7.dům).

Za prvé: Asc je v Panně a vládce Asc je Merkur, který představuje vyzyvatele. Merkur je velmi slabý. Je retrográdní, je peregrinní, v paprscích Slunce a navíc v konjunkci s Uranem v Beranu. To vyvolává neustále změny, hádky a nedorozumění na každém kroku a neschopnost cokoli prosadit. Navíc lidé jsou ovládání agresivním Marsem, který (z 12.domu) podporuje vzájemné nepřátelství mezi demonstranty. Ještě aby těch negací nebylo málo, je Merkur v 7.domě, v domě svého protivníka. Znamená to, že je v jeho rukou a je svým protivníkem, v tomto případě vládou, kontrolován!

Dále Luna, která je klasickou představitelkou lidu, je také ve velmi slabém postavení. To už podruhé násobí neutěšenou situaci vyzyvatelů Holešovické výzvy. Nejen že je Luna ubývající, ale je navíc zničená svým postavením v Kozorohu. Ačkoli Lunu posiluje kardinální 4. dům a toto postavení jí dává určitou vizi a ideu (hrot 4.domu ve Střelci), je ale ovládána Saturnem (vládcem Kozoroha), a tak nemá sílu, ani možnost své požadavky jakkoli prosadit.

Za druhé: vláda, kterou představuje Jupiter (jako vládce Dsc), je v konjunkci s Venuší, která je ve vládnoucím postavení v Býku. To je velké plus pro vládu. Navíc Slunce, které je klasickým vládcem vlády a prezidenta, je ve svém 7.D. v Rybách. Slunce je podporováno vládci Ryb, kterým vládnou dobrodějové – Jupiterem a povýšená Venuše. Konjunkce Jupitera a vládnoucí Venuše v Býku, ve 3.domě (počítáno od Dsc) vlády, znamená, že veškerá komunikace (i média) jsou prakticky pod její kontrolou a sebelepší idea vyzyvatelů (počítáno od Asc) na tom nic nezmění. Prostě vláda, ani prezident, nebyla a není touto výzvou ani v nejmenším ohrožena.

Další Holešovická výzva, v pořadí druhá, je svolávaná na 15. dubna opět na 17:00hodinu. Myslím si, že tato druhá výzva (pod stejným názvem) na věci už moc nezmění. Totiž, první výzva přišla příliš brzo, nepřipravená a špatně načasovaná. Ta druhá, zase přichází pozdě, už jaksi "s křížkem po funuse".

autor: Dagmar ZávodnáWebmaster cituje z webu Viditelný Macek 21.3.2012:

...A teď to tu máme znovu, Holešovská výzva, líbivá a chytlavá hesla, která vyjadřují spravedlivé rozhořčení mas "obyčejných lidí”. Problém je, že pod populistickým nátěrem vykukují staré a oprýskané transparenty Gottwaldových šiků.

Astrology Pacific 1   |   Astrology Pacific 2   |   Zajímavosti   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.
astrologie astrologie.cz Karel Tichý