Astrology Pacific 1       |       Zajimavosti      


Astrologie epidemie SARSPřevzato z DISCUSSION FORUM Noel Tyl

Ahoj všichni,
první případ atypické pneumonie (SARS) byl oznámen v provincii GUANGDONG v jižní Číně 16. listopadu 2002. Toto nastalo jen čtyři dny před měsíčním zatměním v 27°40 Býka - částečná konjunkce v horoskopu Číny IC 27° Býka. Horoskop zatmění pro Kanton (největší město blízko centrálního GUANGDONG) má Chiron (nemoci a hojivé krize) v Ascendentu (tomto místě), s Martem = 0° Beran) v MC (tomto momentu). Chiron s Martem mohou signalizovat zranění a nemoci. Zatmění Slunce/Měsíc = Ascendent /MC 29°21 Štíra, ukazuje, že zatmění je zaostřeno na tento čas a místo.

sars
16 listopadu 2002 Čína měla sluneční oblouk AS-Merkur = Saturn/Neptun (osa nemoci).
Synodický cyklus nejvíce týkající se SARS, je nynější Jupiter-Neptun, nyní v jeho fázi opozice. Jupiter-Neptun znamená dalekosáhlá infekční onemocnění (mezi dalšími věcmi). Horoskop pro 1997 Jupiter-0-Neptun v Kantonu, Jupiter-Neptun v 6. dům veřejného zdravotnictví - a v 12. dům (nemoce) v horoskopu Číny. Tato konjunkce Jupiter-Neptun = Luna/Chiron (2' orbis), mohl by dovozovat krizi veřejného zdravotnictví (Luna/Chiron) následkem rozšíření (Jupiter) infekčního viru (Neptun).
V této době Jupiter-Neptun konjunkce (9. leden 1997, 11:40 GMT), tranzitní Pluto byl v konjunkci Chironem horoskopu Číny (Chiron = natalní Slunce /Luna přesně!), a natální Jupiter/Neptun 3°37 Střelce. Při tranzitu Urana byla konjunkce Měsíce horoskopu Číny (vládce 6. domu) a Ascendentu.

16. únor 2003 Jupiter-Neptun opozice v Kantonu: Ascendent 12°18 Lev = Jupiter 11°17 Lev = Neptun 11°17 Vodnář. MC = 9°37 Býk. A poznámka: tyto úhly jsou skoro přesně stejné jako ty pro červen 1997 Jupiter-Neptun konjunkce horoskopu v Kantonu: AS = 12°23 Lev. MC = 9°43 Býk. Takto myšlený radix s konjunkcí, vykrystalizuje a formuje se v opozici, zde v Kantonu, Čína. Tranzitující Uran (náhlé události a rozrušení) zásáhly čínský Mars/Saturn 1° Lev, a Saturn /Pluto Panna, na i mimo skrz 2003. Tranzitní Chiron je aktuálně v čínském 12. domě (nemocnice, atd.), kvadraturou na natálního Merkura (13° Váhy), Neptuna (15° Váhy), a Draší hlava Váhy, všechno v 8.domě (úmrtnost veřejnosti).
16. května úplné měsíční zatmění odráží 20.listopad 2002 a zasáhl čínský MC 27° Štíra. Zatmění Mars a Neptun (souvisí s nemocemi infekce, podle Ebertina) nastal paran v Kantonu, asi 14 minut předtím, než zatmění bylo v maximu. Zatmění MC = Mars a Neptun. Ebertin říká pro MC = Mars/Neptun, "stav oslabení nebo nemocí...".

Finále Jupiter-180-Neptun 3. června 2003 přelokované pro Kanton, dává Jupiter v 12.domě opoziční Neptun v 6. (zdravotním domě). Zatímco Venuše-Mars kvadratura je v paranu zde - nabízí možné konflikty vyplývající ze způsobu, jak místní správa ovládá SARS epidemii.

