www.volny.cz/astrolot/       |    www.astrolot.xf.cz/       |       Astrologické zajímavosti 1      |       Astrologické zajímavosti 2


Hráč, textař a podnikatel Michal Horáček.V nedělním Blesku dne 20-07-2003 byl zveřejněn rozhovor s milionářem Horáčkem.
horacek

Michal Horáček, se narodil 23-07-1957 v Praze. Po gymnáziu ho vyloučili ze 4. ročníku Fakulty žurnalistiky, v roce 1999 absolvuje Institut základu vzdělanosti UK. Podnikatel (Fortuna), textař (Hapka, Hegerová, Muller), publicista. Napsal čtyři knihy. Je ženatý, manželka Rúth je novinářka, mají spolu Filipa (25) a Ruth (16). V jeho rodině se to hemží slavnými jmény - Palacký, Riegr, Heyrovský. Otec mluvil plynně latinsky, francouzsky, rusky. V roce 1968 se zbláznil a odvezli ho do Bohnic.

M. H. ve vězení byl jenom jednou. Zfalšoval zamlada podpis, aby mohl vyjet za hranice. Miloval sázky. V pražské Chuchli dělal černého bookmakera. Teď je Michal Horáček úspěšný, bohatý a slavný. Může, kam chce. Patří mu Fortuna, skládá písňové texty, píše knihy.

Bombastická oslava Horáčkových padesátin stála půl milionu. Velkou šou s ohňstrojem platila vydavatelská firma.
V padesáti letech měl úraz. Hrál tenis a nevyměnil si rozbitné brýle. Sklo rozřízlo oko a zarazilo se pět centimetrů do svalu.


Četl jsem předchozí text v nedělním Blesku a říkal jsem si - to musí být zajímavý horoskop. Jestli je v horoskopu stelium planet, pak musí být v 5.domě. Pátý dům představuje vlastnosti jako je hazardní hráčství, podnikání, tvůrčí činnosti.
Spočítal jsem horoskop a byla zde opravdu skupina planet, natočil jsem horoskop, aby byl aktivní 5.dům. Po upřesnění Hermovou váhou vyšel čas 21:08:46 UT.

Nyní nezbývá než potvrdit tento čas. Luna během dne narození 23-07-1957 urazila 13 stupňů. V primárních direkcích (1° představuje 1 rok života) by k postavení Luny 141°32' po připočítání 50 (v padesáti - úraz) bychom se měli dostat na postavení Saturna 189°43'.

horacek

V pátém domě je Slunce, Venuše, Pluto a Luna. V tomto hypotetickém horoskopu aktivní 5. dům reprezentuje zmíněné vlastnosti - hazardní hry, podnikání i tvůrčí uměleckou činnost. Na hrotu 2. domu (finance) je dobroděj Jupiter, který by mohl potvrzovat vydedukovaný čas narození - finanční bohatství.

Většina planet pod obzorem prozrazuje introvertní povahu - ve zmíněném článku se vyznává, že vyhledává a má rád samotu.
Ascendent v Beranu naznačuje aktivitu a elán. Snahu prosadit se a postupovat vpřed. Vládce Ascendentu - Mars v 7.domě ukazuje dominantní společníky a partnery, to mi zde příliš nesedí. Na druhou stranu je zde i Saturn a ten přináší profesionální úspěch díky vytrvalosti, metodičnosti a stálosti. Zvláště když Saturn je v tomto hypotetickém horoskopu vládcem MC - profese a životní cíl.

Schází mi tady zdůvodnění publikační činnosti. Vládce 3.domu - Merkur je na hrotu 6.domu v konjunkci s Lunou a to by snad mohlo přinášet literární inspiraci.

horacek


Astrology Pacific 1   |   Astrology Pacific 2   |   Zajímavosti   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML Pro 5.06.1.
WebPage created per programme  AceHTML Pro 5.06.1.
astrologie astrologie.cz Karel Tichý