Na blízkém obzoru - 1. květen je nový Měsíc v 10°43 Býk = rovnou na čínský Neptun/Chiron. Já vidím tento střed úsečky zahrnující Neptun (virová infekce) a Chiron (hojivá krize) jako zřetelně závažný. Horoskop pro novoluní pro Kanton: AS = 29°07 Štír! = S.uzel 29°27 Štíra. MC 3.55 Panny = Uran 2°16 Ryby. Toto mluví za samo sebe.
SARS epidemie vyžaduje mnohem podrobnější výzkum a studium. Ale to je začátek.
David


Vážený Davide ... kolika Oscary bychom tě měli ocenit?
Nikdo nemůže klidně bezprostředně spát při pomyšlení na takové perspektivy.
Děkuji vám. Každý zápis vyžaduje několik dní na strávení.
Noel TYL"V Pekingu bylo nařízeno uzavření kin, divadla, KARAOKE barů a internetových levných restaurací ve snaze zastavit šíření zápalu plic- jako jsou SARS viry, jak oznámily čínské úřední média. XINHUA tisková kancelář řekla "všechny zábavní podniky zahrnující masová shromáždění veřejnosti " budou zavřeny až do zvládnutí epidemie prudkého akutního dýchacího syndromu. Potlačení přišlo jako následek přinejmenším přes deset nových obětí choroba napříč Asií a jeden v Kanadě v sobotu, celosvětově si smrt vybrala blízko kolem 300 obětí.

Dalších sedm umrtí byli oznámeno v Číně a šest v Hongkongu - včetně nejmladší oběti v tomto teritoriu - a tam byli oznámeny další stovky nákazy. Panika kvůli SARS se jeví nebezpečnější než SARS itself 180-NE = inflační reklamní trik). Vlna kritiky čínskému zacházení se SARS nyní také vedla k rezignaci zdravotního ministra ZHANG WENKANG, jak ohlásila čínská úřední tisková kancelář XINHUA.

Oblastní úsilí bojovat proti chorobě pokročila kupředu v sobotu, když zdravotní ministři z východní Asie se setkali s v MALAYSIAN hlavním městě KUALA LUMPUR.
Ministři z 10-členů skupiny ASEAN, spolu s Čínou, Japonsko a Severní Korea, také souhlasili: neuložit omezení přijatých cestující ze zemí ovlivněných viry
zeptat se Světové zdravotnické organizace (WHO) jak zdokonalit pravidla řízení vydávání cestování informační zprávy
sdílet více informací, zvláště dovolit pohyb a kontakty nakažených lidí a tím stopovat internationally..."--paraphrased ze zpráv BBC, 26. duben 2003.
Základní prvky z toho článku se zdá odráží na opozici SA-PL s opozicí JU-NE. Dnešní SA = JU/NE 8H' okruh).
David


Proboha Davide ... prosím, řekněte něco hezkého, člověče, vždyť respektuji vaše schopnosti.
Noel TYLPromiňte mi, jestli se zdám být nelaskavý. Byl jsem pryč od počítače od včerejšího odeslání. Moje pokorné omluvy. Uran mě nyní rozházel - a já jsem URANIAN Vodnářové Slunce (29. stupeň)! tak proto se zdám být nevyzpytatelný a nepředvídatelný.
David


Nejsem si jistý z které knihy to bylo, ale JEFF Green popsal to, co se ukázalo být SARS už před lety. To možná by byl návod k dalšímu sledování "Pluta." Ale pro jistotu, mluvil o tom jako o částečném fenoménu Pluta v Střelci.
Basilsars Basile,
to je pravděpodobně oprávněný a závažný bod. Plutonův postup skrz Střelce je očividný v různých cestách. Ale my ještě potřebujeme určit čas a místo souvisejících události jak se pravděpodobně vyskytují. A pro toto, myslím si, že my musíme spoléhat se na synodické cykly, slunečné vstupy a lunace- a jejich kontakty s radikálními (IE. národními horoskopy, atd.) tedy s horoskopy, které jsou k dispozici.

Další faktor týkající se vstupů Plutona, by mohla být naše neschopnost jak načasovat přesný moment když vstoupí do znamení. Jinak, jeden mohl jen stanovit jako horoskop používání GMT z efeneridy, pro jakékoliv hlavní město. Myslím si, že starověký astrolog hodil nějaký horoskop pro slunečné vstupy PRECEEDING Plutonův vstup do Střelce, který se konal ponejprv v 17. ledna 1995. Tak v tomto případě, Kozoroh přístupy 1994 pro Kanton, by měly odrážet závažnost Plutonova průchodu Střelcem pro toto umístění. 1994 Kozoroh přístupy v Kantonu: MC = 1°35 Střelce = PL 29°11 Štír! = JU 2°42 Střelec. Oba - Pluto a jeho budoucí dispositor jsou v konjunkci na MC zde!

1995 Rak vstupy pro kanton: MC 29°20 Vodnář = PL 28°24 Štír. Pluto posun tam a zpět ze Střelce do Štíra během roku 1995. A čínská natální midpoints: MA/SA = 29°01 Lev, a SA/PL = 0°24 Panna, byla spoušť.
Jupiter (Plutonův dispositor) a Neptun byl v těsné semi-kvadratuře 17. ledna 1995 - Plutonův první vstup do Střelce. GMT pro tyto Plutovy vstupy, podle mého softwaru, je 10:53:12. Ascendent v Kantonu = 8°25 Lev. JU-180-NE 1st 3) 11. září 2002 padl na 8°36 Lev/Vodnář. Zvláštní kontakty.

Pluto vstoupil do Střelce pro třetí a konečný čas 10. listopadu 1995. Horoskop počítaný pro Kanton PL = Asc/MC 29°11 Lva. Pluto ve Střelci může vskutku informovat o základové formě, z které tyto další cykly se objeví a rozvinou.
David


Davide,
není zde žádný důvod ode mne na vašich bodech. Zavolejte zpět nejrannější poštu Noelovi kde on mluvil o Plutonově tranzitu skrz znamení vzájemný vztah s důrazem, kritický-stupeň, něco významného týkající se znamení. A to se zde nerozprostírá úplně, rozsáhlé zevšeobecnění věcí týkajících se argumentu že Pluto a Saturn mající mezi sebou dovnitř a ven z opozice a QUINDECILE, napětí zahrnující Blížence a Střelce, zvýraznění dýchacího ústrojí s "útokem" od Plutona.
Jsem si jist, že JEFF se neobtěžoval pokoušet lokalizovat potenciální epidemii, protože on pracuje většinou intuitivně, ne v i-dotting, T-kříž chování s rozměry, atd. A to je docela udivující přijít se špetkou možnosti před všechny s touto skutečností. Abych to lokalizoval před veřejnost, tak jako vy, musím mít pohromadě skutečnosti opravdu závažné.
BasilOd té doby očividně ze středověku Veliký kříž zatmění byl důvodem pro epidemii černého moru, každý to může vyzkoušet – na zatmění 11. srpna 1999 pokud se týče SARS.
Tam byl menší T kvadrát v horoskopu, který měl Ryby v 6.domě jako noha.
Opravuji: To byl Neptun v 6.domě
Jean
Poznámka Astrology Pacific:
můj zeťák Marcel prohlásil: "ta nemoc musela přijít - na světě je moc lidí".Zpráva z MF Dnes 26-06-2003
Světová zdravotnická organizace (WHO) vyškrtla Peking ze seznamu míst, kde se SARS šíří.
Bilance SARS
Počet mrtvých       809
Počet nakažených 8400


Astrology Pacific 1   |   Astrology Pacific 2   |   Zajimavosti   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 4 Pro . AceHTML 4.23 Free.
WebPage created per programme  AceHTML 4.23 Free.
NaVrcholu
astrologie astrologie.cz Karel Tichý